Νέα συνάντηση Θεσσαλονίκη 11/11

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Alex έπιασες όλα τα γούστα!!Η μυρσίνη και το εμιγκρέ είναι κάτι πιο χαλαρό. Το εμιγκρέ μ αρέσει σαν μαγαζί αλλά δεν ξέρω αν θα μας χωρέσει!!!Εξαρτάται βέβαια τα άτομα!Το Β museum είναι πιο κυριλέ αν και ωραίο!!
Ότι και αν αποφασίσουμε είμαι μέσα!

Το βάλαμε στο ημερολόγιο για να δηλώνουμε συμμετοχή??
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Lida θα το βάλω αύριο ώστε να αποφασίσουμε πρώτα ώρα και μέρος! Αντε και οι υπόλοιποι...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αν σας φαίνεται ακριβό το La Place mignone, τότε το Β στο Βυζαντινό θα είναι απολύτως καταστροφικό...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
οπως τα λες ειναι Ερση
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
α, τι ωραία, θα έρθω κι εγώ.
Μπορούμε να ξεκινήσουμε από εμιγκρέ και αν θέλουμε φαί, μπορούμε ίσως να πάμε στο Ντορε ή στη Διαγωνιο ή στο παλιο Λεπεν(αν και πεφτει καπως μακρια) ή...μμ... κάπου στη Ναυαρίνου ίσως, σε εκείνο που έχει στην κάτω πλευρά της πλατείας, ας πούμε.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Mε το συγνώμη για τη παρέμβαση, αλλά κανένας Moderator δεν μπορεί να σουλουπώσει τον τίτλο ??:haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Υπολογίστε στην παρέα κι εμένα με την κόρη μου
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Παιδιά καλημέρα!


--Νομίζω ότι καταλήγουμε Σάββατο στις 12 που βολεύει και τους περισσότερους! Συνάντηση στις 12 ακριβώς στη πύλη που βρίσκεται στη πλατεία Χανθ. Στο παρακάτω χάρτη είναι η πύλη 2: Philoxenia :: Philoxenia 2011n - Κατόψεις Χώρων . Θα συναντηθούμε εκεί γιατί είναι πιο κοντά στα περίπτερα της έκθεσης


--Για όσους δεν πρόλαβαν να αγοράσουν τα δωρεάν κουπόνια αγόρασα άλλα 10 από το λογαριασμό μου, αλλά επιφυλάσσομαι για τον αν επιτρέπεται με το ίδιο όνομα να αγοράσεις πάνω από 1.


--Αφού συμφωνείτε με το εμιγκρέ, όταν δηλώσουν όλοι συμμετοχή και μια μέρα πριν τη συνάντηση θα κλείσω τραπέζι στο εμιγκρέ (νομίζω μας χωράει μια χαρά) οπού έχει και φαγητό και ποτά και μετά βλέπουμε. Στο μαγαζί για όσους έρθουν απευθείας εκεί και όχι στην έκθεση υπολογίστε ότι θα είμαστε μετά τις 2 ή 2κ30 περίπου.


--Όσοι πιστεύουν θα καθυστερήσουν να έρθουν στην έκθεση λόγω υποχρεώσεων και δε μας βρουν στην είσοδο ας μου στείλουν πμ να τους στείλω το κινητό μου ώστε να μιλήσουμε εκείνη τη στιγμή για να μας βρουν.


--Σε αυτό το λινκ δηλώνετε συμμετοχή είτε έρθετε στην έκθεση είτε στο εμιγκρέ.
http://www.travelstories.gr/calendar.php?do=getinfo&e=539&day=2011-11-19&redirect=1
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
με βλεπω να ερχομαι στο εμιγκρε κατευθειαν μονο που δεν ξερω που ειναι ...:roll::roll:
ps: το λινκ για την συμμετοχη που ειναι;;
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Είναι στη Σβώλου και σχεδόν στην Αγγελάκη! δες το λινκ πάνω και για συμμετοχή και για εμιγκρε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom