Νέα στην παρέα

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Καλησπέρα οπως ειδατε και απο τον τιτλο είμαι νεα στην παρεα,αν και σας διαβαζω καιρο τωρα και σας συμβουλεύομαι αρκετά συχνά.Τα ταξίδια μου αρέσουν πολύ και προσπαθώ να βρίσκω χρονο να κάνω μικρές και μεγάλες βόλτες.
Επομενο ταξίδι θα ειναι Βενεζουέλα και θα γι' αυτό το ταξίδι θα χρειαστώ μάλλον τη βοήθεια σας! Τελος νομίζω πως ήρθε η ωρα να σας ευχαριστήσω για τη βοήθεια που μου εχετε προσφέρει στην οργάνωση αρκετών ταξιδιών μου στο παρελθόν με τις συμβουλές και τις οδηγίες που εχετε δημοσιεύσει;)!!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς όρισες!καλά ταξίδια εύχομαι,Βενεζουέλα δεν έχω πάει,αλλά αρκετοί εδώ την έχουν επισκεφθεί και θα σε βοηθήσουν και από την σχετική αναζήτηση θα πάρεις αρκετές πληροφορίες!Αχχχ ωραίος προορισμός!καλή προετοιμασία!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Καλώς όρισες και από μένα και ελπίζω να περάσεις υπέροχα στην Βενεζουέλα.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Σας ευχαριστώ πολύ... το εισιτηριο το εκλεισα μόλις χτες βράδυ και ετσι δεν έχω προλάβει να δω πολλά! Εχω αγχωθεί για να πω την αλήθεια με αυτα που διάβασα για το θέμα της ασφάλειας στο Καράκας αλλα πιστεύω πως ολα θα πάνε καλά!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.495
Likes
8.009
Kαλωσόρισες skoumpi!!!
Καλή προετοιμασία και κυρίως με το καλό η υλοποίηση του ταξιδιού σου στη Βενεζουέλα!!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Καλώς όρισες!καλά ταξίδια εύχομαι,Βενεζουέλα δεν έχω πάει,αλλά αρκετοί εδώ την έχουν επισκεφθεί και θα σε βοηθήσουν και από την σχετική αναζήτηση θα πάρεις αρκετές πληροφορίες!Αχχχ ωραίος προορισμός!καλή προετοιμασία!
Αν και ακόμη δεν τα καταφέρνω καλά με τις επιλογές και τις δυνατότητες του sait:roll: δεν βρίσκω κάτι έτοιμο για Βενεζουέλα.Ελπιζω πως ψάχνοντας και ρωτώντας θα βγάλω άκρη! Σε ευχαριστω πολύ
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.495
Likes
8.009
Αν και ακόμη δεν τα καταφέρνω καλά με τις επιλογές και τις δυνατότητες του sait:roll: δεν βρίσκω κάτι έτοιμο για Βενεζουέλα.Ελπιζω πως ψάχνοντας και ρωτώντας θα βγάλω άκρη! Σε ευχαριστω πολύ

Αν και ανολοκλήρωτη η ιστορία, μπορείς να πάρεις μια πρώτη ιδέα: εδώ
Επίσης: εδώ
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Καλως ωρισες!!!Ζηλευω πολυ για τη Βενεζουέλα...καλα ταξιδια και καλη αναγνωση...σε περιμενουν πολλες πληροφοριες !!!
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλως ηρθες και απο μενα!!Καλα ταξιδια,και..καλο ταξιδι :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.720
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom