Ηνωμένο Βασίλειο Μια βδομάδα στη χώρα της Nessy, του Whisky και του Kilt!

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ωραιες φωτογραφιες απο την αγαπημενη Σκωτια. Απο τα ελαχιστα μερη που θελω να επιστρεψω. :rolleyes:
Να εισαι καλα να ταξιδευεις!
Εν τω μεταξυ περιμενουμε ιστορια για την Ισλανδια.... Και να μην περασουν πεντε χρονια, ε! :D
 

dimigogu

Member
Μηνύματα
94
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Όμορφη η περιγραφή σου! Είναι ένα ταξίδι που θέλω πολύ να κάνω και αναρωτιέμαι αν με δύο παιδιά ηλικίας 6 και 4 ετών θα το ευχαριστηθούμε ή είναι προτιμότερο να περιμένουμε δύο - τρία χρονάκια ; (Σημ. Έχουμε πάει στο Λονδίνο όταν ήταν 1 και 3 και 2 και 4ετών).
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Όμορφη η περιγραφή σου! Είναι ένα ταξίδι που θέλω πολύ να κάνω και αναρωτιέμαι αν με δύο παιδιά ηλικίας 6 και 4 ετών θα το ευχαριστηθούμε ή είναι προτιμότερο να περιμένουμε δύο - τρία χρονάκια ; (Σημ. Έχουμε πάει στο Λονδίνο όταν ήταν 1 και 3 και 2 και 4ετών).
Ευχαριστω! Ειναι ενα ταξιδι road trip. Αν στο ταξιδι σου δεν ενταξεις πεζοπορικες διαδρομες, θεωρητικα γινεται. Εσυ μπορεις να δωσεις την απαντηση σε αυτο ομως. Μπορουν τα παιδακια να αντεξουν τις διαδρομες;
Αν το προγραμμα σας ειναι χαλαρο (οχι παρα πολλα χλμ) δε νομιζω να εχεις θεμα. Αρα ή πιο πολλες μερες ή λιγοτερα αξιοθεατα!
Απο κει κ περα εννοειται οσο μεγαλυτερα, τοσο καλυτερα.
Πρεπει επισης να εχεις κατα νου οτι ο καιρος στη Σκωτια ειναι ασταθης κ απροβλεπτος. Μπορει την ιδια μερα να εχει λιακαδα κ μετα βροχη κ αερα! Θα μπορειτε να τα κουμανταρετε τα παιδακια;
 

dimigogu

Member
Μηνύματα
94
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Η λογική μου μου λέει ότι πρέπει να περιμένουμε τουλάχιστον δύο χρόνια για να κάνουμε το ταξίδι, η ψυχή μου όμως ταξιδεύει ήδη! Βλέπω και μια σκοτσέζικη σειρά εποχής αυτό το διάστημα και δεν κρατιέμαι! Ποια εποχή είναι προτιμότερο να πας στην Σκωτία?
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Μαλλον καλυτερα! Ειναι πολυ ομορφο ταξιδι. Μη το καψετε κ δε το ευχαριστηθειτε... Το outlander;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.603
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom