Γαλλία Μια μικρη βοηθεια για το Παρισι...

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
ειχαμε ανεβει βραδυ και ειχε πολυ ομορφη θεα.αν θες να ανεβεις παντως καντο στα τελευταια πραγματα που εχεις σχεδιασει να κανεις,για να σου φανει πιο οικεια η θεα....:)
 

Chr19

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Καλησπερα θα επισκευτω το παρισι απο 24-12 εως 27-12 με την κοπελλα μου τοπος διαμονης και αεροπορικα ειναι ολα κομπλε αυτο που θα ηθελα να πληροφοριθω ειναι ποσα χρηματα να παρω μαζι μου για να ειμαι ανετος . Σκοπευω να παω πυργο του αιφελλ κρουαζιερα στο συκουανα λουβρο και αλλα πολλα αλλα θα ηθελα σας παρακαλω να με συμβουλεψετε για το ποσα λεφτα να εχω πανω μου για να ειμαι ανετος .. ευχαριστω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Για τα αξιοθέατα/μουσεία μόνον ρωτάς ή και για φαγητό/μετακινήσεις;Και τι περιλαμβάνει το "άλλα πολλά";Πως μπορεί να πει κάποιος χωρίς λεπτομέρειες;Στο Παρίσι πάς,μόνον οι επιλογές για φαγητό είναι άπειρες και χωρίς όρια για το μπάτζετ...
 

Chr19

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Για τα αξιοθέατα/μουσεία μόνον ρωτάς ή και για φαγητό/μετακινήσεις;Και τι περιλαμβάνει το "άλλα πολλά";Πως μπορεί να πει κάποιος χωρίς λεπτομέρειες;Στο Παρίσι πάς,μόνον οι επιλογές για φαγητό είναι άπειρες και χωρίς όρια για το μπάτζετ...
Γεια σου φιλε μου και για φαγητο (μην φανταστεις κατι γκουρμετ) και για αξιοθεατα σκοπευω για πυργο του αιφελλ λουβρο αψιδα του θριαμβου κρουαζιερα στον συκουανα και μεταφορικα επισης
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Προσωπικά και αρκετά συντηρητικά θα υπολόγιζα 150 Ευρώ την ημέρα τουλάχιστον.
 

Chr19

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Ενα 1200 και για τους δυο μας εμενα και τιν κοπελλα μου ειναι αρκετο ?

Προσωπικά και αρκετά συντηρητικά θα υπολόγιζα 150 Ευρώ την ημέρα τουλάχιστον.
Σκοπευω 1200 ευρο και για τους δυο μας μαζι ειναι καλα?
 
Last edited by a moderator:

Katerina Mp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Paris,France
Ταξίδι-Όνειρο
Bora Bora Islands
Helloooo :D
Με το αγόρι μου θέλουμε να κλείσουμε ένα 4ήμερο στο Παρίσι τα Χριστούγεννα χωρίς ξεναγό...
Πιστεύεται οτι θα καταφέρουμε να δούμε αυτά που θέλουμε χωρίς βοήθεια ξεναγού ?
Είναι εύκολο να μετακινηθείς με τα μεταφορικά μέσα του Παρισιού ?
Τι πιστεύετε οτι δεν πρέπει να παραλείψουμε να δούμε?
 
Last edited:

Aris Volos

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αγια Πετρούπολη- Μοσχα
Συμφωνώ και εγώ με τον Fotast,αρκεί να είστε κατάλληλα προετοιμασμένοι,
δηλαδή να ξέρετε τα δρομολόγια Μετρό/Λεωφορείων,ωράρια μουσείων,και να ''κόψετε'' εισιτήρια από πριν για αποφυγή καθυστερήσεων σε ουρές κτλ.

Στο site θα βρείτε πολλές και σημαντικές πληροφορίες(εμείς ταξιδέψαμε πέρυσι τα Χριστούγεννα και πήρα σχεδόν όλες τις πληροφορίες από εδώ!)

Επίσης προετοιμαστείτε για αρκετό κρύο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom