Ιταλία Μονοήμερη Αεροπορική Εκδρομή στην Ρώμη με 30€

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
ταξίδεψα και εγώ για μια μέρα στη Ρώμη..με την ιστορία σου εννοείται, ευχαριστώ! γλαφυρή και κατατοπιστικότατη η περιγραφή σου αλλά έχω μια παρατήρηση..μην ξαναβάλεις "ΤΕΛΟΣ" σε καμιά ιστορία σου..;)
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
και δε μου χτυπάει καλά και είναι και ανακρίβεια...καμιά ταξιδιωτική ιστορία δεν τελειώνει..δεν συμφωνείς?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Δεν ξέρω.Η γραπτή ιστορία τελειώνει μάλλον.Το ταξίδι γενικά βέβαια για εμένα διαρκεί πολύ περισσότερο μέσα από τις αναμνήσεις,τις φωτογραφίες,τις συζητήσεις ακόμη και από μια πιθανή μελλοντική επίσκεψη στο ίδιο μέρος όπου θα τα βλέπεις και θα τα συγκρίνεις όλα βάσει της παλιότερης σου επίσκεψης εκεί.Αν τα εντάξει κανείς όλα αυτά στο πλαίσιο της ιστορίας δεν τελειώνει έτσι εύκολα μάλλον.
 

XrisAround

Member
Μηνύματα
59
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
.....Κρήτη.....
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
Απόλαυση!!!
Μια ρουφηξιά και μπαμ κ κάτω η Ρώμη!!
Γεμάτη μέρα κ δυνατές εικόνες!
Άντε, στο επόμενο τώρα.....
:clap:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
EXEI τρελαθει η ραυναερ πολυ φθηνα πακετακια
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
EXEI τρελαθει η ραυναερ πολυ φθηνα πακετακια
Ναι έτσι είναι, απλά να τονίσουμε σε όποιον τα διαβάζει τα παραπάνω και δεν ξέρει από Ryanair ότι θέλει αρκετό ψάξιμο πριν (μέσα στο forum μέσω αναζήτησης μπορεί να βρει κάποιος σχετικά θέματα) για να γλυτώσεις από εξτρά χρεώσεις.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
απλά μπραβο σας..για την θέληση και την τολμη να κανετε κατι τετοιο και μαλιστα με ασχημο καιρό..με συγκινησε πραγματικα η περιγραφη σου γιαυτη την περιηγηση στη ρωμη..
μια ρωμη χωρις ακριβά εστιατορια χωρις τουριστικες παγιδες χωρις δηθεν..μεσα απ τα δικα σου ματια..σευχαριστω πραγματικα..

οταν ημουν μικροτερος ηθελα να κανω κατι αντιστοιχο με τρενο για θεσσαλονικη -αθηνα,και δεν το εκανα ποτε τελικα..
κι εσεις κανατε το θεσσαλονικη-ρωμη..μπραβο.

παντως οσον αφορα τη ryanair εφοσον επιλεξεις την πτηση μονο χωρις αποσκευες,ταξιδιωτικη ασφαλεια κτλ πληρωνεις μονο την πτηση..
δεν νομιζω να χρειαζεται προσοχη για καποια ιδιαιτερη κρυφη χρεωση..


και παλι μπραβο σου
και τη νεα χρονια να εχεις την ιδια ορεξη για μια ακομα περιπετεια..αυτη τη φορα σε εναν αλλο προορισμο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.535
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom