Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Porfyria

Member
Μηνύματα
76
Likes
143
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού
Και εκεί που το είχα ανοιχτό και κοιτούσα εισιτήρια, στις 12.00 π.μ. ακριβώς έβαλε έκπτωση! Καλά ψώνια
Τι έκπτωση έβαλε, γιατί δεν βλέπω κάτι στην ιστοσελίδα της;
 

Pel

Member
Μηνύματα
766
Likes
4.116
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Γύρω στο 30% βλέπω, από Φεβρουάριο και μετά. Λογικά μέσα στη μέρα θα βγει η ανακοίνωση
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.349
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Το περασμένο Σάββατο πήρε το μάτι μου πτήση της Aegean από το Μακεδονία για Σκόπια, την οποία τώρα που ψάχνω από περιέργεια γιατί μου έκανε εντύπωση δε την εμφανίζει καν στο χάρτη προορισμών της εταιρείας.
Το έχει κανείς υπόψιν του;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.724
Likes
50.757
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το περασμένο Σάββατο πήρε το μάτι μου πτήση της Aegean από το Μακεδονία για Σκόπια, την οποία τώρα που ψάχνω από περιέργεια γιατί μου έκανε εντύπωση δε την εμφανίζει καν στο χάρτη προορισμών της εταιρείας.
Το έχει κανείς υπόψιν του;
Την έκοψαν λόγω υπόπτου συνδυασμού, η διαδρομή λεγόταν Μακεδονία-Σκόπια. Ε δεν πας πουθενά έτσι.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.200
Likes
20.632
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Το περασμένο Σάββατο πήρε το μάτι μου πτήση της Aegean από το Μακεδονία για Σκόπια, την οποία τώρα που ψάχνω από περιέργεια γιατί μου έκανε εντύπωση δε την εμφανίζει καν στο χάρτη προορισμών της εταιρείας.
Το έχει κανείς υπόψιν του;
Μέχρι να σηκωθεί το αεροπλάνο θα πρέπει να κατέβει πάλι. Όχι οτι δεν υπάρχουν τέτοιες πτήσεις. Πάρε το αυτοκίνητο και πήγαινε. Η βενζίνη είναι φθηνή. Όλα πιο φθηνά είναι απο εδώ
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.349
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μέχρι να σηκωθεί το αεροπλάνο θα πρέπει να κατέβει πάλι. Όχι οτι δεν υπάρχουν τέτοιες πτήσεις. Πάρε το αυτοκίνητο και πήγαινε. Η βενζίνη είναι φθηνή. Όλα πιο φθηνά είναι απο εδώ
Μα γι' αυτό το λόγο μου έκανε εντύπωση και ρώτησα, οχι πως θα πήγαινα έτσι, εκτός αν ήταν καμιά τρελή προσφορά.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.200
Likes
20.632
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μα γι' αυτό το λόγο μου έκανε εντύπωση και ρώτησα, οχι πως θα πήγαινα έτσι, εκτός αν ήταν καμιά τρελή προσφορά.
Πάντως το ζυθοποιείο στη παλιά πόλη χάλια είναι...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το περασμένο Σάββατο πήρε το μάτι μου πτήση της Aegean από το Μακεδονία για Σκόπια, την οποία τώρα που ψάχνω από περιέργεια γιατί μου έκανε εντύπωση δε την εμφανίζει καν στο χάρτη προορισμών της εταιρείας.
Το έχει κανείς υπόψιν του;
Η Aegean εκτελεί και διάφορες πτήσεις ακόμα εκτός από τις προγραμματισμένες που πουλάει εισιτήρια (π.χ. πτήσεις charter, cargo, ferry, εξυπηρετήσεις κυβερνητικών/αθλητικών αποστολών κλπ.).
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.349
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Η Aegean εκτελεί και διάφορες πτήσεις ακόμα εκτός από τις προγραμματισμένες που πουλάει εισιτήρια (π.χ. πτήσεις charter, cargo, ferry, εξυπηρετήσεις κυβερνητικών/αθλητικών αποστολών κλπ.).
Κι εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου, σε κάτι «έκτακτο» ίσως. Δε νομίζω να ήταν cargo ή οτιδήποτε τέτοιο, δε θα ήταν στον πίνακα ανακοινώσεων και σε συγκεκριμένο gate.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.657
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom