Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

tatooine

Member
Μηνύματα
1.450
Likes
5.355

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Μου ήρθε μειλ και γΙ αυτό, έχω και την επιπλέον έκπτωση 30% άλλα κανένας προορισμός δεν μου κάθετε καλά. Χάθηκε να βάλουν Αίγυπτο Τουρκιά Αρμένια λίβανο Ιορδανία.......
Δεν ειναι συνδυαστικο δυστυχως. Δοκιμαζοντας για Κροατια, μου εβγαζε καλυτερη τιμη φαντασου πριν βαλω τον προσωπικο κωδικο μου απ οτι μετα. Παπατζες κλασικα...
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.450
Likes
5.355
Δεν ειναι συνδυαστικο δυστυχως. Δοκιμαζοντας για Κροατια, μου εβγαζε καλυτερη τιμη φαντασου πριν βαλω τον προσωπικο κωδικο μου απ οτι μετα. Παπατζες κλασικα...
Εμένα μου την περνάει την έκπτωση των 30% επιπλέον της προσφοράς.
Αρχικά εισιτήρια για Τίρανα 247, με την έκπτωση 40% 165,06 και με την επιπλέον έκπτωση 30% 141,06.
Αλλά δεν μου κάνει κλικ κανένας προορισμός.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Εμένα μου την περνάει την έκπτωση των 30% επιπλέον της προσφοράς.
Αρχικά εισιτήρια για Τίρανα 247, με την έκπτωση 40% 165,06 και με την επιπλέον έκπτωση 30% 141,06.
Αλλά δεν μου κάνει κλικ κανένας προορισμός.
Δεν ξερω, ισως επειδη ειναι χαμηλες οι τιμες για τις ημερομηνιες που ειδα. Με την προσφορα 140. Με τον κωδικο (τον οποιο πρεπει να τον βαλεις πριν την αναζητηση, σωστα?) μου δινει λιγο παραπανω.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.159
Likes
20.487
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

tatooine

Member
Μηνύματα
1.450
Likes
5.355
Δεν ξερω, ισως επειδη ειναι χαμηλες οι τιμες για τις ημερομηνιες που ειδα. Με την προσφορα 145. Με τον κωδικο (τον οποιο πρεπει να τον βαλεις πριν την αναζητηση, σωστα?) μου δινει λιγο παραπανω.
Τον βάζεις πριν την αναζήτηση, οι τιμές είναι ήδη με έκπτωση και όταν πατάς και την πτήση επιστροφής σου βγάζει και το αρχικό ποσό. Πάνω δέξια σου βγάζει τελικό ποσό με την επιπλέον έκπτωση 30% για όσους ήρθε μειλ.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.159
Likes
20.487
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Και με καλή παρέα η διαδρομή είναι χάρμα. Δεν χρειάζεται καν να πας στα Τίρανα, σταματάς στα Ζαγοροχώρια. 🥳🥳🥳
Όχι όχι πάω άνετα στα Τίρανα, δεν έχω θέμα. Δεν υπάρχει τόπος πάνω σε αυτόν τον πλανήτη που δεν έχει να μου δώσει κάτι! Σαν τα ταξίδια με καλή παρέα δεν έχει.-

Ε ναι, τα Ζαγοροχώρια είναι κορυφή.- ❤
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.450
Likes
5.355
Ε ναι, τα Ζαγοροχώρια είναι κορυφή.- ❤
Κάποτε λέει (δεν ξέρω αν αληθεύει η όχι) μοιράζανε τη γη τα αδέρφια σε εκείνες τις περιοχές πετώντας πέτρες στη πλάγια και οπού έφτανε η πέτρα γινόταν αυτόματα περιούσια του ατόμου που την πετούσε.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.159
Likes
20.487
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Κάποτε λέει (δεν ξέρω αν αληθεύει η όχι) μοιράζανε τη γη τα αδέρφια σε εκείνες τις περιοχές πετώντας πέτρες στη πλάγια και οπού έφτανε η πέτρα γινόταν αυτόματα περιούσια του ατόμου που την πετούσε.
Και στον τόπο μου έτσι περιπου μοίραζαν τη γη παλιά, αλλά έχει σημασία προς τα που πετάς τις πέτρες....:haha:
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Τον βάζεις πριν την αναζήτηση, οι τιμές είναι ήδη με έκπτωση και όταν πατάς και την πτήση επιστροφής σου βγάζει και το αρχικό ποσό. Πάνω δέξια σου βγάζει τελικό ποσό με την επιπλέον έκπτωση 30% για όσους ήρθε μειλ.
Eπιβεβαιωνω κι εγώ ο κωδικός με το -30% ισχύει κανονικοτατα και στις μειωμένες τιμές
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.230
Μηνύματα
884.356
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom