Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
ελεος με αυτους του διακτινισμους στην Ιταλια...απο Ναπολι τους στελνουμε Βερονα και απο Παλερμο Βενετια....!!!!
και τι θεσ να σου κανω αμα κλεινουν αεροπορικα πριν δουν τα ξενοδοχεια, και μετα απευθυνονται στο φορουμ να τους σωσει.
και 2 ωρες με το λεοφορειο δηλαδη μια ωρα παραπανω απο το Μιλανο,δεν το λες και διακτινισμο.
Επισης λεω για μεγαλη πολη, αφου υπαρχει οικονομικο θεμα ,αρα δε νομιζω να νοικιασουν αμαξι για να πανε σε λιμνες κλπ
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
και τι θεσ να σου κανω αμα κλεινουν αεροπορικα πριν δουν τα ξενοδοχεια, και μετα απευθυνονται στο φορουμ να τους σωσει.
και 2 ωρες με το λεοφορειο δηλαδη μια ωρα παραπανω απο το Μιλανο,δεν το λες και διακτινισμο.
Επισης λεω για μεγαλη πολη, αφου υπαρχει οικονομικο θεμα ,αρα δε νομιζω να νοικιασουν αμαξι για να πανε σε λιμνες κλπ

και σε 1.45 λεπτα απο το Μιλανο με τρενο ειναι η Φλωρεντια...και σε 3 ωρες η Ρωμη
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπορείτε να μείνετε στο Κόμο,είναι μισή ώρα με το τρένο από Μιλάνο.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
από τo αεροδρόμιο του μπέργκαμο θα πάρουμε τo λεωφορείο και μας αφήνει που στο μιλάνο ??
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Καλα το πας,στον central station!!!

Και νομιζω ειδα terravision με 5 ευρω.

Αλλα εδω εχει και με 3,50!!
Orio Shuttle - Ticket online
σε ευχαριστώ για την απάντηση σου, πες μου λίγο εννοείς τον σταθμό που βλέπω στο google maps με ονομασία Centrale F.S. ? εκεί έχει τις γραμμές M2 Μ3
σε αυτήν μας αφήνει?
και εγώ 5 euro τo έχω βρει αλλα θα δω k τo link που μου έδωσες
thanks
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
παιδιά επειδή πλησιάζουν οι μέρες την άλλη εβδομάδα πετάω για μιλάνο, έχετε να μου προτείνεται μέρη για φαγητό ? μη φανταστείτε pizzes μακαρονάδες κτλ... φυσιολογικές τιμές απλά να έχει k να μην μας κοροϊδέψουν
δεν έχω καταλήξει ακόμα για φαγητό

thanks
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
:: Princi ::

απο τις καλυτερες διευθυνσεις στο μιλανο κατα την γνωμη μου...ειναι φουρνος ,με αρμυρα και γλυκα ...εκτος απο πιτσες εχει και φοβερες παστες...δεν ειναι ακριβως εστιατοριο εχει μια μεγαλη μπαρα με καρεκλεςπου καθεσαι(συνηθως εχει πολυ κοσμο)...ειναι για ενα ωραια μεσημεριανο περισσοτερο...υπαρχει και δευτερο καταστημα στη Μπρερα αλλα αυτο του κεντρου ειναι καλυτερο(πολύ κοντα στο Duomo)...και μια δικιά μου φωτο απο λαζανια al pesto!!!
[IMG=http://img213.imageshack.us/img213/2293/p1060907o.jpg][/IMG]
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.747
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom