Νέος κοροναϊος- θα πάμε ή να ακυρώσουμε ??

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
αν με αναγκαζαν να παρω επιπλεον αδεια 7 ημερων και χωρις να πηγαινω καν σε περιοχη με πολλα κρουσματα θα ειχα απευθυνθει στην επιθεωρηση.
Και μετα απο λιγο καιρο θα εψαχνες για δουλεια.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Ναι κατι τετοιο. Η να ακουσω και την αλλη αποψη
Θα παω κοντρα στη προ-αποφαση που εχεις παρει (στο πισω μερος του μυαλου σου) και θα πω να πας.


Με τουτα και με εκεινα, με την αναχωρηση μου να ειναι για 12/3, μπαινω σημερα στο site της αεροπορικης και προσπαθω να αποκρυπτογραφησω μια ανακοινωση που εχει βγαλει για ακυρωμενες πτησεις προς τον προορισμο μου. Το σαιτ βεβαια πουλαει κανονικα ακομα. Θα παρω αυριο τηλ να ρωτησω
 
Last edited:

Knik

Member
Μηνύματα
68
Likes
58
Ταξιδεύω 21/4 για Ρώμη.δεν σκέφτομαι προς το παρόν για ακύρωση.βρισκεται κάποιος εκεί για να έχω εικόνα;;;;
 

Ανθηg

Member
Μηνύματα
13
Likes
67
Θα παω κοντρα στη προ-αποφαση που εχεις παρει (στο πισω μερος του μυαλου σου) και θα πω να πας.


Με τουτα και με εκεινα, με την αναχωρηση μου να ειναι για 12/3, μπαινω σημερα στο site της αεροπορικης και προσπαθω να αποκρυπτογραφησω μια ανακοινωση που εχει βγαλει για ακυρωμενες πτησεις προς τον προορισμο μου. Το σαιτ βεβαια πουλαει κανονικα ακομα. Θα παρω αυριο τηλ να ρωτησω
Θυμησε μου που είναι να πας;

Τελικά, δεν πήγαμε:mad:
Τέτοια ώρα σήμερα, θα είχαμε φτάσει στο Bristol (Αγγλία). Ταξίδι κανονισμένο από πέρυσι. Όλα ήταν εναντίον μας. Εκτός από τον κορονοϊο και τη μέση του άντρα μου, εκεί κοντά έχει και τον τυφώνα Χόρχε και ο Μπόρις Τζόνσον σκέφτεται να απομονώσει πόλεις λόγω κορονοϊού. ΑΜΑΝ ΠΙΑ...
Και εμεις σαν σημερα θα γυρνούσαμε απο το ταξίδι μας.. Αν δεν είχαμε κολλησει :D
 
Μηνύματα
410
Likes
1.352
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Τελικα αποφασισαμε απο το να παμε με τον φοβο τι θα γινει ή οχι να μεταφερουμε τις ημερομηνιες μας τον Ιουνιο για το ταξιδι μας Μαροκο-Ισπανια.Πιστευω μεχρι Ιούνιο τα πραγματα να χουν ηρεμησει
 

athinapo

Member
Μηνύματα
12
Likes
25
Εχω κανονισμενα ταξιδια Σουηδια και Μαροκο τα οποια θα πραγματοποιησω κανονικοτατα ..αν δεν γινει καποια ακυρωση απο τις εταιριες!(φτου φτου)
Καποιες αλλαγες στις ωρες εχουν γινει μονο και στα δυο ταξιδια!
Οτι ειναι να κολλησουμε εκει το κολλαμε και εδω!Ειναι παντου! :cool:
κιπ τραβελινγκ!
 

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Κι εγώ έχω προγραμματισμένο ταξίδι για Μαρόκο σε 2μιση βδομάδες και το μόνο μου άγχος είναι μην γίνει καμιά ακύρωση πτήσης, αν αυξηθούν πολύ τα κρούσματα εδώ, γιατί εκεί ακόμα δεν έχει κανένα. (χτυπάω ξύλο)
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Κι εγώ έχω προγραμματισμένο ταξίδι για Μαρόκο σε 2μιση βδομάδες και το μόνο μου άγχος είναι μην γίνει καμιά ακύρωση πτήσης, αν αυξηθούν πολύ τα κρούσματα εδώ, γιατί εκεί ακόμα δεν έχει κανένα. (χτυπάω ξύλο)
Εχεις μεινει πισω... Εχει ηδη ενα κρουσμα απο προχθες αν θυμαμαι καλα!
 

Thalia!!

Member
Μηνύματα
49
Likes
22
Καλησπέρα και από εμένα! 20/3 πρόκειται αν όλα πάνε καλά να ταξιδέψουμε για Πολωνία! Υπάρχει περίπτωση να έχουμε θέμα μιας κ θα δουν ότι είμαστε από Ελλάδα κ εκείνοι δεν έχουν για την ώρα κάποιο κρούσμα?
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Καλησπέρα και από εμένα! 20/3 πρόκειται αν όλα πάνε καλά να ταξιδέψουμε για Πολωνία! Υπάρχει περίπτωση να έχουμε θέμα μιας κ θα δουν ότι είμαστε από Ελλάδα κ εκείνοι δεν έχουν για την ώρα κάποιο κρούσμα?
Σήμερα διάβασα ότι εντοπίστηκε και εκεί ένα κρούσμα και νοσηλεύεται σε νοσοκομείο στη Zielona Gora οποτε ίσως είσαι οκ :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom