Γερμανία Μόναχο για πρώτη φορά

titikos

Member
Μηνύματα
159
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Για διαμονή λέω να κλείσω Memminger Hotel κοντά στο σταθμό τρένων με 430€ περίπου για 4 νύχτες. Αν έχετε να προτείνετε κάτι οικονομικό για 6-10/12....
 
Last edited by a moderator:

Sof Guru

Member
Μηνύματα
213
Likes
1.228
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία, Αργεντινή
Για διαμονή λέω να κλείσω Memminger Hotel κοντά στο σταθμό τρένων με 430€ περίπου για 4 νύχτες. Αν έχετε να προτείνετε κάτι οικονομικό για 6-10/12....
Έχω μείνει όπως έχω ξαναγράψει στο φόρουμ σε πολλά Meininger ανά την Ευρώπη και είμαι αρκετά ικανοποιημένη. Κράτηση μόνο από τη δική τους σελίδα . Μόνο το Μeininger Sissy που μείναμε στην Βιέννη ήταν λίγο υποδιέστερο συγκριτικά με το 2ο της ίδιας αλυσίδας στην Βιέννη. Τα υπόλοιπα μαζί με αυτό στο Μόναχο είναι Οκ σε παροχές , καθαριότητα, εξυπηρέτηση , τοποθεσία , αρκετά οικονομικά.
 

titikos

Member
Μηνύματα
159
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ

vicky_pl

Member
Μηνύματα
170
Likes
443
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
@vicky_pl ευχαριστώ πολύ και συγνώμη που δεν ανέφερα ότι είμαστε 5μελη οικογένεια
4 ήμασταν και εμείς, ήταν διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο και σαλόνι που ο καναπές γινόταν κρεβάτι. Απλα το αναφέρω 😀
 

titikos

Member
Μηνύματα
159
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
4 ήμασταν και εμείς, ήταν διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο και σαλόνι που ο καναπές γινόταν κρεβάτι. Απλα το αναφέρω 😀
Θα το κοιτάξω πιο προσεκτικά. Νομίζω χθες μου έβγαλε γύρω στο 1000€.
Ευχαριστώ πολύ πάντως
 

titikos

Member
Μηνύματα
159
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ναι δεν απαιτείται κράτηση σε κάποιο δρομολόγιο. Πας απλά και μπαίνεις σε όποιο τρένο θέλεις, ότι ώρα θέλεις. (εκτός των γρήγορων βέβαια).
Έξω από τα βαγόνια έχει τους αριθμούς 1 ή 2 δηλαδή 1η ή 2η θέση.
ποια θεωρούνται γρήγορα τρένα;;;
 

duty_free

Member
Μηνύματα
893
Likes
3.079
Για διαμονή λέω να κλείσω Memminger Hotel κοντά στο σταθμό τρένων με 430€ περίπου για 4 νύχτες. Αν έχετε να προτείνετε κάτι οικονομικό για 6-10/12....
ειχα μεινει σε αυτο

Boutique Hotel Germania München
Boutique Hotel Germania München · Schwanthalerstraße 28, 80336 München, Allemagne

κεντρικότατο, τρεις τζουρες απο τον σταθμο του Μοναχουυυυυυ, με πολυ καλο πρωινο, τεσπά, ρίξον μιά ματια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.812
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom