Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Όχι κορίτσι μου να μην δώσεις από τώρα τα λεφτά για ένα ταξίδι που θα κάνεις σε 10 μήνες... είναι πολύ μακριά ακόμη... αν δηλαδή τα 155? γίνουν 200? τι θα γίνει...
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Traveller να γίνουν 200 δεν με πειράζει απλά φοβάμαι μήπως ξεφύγουν πολύ γιατί το παρίσι είναι ακριβό και στα καταλύματα.Οπότε να κοιτάω απο τη νέα χρονιά;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σκέψου και το άλλο: Αν, στο διάστημα που μεσολαβεί μέχρι τον Αύγουστο, σου κάτσει μια επιθυμία, μια ευκαιρία, για κάπου αλλού και έχεις δεσμεύσει τα χρήματα από τώρα? Εντάξει αν τά'χεις μπόλικα, αν όμως όχι?

Κι όπως σου είπε και ο Τ., ε, στο Παρίσι θα πας, αρκετά θα ξοδέψετε, εκατό ευρώ παραπάνω θα κάνουν τη διαφορά?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Κοιτάς από τέλη Φλεβάρη και μετά... πολλά μπορεί να έχουν συμβεί μέχρι τότε... προσφορές , εταιρίες που κλείνουν , συγχωνεύσεις και πάει λέγοντας... το ρίσκο να κλείσεις ένα ταξίδι δέκα μήνες πριν για να γλιτώσεις 50? το κεφάλι είναι πολύ μεγάλο και δεν αξίζει να το πάρεις...
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
babaduma δεν θέλω να πάω αλλού ταξίδι γιατί για μένα είναι το ταξίδι όνειρο απο τότε που ξεκίνησα να μιλάω γαλλικά και τα 100 ευρώ παραπάνω δεν είναι θέμα.Σας ευχαριστώ πολύ που ενδιαφερθήκατε και απαντήσατε :)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σου το είπα και σε άλλο θέμα, είναι πάρα πολύ νωρίς για να κανονίσεις από τώρα ταξίδι για Αύγουστο....ασχολήσου με το Βερολίνο προς το παρόν που θα πας το Δεκέμβρη και όταν με το καλό γυρίσεις απο'κει άρχισε να ψάχνεις για το Παρίσι. Αφού δεν έχεις και τα χρήματα γιατί θέλεις να ζοριστείς;;;;
 

alma

Member
Μηνύματα
3.726
Likes
15.092
Traveller να γίνουν 200 δεν με πειράζει απλά φοβάμαι μήπως ξεφύγουν πολύ γιατί το παρίσι είναι ακριβό και στα καταλύματα.Οπότε να κοιτάω απο τη νέα χρονιά;
Ε,καλύτερα να κοιτάς από τη νέα χρονιά.Είναι πολύ νωρίς ακόμα.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
διάβασα για το όριο της αποσκευής όσον αφορά στα κιλά.
υπάρχει κάποιος περιορισμός και στις διαστάσεις της βαλίτσας που θα έχω?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μετα το τσεκ ιν,εχω τη δυνατοτητα να αγορασω επιπλεον αποσκευη?

Δεν μου ειχε δημιουργηθει αυτη η απορια ποτε ξανα γιατι απο τα λιγα που ξερω νομιζω πως η απαντηση ειναι οχι.
Κανω λαθος?
Απλα λογω μετακομισης και ογκου πραγματων,λεω μηπως μας βγουνε παραπανω τα πραγματα και ενω εχουμε κανει τσεκ ιν,χρειαστουμε επιπλεον βαλιτσα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom