Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
κι εγώ προτιμώ το booking και η αλήθεια ειναι ότι μέχρι στιγμής δεν μου έχει γίνει κάποια στραβή, αλλά διασταυρώνω τιμή στο τέλος και με την επισημη σελίδα του ξενοδοχείου.
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
4.010
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
διασταυρώνω τιμή στο τέλος και με την επισημη σελίδα του ξενοδοχείου
Και πολύ καλά κάνεις.Οι απευθείας κρατήσεις προτιμώνται από τους ιδιοκτήτες και συνήθως σου χαρίζουν το 15%της προμήθειας του booking ;) ;)
Επίσης προτείνω hotels.com προσωπικά με βολεύει και για Ελλάδα και για εξωτερικό.Αλλα και πάλι τσεκαρω το site του καταλύματος που με ενδιαφέρει η τηλεφωνώ πριν κλείσω.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
το booking τα τελευταια χρονια σου βρισκει κ τις προσφορες απο αλλα site!!! πολυ καλο αυτο γιατι ψαχνει το booking για σενα στον ανταγωνισμο! πριν χρονια ξενοδοχειο στην ιταλια μου ειχε χρεωσει τη "δωρεαν ακυρωση" και μετα απο παρα πολλα μηνυματα το booking με στηριξε!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
΄Ενα καινούριο site/μηχανή που παρουσιάζει φιλικά για οικογένειες/παιδιά καταλύματα στην Ελλάδα.΄Ισως είναι χρήσιμο καθώς η Ελλάδα θα "παίξει" αρκετά φέτος.Δεν το δοκίμασα και δεν έχω άποψη.

ABOUT US – Family Hotels Greece
 
D

Delmem37668

Guest
Η booking είναι κατά την γνώμη μου είναι μακράν καλύτερη. έχει δωρεάν τηλεφωνική υποστήριξη στην ελληνική και σε περιπτώσεις αναποδιάς καλύπτει τον πελάτη απόλυτα. στην δικη μου περίπτωση μετά από ακύρωση κράτησης από το ξενοδοχείο λόγω ανακαίνισης (έτσι είπαν τουλάχιστον) μου βρήκαν στην πολύ κοντινή περιοχή στη νέα Υόρκη πολύ καλύτερο κατάλυμα χωρίς να πληρώσω τη διαφορά. γενικά σε ένα μεγάλο ταξίδι δύσκολα θα εμπιστευτώ ας πούμε το airbnb όχι γιατί θα χάσω τα χρήματα μου αλλά γιατί είναι απρόσωπο και σίγουρα δεν θα μου βρει Κατάλυμα. συνήθως οι αναποδιές συμβαίνουν και την τελευταία στιγμή οπου και οι τιμές για εύρεση νέου καταλύματος είναι πια στα ύψη.
 

geoman28

Member
Μηνύματα
38
Likes
27
Ειχα κανει κρατηση χωρις προκαταβολη σε 2-3 booking και airbnb.
Σημερα εκλεισα ενα μαματο σε Hotels πολυ καλη προσφορα στο κεντρο σχετικα την Βιεννης!!
Μυστικη προσφορα και καλα αλλα μιλαμε 300 κατω..

Οποιος ψαχνει ας κανει ενα τσεκ..
 
Last edited:

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.054
Likes
1.600
Ειχα κανει κρατηση χωρις προκαταβολη σε 2-3 booking και airbnb.
Σημερα εκλεισα ενα μαματο σε Hotels πολυ καλη προσφορα στο κεντρο σχετικα την Βιεννης!!
Μυστικη προσφορα και καλα αλλα μιλαμε 300 κατω..

Οποιος ψαχνει ας κανει ενα τσεκ..
Ναι, αλλά θα βοηθούσε αν έγγραφες το όνομα του καταλύματος.
 

geoman28

Member
Μηνύματα
38
Likes
27
Ναι, αλλά θα βοηθούσε αν έγγραφες το όνομα του καταλύματος.
Δε το εκανα μην θεωρηθει διαφήμιση .. Αν δεν υπαρχει θεμα το ανεβαζω..

Adina Apartment Hotel Vienna Belvedere

5 διανυκτερεύσεις, 1 δωμάτιο

Δωματιο Studio SofaBed ,δωρεαν ακυρωση εως την προηγουμενη ημερα, πρωινο, 305€ με τους δημοτικους φορους.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Adina Apartment Hotel Vienna Belvedere

5 διανυκτερεύσεις, 1 δωμάτιο

Δωματιο Studio SofaBed ,δωρεαν ακυρωση εως την προηγουμενη ημερα, πρωινο, 305€ με τους δημοτικους φορους.
Με 60 ευρω βρισκεις ξενοδοχειο με κανονικα κρεβατια, οχι sofabed, και ρεσεψιον απικο να εξυπηρετει ολο το 24ωρο. Δεν το ξανακοιτας?
 
Last edited:

geoman28

Member
Μηνύματα
38
Likes
27
Με 60 ευρω βρισκεις ξενοδοχειο με κανονικα κρεβατια και ρεσεψιον απικο να εξυπηρετει ολο το 24ωρο. Δεν το ξανακοιτας?
Εχει Κρεβατι King, 24ρη Reception, Πισινα και τα παρακατω..
Τιμη τωρα το εχει 707 ευρω
Εγω πιστευω οτι εκανα καλη αγορα ... :xalara:

Δωρεάν ίντερνετ
Στη διαμονή σας περιλαμβάνεται ίντερνετ υψηλής ταχύτητας
Πρωινό για 2 άτομα
Στη διαμονή σας περιλαμβάνεται πρωινό
Παροχές1 King Κρεβάτι
34 τετραγωνικών μέτρων

Διάταξη - Ξεχωριστό καθιστικό

Διασκεδάστε - Τηλεόραση LED 49 ιντσών με δορυφορικά κανάλια

Φαγητό & ποτό - Κουζίνα με ψυγείο, μαγειρική εστία, φούρνο και φούρνο μικροκυμάτων

Ύπνος - Υποαλλεργικά κλινοσκεπάσματα, κουρτίνες συσκότισης και κλινοσκεπάσματα
Μπάνιο - Ιδιωτικό μπάνιο με ντουζιέρα, πιστολάκι μαλλιών και πετσέτες

Παροχές - Πλυντήριο/στεγνωτήριο, χρηματοκιβώτιο (χωράει λάπτοπ) και σίδερο/σιδερώστρα. Κατόπιν αιτήματος παρέχονται κούνιες/παιδικά κρεβατάκια

Άνεση - Αυτόνομος κλιματισμός, καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας, αλλαγή πετσετών κάθε 2 ημέρες, αλλαγή σεντονιών κάθε 2 ημέρες

Τι πρέπει να γνωρίζετε - Δεν διατίθενται πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια, δεν διατίθενται οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα

Μη καπνιστών, επιτρέπονται τα κατοικίδια

Μπορείτε να ζητήσετε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά, αλλά αυτό εξαρτάται από τη διαθεσιμότητα

Η κράτησή σας έχει επιβεβαιωθεί με την Mastercard που τελειώνει σε .
Μην ανησυχείτε, δε σας έχουμε χρεώσει καθόλου, καθώς θα πληρώσετε το ξενοδοχείο απευθείας στο τοπικό του νόμισμα.
Πολιτική ακύρωσηςΔωρεάν ακύρωση έως 2:00 μ.μ.,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom