Να παρουσιαστώ...

highnoon52

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πάρις από Σαλόνικα.Μεγάλος.Στην ηλικία.Ε, δεν είμαι και σαν την Πελοπόννησο! 56...Που τάκλεισα πολύ πρόσφατα.Συνήθως είμαι κεφάτος. Σήμερα έχω τα χάλια μου.Τυχαία σας ανακάλυψα, παίδες.Ωραίο site, ωραία ιδέα!
Η σχέση μου με τα ταξίδια:ίσως το μεγαλύτερο χόμπυ μου!Όπως κι οι περισσότεροι από σας-υποθέτω-αν είχατε την οικονομική δυνατότητα, θα..σουρτουκεύατε όλο το χρόνο!Άντε, να επιστρέφατε για να δείτε τους δικούς σας 2-3 μηνες το χρόνο, ψέμματα λέω???
Αισθάνομαι ότι δεν ταξίδεψα πολύ. Λέω "δόξα τω Θεώ" που μπόρεσα κι έκανα όσα ταξιδάκια έκανα!Δεν πήγα Β.και Ν. Αμερική (καλά, Ωκεανία δεν το θέλω...)κι από Αφρική πήγα μόνο Τυνησία.Θα τα πούμε εκτενέστερα αυτά σε επόμενη τοποθέτησή μου.
Μου αρέσει να ταξιδεύω μόνος, εννοώ νάχω οργανώσει εγώ το ταξιδάκι μου!Να μη μένω στο πασίγνωστο τουριστικό αξιοθέατο, αλλά στο λιγότερο γνωστό ή-ακόμη καλύτερα-σ' αυτό που θ' ανακαλύψω "περιπλανώμενος"!Εμπιστεύομαι περισσότερο τις πληροφορίες των ανθρώπων που έχουν ήδη ταξιδέψει στην περιοχή που μ' ενδιαφέρει.Εμπεριέχουν το στοιχείο της υποκειμενικότητας, αλλά και της αυθεντικότητας!Άλλωστε, "σταθμίζουμε" την πληροφορία, έτσι δεν είναι;
Χαίρομαι που βρίσκομαι σε μια ομάδα ή κοινότητα με κοινά ενδιαφέροντα κι ελπίζω νάχουμε την ευκαιρία ν' ανταλλάξουμε πληροφορίες και απόψεις!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.710
Likes
6.341
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλώς ήλθες από Σαλόνικα και να μη σε χάσουμε...
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Kαλώς ήρθες!Συμπλήρωσε αν θέλεις και το χάρτη σου να πάρουμε μιά ιδέα γιά το πού έχεις ταξιδέψει.
Εύχομαι με το ίδιο πάθος να συνεχίσεις τα ταξίδια σου,καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.540
Likes
7.941
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..Καλως ηλθες ..
 

panos1979

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Aιγυπτο
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Κορεα
Καλως ηλθες καρνταση!Να σαι καλα και να ταξιδευεις!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.761
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom