Νέα προσφορά εξωτερικού Aegean

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τσάμπα ειναι αν σκεφτείς ότι εδω και χρονια παίζουν τιμές οπως 350-400 για Αμμαν , αλλα και παλιότερα για Δαμασκο
 

marina12

Member
Μηνύματα
86
Likes
2
καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κανείς αν στην go light της aegean μπορούμε εκτός απο μια μικρή χειραποσκευή να έχουμε μαζί μας και μια μικρή τσαντούλα για πορτοφόλι κτλ?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κανείς αν στην go light της aegean μπορούμε εκτός απο μια μικρή χειραποσκευή να έχουμε μαζί μας και μια μικρή τσαντούλα για πορτοφόλι κτλ?
Σου επιτρέπει να έχεις και μία γυναικεία τσάντα.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
καλησπέρα,μήπως γνωρίζει κανείς αν στην go light της aegean μπορούμε εκτός απο μια μικρή χειραποσκευή να έχουμε μαζί μας και μια μικρή τσαντούλα για πορτοφόλι κτλ?
Αντιγραφη απο την ιστοσελιδα...
Τι αλλάζει με τη νέα πολιτική μεταφοράς αποσκευών της Aegean;Τα εισιτήρια “GoLight” παρέχουν το προνόμιο χαμηλότερου κόστους με την προϋπόθεση ότι ο επιβάτης δεν μεταφέρει μαζί του αποσκευή. Ένας επιβάτης που έχει αγοράσει ένα GoLight εισιτήριο, έχει τη δυνατότητα μεταφοράς μίας χειραποσκευής βάρους έως 8 kg δωρεάν και μίας βοηθητικής χειραποσκευής ή ενός φορητού υπολογιστή.
http://el.aegeanair.com/hrisimes-pl...ies-eisitirion-thessaloniki/suhnes-erotiseis/
 

SPO

Member
Μηνύματα
163
Likes
56
Τις τιμές των αεροπορικών εισιτηρίων μια χαρά τις γνωρίζω. Όπω; και τα παιχνίδια τιμολόγησης των εταιριών.Το γεγονός οτι η Royal Jordanian έχει τις τιμές στα ύψη δε σημαίνει ότι 400 ευρώ είναι καλή τιμή για ένα τέτοιο δρομολόγιο.Ούτε και τα 210 είναι σούπερ προσφορά.Και σίγουρα οι τιμές δεν είναι συνάρτηση της απόστασης, αλλά η απόσταση είναι ένας από τους παράγοντες που ο μέσος επιβάτης λαμβάνει υπόψη για να αξιολογήσει την τιμή ενός εισιτηριου.
Να μην υποθέτεις λοιπόν Samion. Αν υπάρχει σοβαρός λόγος επισκεψης του Αμμαν υπάρχει και η λύση μέσω TLV, ειδικά αν σου αρέσει και η ταλαιπωρία.Για να μην πω και την EZY μέσω Λονδίνου.Νομίζω πετάει προς τα κει με νορμάλ τιμές.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.679
Likes
50.536
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σου επιτρέπει να έχεις και μία γυναικεία τσάντα.
Επ, τι διακρίσεις είναι αυτές; Δηλαδή οι γυναίκες μπορούν οι άνδρες όχι; Αν έχω μαζί μου μια αδερφίστικη τσάντα το σώζω;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Επ, τι διακρίσεις είναι αυτές; Δηλαδή οι γυναίκες μπορούν οι άνδρες όχι; Αν έχω μαζί μου μια αδερφίστικη τσάντα το σώζω;
Εγώ πάντως είχα μία τσάντα λάπτοπ την οποία την έκανα τσάντα μεταφοράς, χωρίς το λάπτοπ!
Για την την άλλη που λες όσους ρώτησα δεν μου την έδιναν με τίποτα, μα τη ψύχωση είναι αυτή!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom