Νάξος Νάξος

Downhill

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Σε κοκκινο ειναι οι χωροι σταθμευσης κοντα στην χωρα. Το πιο βολικο για εμενα ηταν το νουμερο 2 οντας το πιο μεγαλο. Αυτο που σου λεω ειναι το νουμερο 1. Με κιτρινο η διαδρομη με τα ποδια. Τωρα που το ξαναβλεπω εχεις και διαδρομη με τα ποδια μεσα στο λιμανι οποτε ειναι παραπανω απο 2 λεπτα που σου ειπα. Εξακολουθω να πιστευω οτι γινεται.

φίλε μου είσαι εξαιρετικός! ο χάρτης που επισύναψες ειναι περισσότερο απο οτι περιμενα! Ενταξει 500 με 1000 μετρα μεγιστο συμφωνα με το google earth δεν ειναι τίποτα. το ζήτημα ειναι να μήν κολλησει το αυτοκίνητο πουθενα.

και παλι σε ευχαριστώ πολυ!
 
Μηνύματα
50
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία!
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Καλησπερα παιδια Σκεφτομαι να παω με την κοπελα μου Ναξο 23 αυγουστου εως 28 και θα νοικιασουμε μηχανακι εκει .ειναι καλυτερα να κλεισω απο ιντερνετ? η να ψαξω οταν φτασω? τι τιμες να περιμενω? απο ιντερνετ φοβαμαι μη μου δωσουν κανενα ρημαδι 2 ατομα θα κουβαλαει!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπερα παιδια Σκεφτομαι να παω με την κοπελα μου Ναξο 23 αυγουστου εως 28 και θα νοικιασουμε μηχανακι εκει .ειναι καλυτερα να κλεισω απο ιντερνετ? η να ψαξω οταν φτασω? τι τιμες να περιμενω? απο ιντερνετ φοβαμαι μη μου δωσουν κανενα ρημαδι 2 ατομα θα κουβαλαει![/QUO΄

άρχισε να κάνεις τηλέφωνα σε εταιρείες με ενοικιαζόμενα για να βρεις την τιμή που θες
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Καλησπερα παιδια Σκεφτομαι να παω με την κοπελα μου Ναξο 23 αυγουστου εως 28 και θα νοικιασουμε μηχανακι εκει .ειναι καλυτερα να κλεισω απο ιντερνετ? η να ψαξω οταν φτασω? τι τιμες να περιμενω? απο ιντερνετ φοβαμαι μη μου δωσουν κανενα ρημαδι 2 ατομα θα κουβαλαει!
Δεν έχετε κανένα γνωστό με αμάξι στο νησί να σας "διευκολύνει" στις μετακινήσεις σας?;)
 
Last edited:

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Δεν εχω ιδεα για το πρωινο αλλα τετοιο πραγμα με καθημερινη αμμοβολη στην παραλια δεν εχω ξαναδει.
 

zvarveri

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Για πείτε παραλίες οργανωμένες που να μην φυσάει ή μάλλον να κόβει λίγο ο αέρας αυτές τις ημέρες
Δεν εχω ιδεα για το πρωινο αλλα τετοιο πραγμα με καθημερινη αμμοβολη στην παραλια δεν εχω ξαναδει.
Κ όσο περνάει η ώρα γίνεται κ χειροτερα βλέπω. ...
 

Evgenia8

Member
Μηνύματα
40
Likes
34
Για πείτε παραλίες οργανωμένες που να μην φυσάει ή μάλλον να κόβει λίγο ο αέρας αυτές τις ημέρες


Κ όσο περνάει η ώρα γίνεται κ χειροτερα βλέπω. ...
Τελικά , καθόμαστε στο Yazoo. Απίστευτο πρωινό και τέλειο περιβάλλον αλλα κάθε φορά που πιάνω το κινητό απο δίπλα μου πρέπει να το ξεσκονισω.. Για μπάνιο αλήθεια που πάνε όταν φυσάει ετσι;;;
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Παραλια ελευθερη που δεν την πιανει ο αερας ειναι το Αλυκο, ειναι λιγο πιο κατω απο το Καστρακι. Θα φτασετε με το αυτοκινητο σε ενα εγκαταλελειμενο κτηριο (μαλλον ξενοδοχειο που εχει μεινει στα μπετα), υπαρχει δρομος που περναει το αυτοκινητο και βγαζει σε ενα πλατωμα ακριβως πανω απο την παραλια. Εχει διαφορους ορμισκους, σε καποιους μικροτερους ισως δειτε και γυμνιστες.

https://www.google.gr/maps/dir//36....6.9767787,25.3870619,197m/data=!3m1!1e3?hl=el

Για οργανωμενη δεν ξερω καθολου.
 
Μηνύματα
50
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία!
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Θα κανω τηλεφωνα αυτο ειναι σιγουρο απλα η απορια μου ειναι αν ειναι καλυτερα να διαπραγματευτω απο το τηλ η απο κοντα . τι τιμες να περιμενω πανω κατω? ενδιαφερομαι για μηχανακι απο 100-150 κυβικα για 6 μερες το πολυ πολυ και γουρουνα
 

varvie

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα σας. Σκεφτόμαστε με μια φίλη μου να πάμε Νάξο φέτος. Το θέμα είναι πως μάλλον δεν θα έχουμε μεταφορικό μέσο. Που θα ήταν ιδανικό να μείνουμε ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom