Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

wazomania

Member
Μηνύματα
32
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
InsideFlyer magazine is reviewing Aegean Airlines Miles&Bonus in our March issue and would like your input.

If you would like to participate, please post your response in the thread with the pros and cons of membership in Miles&Bonus and grade the program from A to F (A being the highest grade). You can include a plus or minus with the rating.

You can also respond directly to the editors at InsideFlyer at [email protected] if you would prefer.
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
908
Likes
4.011
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Ταξιδευε χθες ο αδελφος μου για Λονδινο με aegean και του ζυγισανε και τη χειραποσκευη!!!!
Σας εχουν ζυγισει ποτε τη χειραποσκευη;
Πρώτη φορά τον Νοέμβρη για Ρώμη στο Ελ. Βενιζέλος. Στην επιστροφή δεν θυμάμαι... Ήταν λίγο πιο βαριά και ο υπάλληλος στο check-in μου είπε πως μπορώ είτε να βγάλω κάτι και να το στριμώξω στις βαλίτσες είτε να το κουβαλάω στο χέρι. Γενικά, πιστεύω αν δεν είσαι γκαντέμης και πέσεις σε στραβοξυπνημένο υπάλληλο δεν υπάρχει πρόβλημα...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.951
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και εμείς το προλάβαμε,θεσ/νίκη-Μόναχο το Πάσχα 200 ευρώ.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
Ταξιδευε χθες ο αδελφος μου για Λονδινο με aegean και του ζυγισανε και τη χειραποσκευη!!!!
Σας εχουν ζυγισει ποτε τη χειραποσκευη;
Ποτέ ως τώρα.Αλλά και να τη ζυγίζανε πάντα την έχω πιο ελαφριά από το επιτρεπόμενο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.951
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
200 τα δυο ατομα ή το ατομο?
200 το άτομο βρε Νίκο,αν ήταν 200 τα 2 άτομα θα πηγαίναμε κάθε βδομάδα:haha:

η τιμή πριν την προσφορά ήταν 265 το άτομο,το όφελος ήταν στα 165 ευρώ για τα δύο άτομα.πιστεύω ότι για τον συγκεκριμένο προορισμό για την περίοδο του Πάσχα ήταν καλή η τιμή.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
200 το άτομο βρε Νίκο,αν ήταν 200 τα 2 άτομα θα πηγαίναμε κάθε βδομάδα:haha:

η τιμή πριν την προσφορά ήταν 265 το άτομο,το όφελος ήταν στα 165 ευρώ για τα δύο άτομα.πιστεύω ότι για τον συγκεκριμένο προορισμό για την περίοδο του Πάσχα ήταν καλή η τιμή.
Ειναι το Πασχα αλλιως πολλα νομιζω ειναι τα 200€ το ατομο για αυτο το δρομολογιο... Για αυτο λεω μηπως χτυπησατε καμια σουπερ προσφορα, οπως ειχαν καποια φορα πεταξει απο Αθηνα 90€ εισιτηρια με επιστροφη...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.951
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ειναι το Πασχα αλλιως πολλα νομιζω ειναι τα 200€ το ατομο για αυτο το δρομολογιο... Για αυτο λεω μηπως χτυπησατε καμια σουπερ προσφορα, οπως ειχαν καποια φορα πεταξει απο Αθηνα 90€ εισιτηρια με επιστροφη...
άλλο από Αθήνα και άλλο από Θεσσαλονίκη.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom