Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.321
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
απο Θεσσαλονίκη για Ρώμη και Μιλάνο
Πες μου ότι απ' όλα όσα είδες σου γυάλισαν αυτά τα δύο τώρα να τρελαθώ.
Εκτός αν ετοιμάζεται κάτι πολύ μεγαλύτερο... :cool:

Τώρα έσκασε και μια προσφορά για πτήσεις εσωτερικού, βλέπω και Ιόνιο φέτος και μου κάνει εντύπωση, πέρα από τα Κύθηρα που είπα πιο πάνω παίζει και πτήση για Κεφαλονιά και Ζάκυνθο.
Στο εξωτερικό δε μ' εντυπωσίασε κάτι.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.179
Likes
5.401
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Πες μου ότι απ' όλα όσα είδες σου γυάλισαν αυτά τα δύο τώρα να τρελαθώ.
Εκτός αν ετοιμάζεται κάτι πολύ μεγαλύτερο... :cool:

Τώρα έσκασε και μια προσφορά για πτήσεις εσωτερικού, βλέπω και Ιόνιο φέτος και μου κάνει εντύπωση, πέρα από τα Κύθηρα που είπα πιο πάνω παίζει και πτήση για Κεφαλονιά και Ζάκυνθο.
Στο εξωτερικό δε μ' εντυπωσίασε κάτι.
Προσπαθω εδω και ωρα να κανω κρατηση και με πεταει εξω- δεν μπορει να γινει τιμολογηση λεει ....:mad:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.433
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Πες μου ότι απ' όλα όσα είδες σου γυάλισαν αυτά τα δύο τώρα να τρελαθώ.
Εκτός αν ετοιμάζεται κάτι πολύ μεγαλύτερο... :cool:
:haha::haha::haha: όχι ρε συυυυυ, θέλω να πιστεύω οτι του χρόνου δεν θα πατήσω το πόδι μου στην Ιταλία :haha:
Αλλά μου τη δίνει να βλέπω τα αεροπλάνα της Ryanair γεμάτα απο Θεσσαλονίκη και η Aegean να μας στέλνει μέσω Λαμίας....
Για το 2022 όλο λέω και όλο αναιρώ ως στιγμής....τη Γαλλία γυροφέρνω πολύ πάντως! Θα δείξει ;)

ώρα έσκασε και μια προσφορά για πτήσεις εσωτερικού, βλέπω και Ιόνιο φέτος και μου κάνει εντύπωση, πέρα από τα Κύθηρα που είπα πιο πάνω παίζει και πτήση για Κεφαλονιά και Ζάκυνθο.
Τη Ζάκυνθο τη θέλω και εγώ!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.321
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Για το 2022 όλο λέω και όλο αναιρώ ως στιγμής....τη Γαλλία γυροφέρνω πολύ πάντως! Θα δείξει ;)
Μόνο Παρίσι βλέπω προς το παρόν, όπως και στην Ισπανία μόνο Βαρκελώνη που ψάχνω.

Τη Ζάκυνθο τη θέλω και εγώ!
Δε ξέρω αν είχε επιτυχία το φετινό δρομολόγιο της Volotea, κάτι λέει πάντως.
Για καλοκαίρι δε με ψήνει, ήταν καλός προορισμός για Πάσχα, όμως αυτή και η Κεφαλονιά βλέπω ότι ξεκινούν τέλη Μαιου - Ιούνιο.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.732
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.433
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μόνο Παρίσι βλέπω προς το παρόν,
Και αυτό μας κάνει, αν και πλέον Γαλλία να πάμε και όπου να ναι! Να κάνουμε επιτέλους την αρχή γιατί ήδη την έχουμε καθυστερήσει! Είναι άλλη μία χώρα που θα έχει το ατελείωτο (βλέπε Ιταλία & Ισπανία).....
Εν καιρό πανδημίας είναι τζιιιιιιζζζζζ......😱

Για καλοκαίρι δε με ψήνει, ήταν καλός προορισμός για Πάσχα, όμως αυτή και η Κεφαλονιά βλέπω ότι ξεκινούν τέλη Μαιου - Ιούνιο.
Τον Μάιο-Ιούνιο είναι οτι πρέπει η Ζακυνθούλα! Άντε καλά σου λέει o @gkalla , να πας και λίγο Ιόνιο!!!
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Δεν ξερω ποιο ειναι το σωστο νημα ώστε να το αναφέρω!!
-40% η aegean για πτησεις εξωτερικου από/πρός Αθήνα για πτήσεις απο 1/12/2021-30/6/2022!!
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.076
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Δεν ξερω ποιο ειναι το σωστο νημα ώστε να το αναφέρω!!
-40% η aegean για πτησεις εξωτερικου από/πρός Αθήνα για πτήσεις απο 1/12/2021-30/6/2022!!
Εγώ πάντως κοίταξα απο περιέργεια για την επιστροφή από Νάπολη του Αγ. Πνεύματος που εχω ήδη κλείσει εισιτήριο κ δε βλέπω καμιά διαφορά απολύτως..ούτε σε κοντινές μέρες..ίσως επειδή είναι η αργία; στους όρους δε λέει ότι αποκλείονται αυτές οι ημερομηνίες... κ μιλάμε πριν 2 βδομάδες τοκλεισα δε μπορεί να αυξήθηκε τόσο πολύ ώστε με την έκπτωση να είναι στα ίδια.. :rolleyes-80: τέλος πάντων..
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Εγώ πάντως κοίταξα απο περιέργεια για την επιστροφή από Νάπολη του Αγ. Πνεύματος που εχω ήδη κλείσει εισιτήριο κ δε βλέπω καμιά διαφορά απολύτως..ούτε σε κοντινές μέρες..ίσως επειδή είναι η αργία; στους όρους δε λέει ότι αποκλείονται αυτές οι ημερομηνίες... κ μιλάνε πριν 2 βδομάδες τοκλεισα δε μπιρεί να αυξήθηκε τόσο πολύ ώστε με την έκπτωση να είναι στα ίδια.. :rolleyes-80: τέλος πάντων..
Μια απο τα ίδια.. στο πρώτο δεκαπενθήμερο του Δεκεμβρίου έχουν μειώσει τα αεροπορικά για Βαρσοβία, μόνο την μια μέρα !! Για χοντρή καταγγελία είναι...
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μια απο τα ίδια.. στο πρώτο δεκαπενθήμερο του Δεκεμβρίου έχουν μειώσει τα αεροπορικά για Βαρσοβία, μόνο την μια μέρα !! Για χοντρή καταγγελία είναι...
Καταγγελία για ποιον λόγο ; Τις προσφορές τις ορίζουν εκείνοι! Αν δεν βολεύουν οι μέρες εμάς, λόγο δουλείας η για διάφορους λογους δεν πάει να πει ότι είναι και για καταγγελια...
 

spyros91

Member
Μηνύματα
878
Likes
799
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καταγγελία για ποιον λόγο ; Τις προσφορές τις ορίζουν εκείνοι! Αν δεν βολεύουν οι μέρες εμάς, λόγο δουλείας η για διάφορους λογους δεν πάει να πει ότι είναι και για καταγγελια...
την προσφορα που ορισαν την ειδες ή απλα ειπες να σχολιασεις???
-40% ΟΛΕΣ οι πτησεις εξωτερικου απο 1/12.. ΟΛΕΣ .. οχι συγκεκριμενες μερες οι οποιες δεν με βολευουν..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom