ΝΒΑ 2010-2011

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Με έναν απρόσμενα εύστοχο Bosh 13/18 σουτ και συνολικά 34 πόντους το Miami έκανε το 2-1 και όλα δείχνουν πως θα βγούν νικήτες στους τελικόυς της ανατολής, διοτι οι Bulls δεν φαίνονται ικανοί να περιορίσουν σε έναν αγώνα και τα 3 αστέρια της ομάδας.
 

tse_gevara

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Σαν Φραντσισκο
Αν οι Miami Heat πάρουν σχετικά εύκολα (όπως δείχνει μέχρι στιγμής) το πρωτάθλημα την πρώτη χρονιά που είναι μαζί οι τρεις τους, ποιός θα τουσ σταματήσει τα επόμενα 2-3 χρόνια που θα παίζουν καλύτερα μαζί και θα έχουν και καλύτερο ρόστερ από το φετινό?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάτσε γιατί δεν έχουν παίξει με το Ντάλας ακόμα :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μόνος του τους πήρε ο Ντιρκ, έβαλε 40 πόντους, 12 στην παράταση. Αυτό ήταν το κύκνειο άσμα για την Οκλαχόμα. Όταν δε μπορείς να πάρεις ένα ματς που είσαι μπροστά 15 πόντους 4,5 λεπτά πριν τη λήξη, ε άστο.
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Έτσι είναι...μονοι τους χασανε το παιχνίδι! Εμένα όμως με προβληματίζει το γεγνονός οτι σιγά σιγά μένουν από δυνάμεις οι Ντάλας.Δεν είναι αυτοί που βλέπαμε με τους Λάικερς (όπως και οι Μπλουλς). Από την άλλη το Μαϊαμι μου φαινεται να έχει πάρει μπροστά την καταλληλη στιγμή!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι, έιναι η πιο "φρέσκια" ομάδα αυτή τη στιγμή. Και το Ντάλας δείχνει αντίστοιχη δίψα για τον τίτλο, αλλά φαίνεται αυτό ακριβώς που λες, σα να μένουν από βενζίνη.
 

LastMan78

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική με μηχανή..
Έχετε δίκιο ότι οι Ντάλας φαίνονται κουρασμένοι, ίσως επειδή τα αστέρια της είναι γεροντοπαλίκαρα αλλά ελπίζω με τον έναν ή τον άλλον τρόπο να τα καταφέρουν τελικά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μεγάλη νίκη για τους Χιτ στην παράταση, αφού ο Rose έχασε το τελευταίο σουτ στην κανονική διάρκεια, και είναι έτοιμοι για τους τελικούς. Το ματς πάντως είχε απίστευτες φάσεις εκατέρωθεν.
 

tse_gevara

Member
Μηνύματα
30
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Σαν Φραντσισκο
Το κάρφωμα του Ροουζ μπροστά στον Αντονι απίστευτο! Αλλά δεν βλέπω να σταματάει κανείς τους Χιτ φέτος, τώρα που γύρισε και ο Haslem. Αυτό πάντως που μου κάνει τρομερή εντύπωση είναι οι αντοχές και το σώμα του Λεμπρον! Πόσα αναβολικά παίρνει ο τύπος?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
τόμαχοκ ο rose...
άντε άλλο ένα παιχνίδι σε ανατολή και δύση για να πάμε ταμείο
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλοφάγωτα φιτζιάνε, σίγουρη επιτυχία. Εγώ σταματώ να παίζω...κλείσαμε για φέτος, ο Τζον Τάραμας λέει άμα κερδίζεις περισσότερα από όσα πρέπει, σταμάτα επιτόπου. Ανοίγουμε ξανά τον Οκτώβριο με την Ευρωλίγκα και σας περιμένουμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.512
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom