Νέες φθινοπωρινές προσφορές της SkyEurope

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
Για τους τολμηρούς (που διαθέτουν υπομονή και χιούμορ για να αντιμετωπίζουν τις μικρές δυσκολίες του ταξιδιού :bleh: ), η SkyEurope έβγαλε νέες φθινοπωρινές προσφορές


Ταξιδέψτε από 1η Οκτωβρίου έως 15 Δεκεμβρίου, αλλά κλείστε τα εισιτήρια μέχρι την Κυριακή !

Καλά, 9,99? που λέει η διαφήμιση δεν βρήκα για τα μέρη μας, αλλά με 70? πας και έρχεσαι άνετα στην Πράγα.
 

Attachments

GTS

Member
Μηνύματα
6.790
Likes
18.309
Για τους τολμηρούς (που διαθέτουν υπομονή και χιούμορ για να αντιμετωπίζουν τις μικρές δυσκολίες του ταξιδιού :bleh: ), η SkyEurope έβγαλε νέες φθινοπωρινές προσφορές


Ταξιδέψτε από 1η Οκτωβρίου έως 15 Δεκεμβρίου, αλλά κλείστε τα εισιτήρια μέχρι την Κυριακή !

Καλά, 9,99? που λέει η διαφήμιση δεν βρήκα για τα μέρη μας, αλλά με 70? πας και έρχεσαι άνετα στην Πράγα.
Πας, αλλά έρχεσαι από Πράγα? Οι τολμηροί ας σπεύσουν να μάθουν....με τα ίδια χρήματα σχεδόν είσαι Λονδίνο (χωρίς εκπλήξεις), ποια Πράγα τώρα...
 

Manos

Member
Μηνύματα
261
Likes
283
....με τα ίδια χρήματα σχεδόν είσαι Λονδίνο (χωρίς εκπλήξεις), ποια Πράγα τώρα...
Σταμάτα μωρέ, βαλτός είσαι και εσύ; ! :mad:

Άσε τους ανθρώπους να αγοράσουν κανένα εισιτήριο, να μαζέψει η καλή μας η εταιρία κανα μετρητό, να βάλει λίγη βενζίνη στο αεροπλάνο που θα με πάει στην Πράγα την Παρασκευή. Τι θες τώρα; Να μείνουμε από βενζίνη; :roll: .......... :bleh:

Άμα γυρίσω θα τους πούμε για το Λονδίνο :haha:
 

SunriseNick

Member
Μηνύματα
49
Likes
0
praga

Ναι αλλα αλλο το κοστος του Λονδίνου και αλλο της Πραγας (στην διαμονη-ξενοδοχεια κτλ..)...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Η σύγκριση και μόνο αποτελεί ύβρη... το ένα είναι το glorius London και η άλλη η tourist trap Prague...

Και για να είμαστε εντός θέματος... εφτάψυχη η Sky... όσοι πιστοί προσέλθετε... μόνο μην αρχίσετε πάλι τα ίδια... θα πετάξει δεν θα πετάξει? Μεγάλα παιδιά είμαστε ας αναλάβει ο καθένας τις ευθύνες του...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.790
Likes
18.309
Ναι αλλα αλλο το κοστος του Λονδίνου και αλλο της Πραγας (στην διαμονη-ξενοδοχεια κτλ..)...
Πόσο σίγουρος είσαι για αυτό που λες? Διότι εγώ έμεινα το Μάρτιο με 90 ευρώ στο Paddington, που δε μου φαίνεται καθόλου ακριβά και τώρα έχω κλείσει με 120 ευρώ σε σούπερ ξενοδοχείο (σε αντίστοιχο καλό της Πράγας έχω δώσει 140 ευρώ)...

Για μένα είναι μύθος είναι ότι στο Λονδίνο θες ένα σωρό λεφτά....αν θες βέβαια να ανοιχτείς (και το Λονδίνο σε προκαλεί είναι η αλήθεια), μπορείς να φας όσα θες....αλλά χρήματα μπορείς να ξοδέψεις άπειρα όπου και να είσαι, το θέμα είναι τι παίρνεις σε κάθε μέρος....ας μη τα συγκρίνουμε λοιπόν....όποιος θέλει να πάει Λονδίνο και να τη βγάλει φτηνά, μπορεί κάλλιστα....μόνο τα Μουσεία που είναι δωρεάν, φτάνει....για να μη μιλήσω για εστιατόρια κλάσης με μενού των 20 ευρώ στο Λονδίνο, με τα οποία χρήματα στη Πράγα (αν εξαιρέσουμε το Kolkovna), τρως τουριστικές αηδίες...

Η Πράγα είναι για 1η φορά μια χαρά, για 2η είναι πεταμένα λεφτά για μένα....στα ίδια είσαι Λονδίνο, τι συζητάμε...
 

SunriseNick

Member
Μηνύματα
49
Likes
0
PRAGUE

GTS αυτο ειναι σχετικό και με την θεση του ξενοδοχείου και πολλα αλλα..
π.χ αν σου συγκρινω εγω για 1 ημερομηνια (7 με 8 ΣΕΠ) 2 ξενοδοΧεια 4 ΑΣΤΕΡΩΝ

1) ΠΡΑΓΑ
Wellness Hotel Step Δίκλινο Δωμάτιο 34 Ε


2)ΛΟΝΔΙΝΟ
291 Suites
ad.bstatic.com_static_img_icons_stars_4sterren4.png


l 2ΚΛΙΝΟ ? 79,05


να σημειωσω οτι τα πηρα απο το booking.com και ηταν τα φτηνοτερα στην κατηγορια τους..

Οσο γι αυτα που λετε περι Πραγας και 2ης φορας , δεν το θεωρω πεταμενα λεφτα η πολη ειναι πανεμορφη και με γειτονικες ομορφες πολεις για αποδρασεις!:D
Δεν συγκρινονται οι 2 πολεις , μιλαμε για διαφορετικα πραγματα εγω μιλησα για το οικονομικο σκελος..
:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.790
Likes
18.309
Τώρα δηλ. απέδειξες ότι είναι πιο φτηνή η Πράγα από το Λονδίνο? Ή μιλάμε γενικά για κόστος ζωής στις δύο πόλεις?

Εγώ λέω απλά ότι (έχοντας πάει και στις δύο) στο Λονδίνο μπορείς να τη βγάλεις εξίσου φθηνά με τη Πράγα, κάνοντας πολύ ποιοτικότερα πράγματα....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Τώρα δηλ. απέδειξες ότι είναι πιο φτηνή η Πράγα από το Λονδίνο? Ή μιλάμε γενικά για κόστος ζωής στις δύο πόλεις?

Εγώ λέω απλά ότι (έχοντας πάει και στις δύο) στο Λονδίνο μπορείς να τη βγάλεις εξίσου φθηνά με τη Πράγα, κάνοντας πολύ ποιοτικότερα πράγματα....

τι εννοείς με το ...κάνοντας πολύ ποιοτικότερα πράγματα ?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
τι εννοείς με το ...κάνοντας πολύ ποιοτικότερα πράγματα ?
κοίτα άμα έχεις κλείσει δωματιάκι και σου δίνουν σουίτα 2 στρέμματα, στο εστιατόριο παραγγέλνεις πέστροφα και σου φέρνουν αστακό και όλα τα δίμετρα ξανθά γαλανομάτικα σου χαμογελούν στο δρόμο που να καταλάβεις αγόρι μου το ποιοτικότερο? άστο για κάποιον άλλο:D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
κοίτα άμα έχεις κλείσει δωματιάκι και σου δίνουν σουίτα 2 στρέμματα, στο εστιατόριο παραγγέλνεις πέστροφα και σου φέρνουν αστακό και όλα τα δίμετρα ξανθά γαλανομάτικα σου χαμογελούν στο δρόμο που να καταλάβεις αγόρι μου το ποιοτικότερο? άστο για κάποιον άλλο:D
το ξέρω οτι ζηλέυεις :haha::haha::haha::haha:
τέτοια λες .....γιαυτό είσαι μόνος σου εσύ τα αυτιά σου και η βάρκα σου :bleh::bleh::bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.732
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom