Μονιμη κατοικια στο εξωτερικο??

Θα φεύγατε από την Ελλάδα για μόνιμη κατοικία έξω?

  • Ναι, όπου φύγει φύγει.

    Votes: 162 85,3%
  • Όχι, θα μείνω εδώ.

    Votes: 28 14,7%

  • Total voters
    190
Μηνύματα
127
Likes
22
Τελειωσε το καλοκαιρι στη Ροδο ή εκλεισε το γραφειο;
Πλάκα έχεις. Με περνάς για τον πέτρο που έφτιαξε την ομάδα Low Cost εδώ μέσα. Δεν είμαι στη Ρόδο όμως εγώ!
Εσύ πως περνάς στο Λονδίνο; Βαριέσαι και όλο μπαίνεις στη σελίδα; Η συμβολή σου σε αυτήν είναι φοβερή!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Θα ήθελα να επιστρέψΕΙΣ και πάλι στο Βερολίνο, ή οπουσήποτε στη Γερμανία. Εδώ δεν παλεύεται πλέον η καταστάση ΣΟΥ!!!
:D

Είσαι αντιρρησίας κατά συνείδηση, είτε Πέτρο σε λένε είτε Παύλο είτε Κεμάλ, χαλάρωσε, μοιράσου τις γνώσεις κ τις εμπειρίες σου κ όλο και κάτι θα κερδίσεις κ συ ;)
 

harilander

Member
Μηνύματα
558
Likes
409
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
:D

Είσαι αντιρρησίας κατά συνείδηση, είτε Πέτρο σε λένε είτε Παύλο είτε Κεμάλ, χαλάρωσε, μοιράσου τις γνώσεις κ τις εμπειρίες σου κ όλο και κάτι θα κερδίσεις κ συ ;)
ειναι εποχικο φρουτο, μολις περασει η εποχη του θα ξεχαστει..
 
Μηνύματα
127
Likes
22
:D

Είσαι αντιρρησίας κατά συνείδηση, είτε Πέτρο σε λένε είτε Παύλο είτε Κεμάλ, χαλάρωσε, μοιράσου τις γνώσεις κ τις εμπειρίες σου κ όλο και κάτι θα κερδίσεις κ συ ;)
Μα αυτό δεν κάνουμε; Δε μοιραζόμαστε εμπειρίες και γνώσεις; Απλά δεν έχουμε όλοι τις ίδιες γνώσεις και τις ίδιες εμπειρίες. Με λένε lonelytraveler. Χάρηκα.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Μα αυτό δεν κάνουμε; Δε μοιραζόμαστε εμπειρίες και γνώσεις; Ναι αλλά είσαι.... αναιδής να το πω, φαρμακόγλωσσος να το πω, απεχθάνεσαι την Ελλαδίτσα να το πω, άσε δεν θα μιλήσω :D
Απλά δεν έχουμε όλοι τις ίδιες γνώσεις και τις ίδιες εμπειρίες. Ευτυχώς!Φαντάζεσαι πόσο ανιαρή θα ήταν η ζωή αν ήταν πανομοιότυπη?;)
Με λένε lonelytraveler.
Χάρηκα.Την αμαρτία μου θα την πω..δεν είμαι σίγουρη οτι χάρηκα
υ.γ. με βοήθησες σε καναδυο πραγματάκια συνέχισε να το κάνεις σε παρακαλώ αλλά μη μας κουράζεις μηδενίζοντας τις απόψεις των άλλων κ άσε κατά μέρος τις κρίσεις, επικρίσεις, κατα-κρίσεις ;)
 
Μηνύματα
127
Likes
22
υ.γ. με βοήθησες σε καναδυο πραγματάκια συνέχισε να το κάνεις σε παρακαλώ αλλά μη μας κουράζεις μηδενίζοντας τις απόψεις των άλλων κ άσε κατά μέρος τις κρίσεις, επικρίσεις, κατα-κρίσεις ;)
Ρε νένα, κουβέντα κάνουμε, μην μου θυμώνεις... Μην παίρνεις στα σοβαρά ό,τι λέει ο καθένας... Όλοι μας υποστηρίζουμε την άποψή μας. Εγώ πάντως σε συμπαθώ και ας μην συμφωνούμε.
Τελικά χάρηκες ή όχι;
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Ρε νένα, κουβέντα κάνουμε, μην μου θυμώνεις... Μην παίρνεις στα σοβαρά ό,τι λέει ο καθένας... Όλοι μας υποστηρίζουμε την άποψή μας. Εγώ πάντως σε συμπαθώ και ας μην συμφωνούμε.
Τελικά χάρηκες ή όχι;
χμ, διακρίνω με το έμπειρο λαγωνικό μου μάτι ένα ίχνος :icecream:, προσέγγισης κ φιλικής διάθεσης :innocent:? :haha:
Άντε κομμάτια να γίνει φτύσε το χέρι σου κ δώστο μου :D Αν πάντως έχεις μέσο στη ryanair κανόνισε να γυρίσω σώα κ αβλαβής απο τη Νορβηγία :bleh:
 
Μηνύματα
127
Likes
22
χμ, διακρίνω με το έμπειρο λαγωνικό μου μάτι ένα ίχνος :icecream:, προσέγγισης κ φιλικής διάθεσης :innocent:? :haha:
Άντε κομμάτια να γίνει φτύσε το χέρι σου κ δώστο μου :D Αν πάντως έχεις μέσο στη ryanair κανόνισε να γυρίσω σώα κ αβλαβής απο τη Νορβηγία :bleh:
Σωστά διακρίνεις... Torp ή Rygge; Παντού έχω μέσο αλλα δεν με εκτιμάς, το ξέρω... θα πας καθόλου και από τη δυτική ακτή των φιορδ (Bergen, Stavanger) ή μόνο Όσλο;
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Σωστά διακρίνεις... Torp ή Rygge; Παντού έχω μέσο αλλα δεν με εκτιμάς, το ξέρω... θα πας καθόλου και από τη δυτική ακτή των φιορδ (Bergen, Stavanger) ή μόνο Όσλο;
παραπονιάρικο, τσαχπίνικο που είσαι :D

Rygge...το εισιτήριο του λεωφορείου θα μου στοιχίσει περισσότερο απο του αεροπλάνου αλλά τέλος πάντων, μη βουρκώσω τώρα :shock:
oslo, bergen, flam λέω, να δούμε...που θα με ξεβράσει το κύμα :D
 
Μηνύματα
127
Likes
22
παραπονιάρικο, τσαχπίνικο που είσαι :D

Rygge...το εισιτήριο του λεωφορείου θα μου στοιχίσει περισσότερο απο του αεροπλάνου αλλά τέλος πάντων, μη βουρκώσω τώρα :shock:
oslo, bergen, flam λέω, να δούμε...που θα με ξεβράσει το κύμα :D
Και το λέω στον αρχηγό στο Δουβλίνο: "Ρίξε τις τιμές στα λεωφορεία των αεροδρομίων", αυτός... Τίποτα!
Πως πάει το Όσλο από τη Θεσσαλονίκη; Άντε... θα μπουν και άλλοι προορισμοί, να έχετε να πετάτε!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.762
Πλάκα έχεις. Με περνάς για τον πέτρο που έφτιαξε την ομάδα Low Cost εδώ μέσα. Δεν είμαι στη Ρόδο όμως εγώ!
Εσύ πως περνάς στο Λονδίνο; Βαριέσαι και όλο μπαίνεις στη σελίδα; Η συμβολή σου σε αυτήν είναι φοβερή!
τελικα ολοι σε περνανε για τον Πετρο.Ακου πραματα.

Τι θα κανετε στην Ροδο Πετρο τωρα με τα χειμερινα της ryan που
δεν ανακοινωθηκαν ακομα?
 
Μηνύματα
127
Likes
22
τελικα ολοι σε περνανε για τον Πετρο.Ακου πραματα.

Τι θα κανετε στην Ροδο Πετρο τωρα με τα χειμερινα της ryan που
δεν ανακοινωθηκαν ακομα?
Έλα ρε Μανώλη, καλά είσαι; Βερολίνο είμαι, όχι στη Ρόδο. Αφού εσύ δεν πετάς με την ryanair, γιατί σε απασχολεί; Χαλιέσαι που πληρώνεις τα 200ρικα από το Βενιζέλο;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.491
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom