ΗΠΑ Νέα Υόρκη - Απορίες

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.767
Μάιο 2010 που πήγαμε εμείς, οι ουρές για το Έλλις και το άγαλμα ήταν τρομακτικές. Για το Staten Island πολύ νορμάλ όμως...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Πάσχα του 2010 περίμενες στάνταρ 2-3 ώρες κάτω από τον ήλιο.. Τελικά προτίμησα να τραβήξω με ζουμ από την αποβάθρα φωτογραφία με μένα και την κυρία από πάνω μου... χαχαχαχααα
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Το έχω κατά νου..!!!αλλά έχουν γραφτεί τόσες υπέροχες ιστορίες για Ν. Υόρκη, που η δική μου ίσως φανεί λίγο περιττή να πω?..το σκέφτομαι πάντως και σ΄ευχαριστώ !!!
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Μάιο 2010 που πήγαμε εμείς, οι ουρές για το Έλλις και το άγαλμα ήταν τρομακτικές. Για το Staten Island πολύ νορμάλ όμως...
οι ουρες για να περασεις τον ελεγχο ηταν οντως μεγαλες αλλα εφευγαν πολυ γρηγορα...νομιζες οτι θα κατσεις 2 ωρες αλλα σε μιση ωρα ησουν στο καραβακι..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το έχω κατά νου..!!!αλλά έχουν γραφτεί τόσες υπέροχες ιστορίες για Ν. Υόρκη, που η δική μου ίσως φανεί λίγο περιττή να πω?..το σκέφτομαι πάντως και σ΄ευχαριστώ !!!
Άσε τα σάπια και ξεκίνα γιατί θα βάλω την επιτροπή ΚΣΤΙ του φόρουμ (δηλαδή Καταπίεσης για τη Συγγραφή Ταξιδιωτικών Ιστοριών) να σε βάλει με το ζόρι! Θέλουμε ΝΥ!
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
χαχαχα..οκ τότε..υπόσχομαι στην επιτροπη Κου Σου Του Ιιι, πως λίαν συντόμως θα την έχετε..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καταπληκτικά. Το ήξερα ότι οι εκβιασμοί μου θα αποδώσουν. :D
 

zeus40

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Οπουδηποτε δεν εχω παει
Ταξίδι-Όνειρο
Μαγγελανικα Νεφη
Παιδια, δεν αμφιβαλλω καθολου για οσα λετε αλλα μαλλον αναφερεστε σε Μαιους και Νοεμβριους. Μεσα Ιουλιου 2011 τα πραγματα ηταν οπως τα περιεγραψα χωρις καμμια προθεση να παραπληροφορησω κανεναν. Παλιοτερα ειχα ανεβει και εγω στη δαδα και με λιγοτερες ουρες και τετοια. Ισως εγω να επεσα σε καποια περιοδο που το μνημειο ηταν κλειστο λογω πχ συντηρησης. Παντως οι ουρες ηταν οντως απιστευτες και οπως ειπε και αλλος το προβλημα δεν ειναι το εισιτηριο αλλα η εισοδος στο φερι.
 

zeus40

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Οπουδηποτε δεν εχω παει
Ταξίδι-Όνειρο
Μαγγελανικα Νεφη
Ουφφφφ !! Εννοουσα μεσα Ιουλιου 2010 φυσικα !!!! 2010 !!! Ετσι ειναι ! Οταν μεγαλωνεις, χανεις και τις χρονιες γιατι μαζευονται πολλες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.564
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom