Νεα συναντηση Θεσσαλονικης και των περιχωρων στις 18/12 ????

Πότε να γινει η συναντηση της Θεσσαλονικης;

  • 17 Δεκεμβριου

    Votes: 15 57,7%
  • 18 Δεκεμβριου

    Votes: 1 3,8%
  • 23 Δεκεμβριου

    Votes: 10 38,5%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τωρα θα εγραφα κατι με νιαου νιαου και με κεραμιδια, αλλα μου ακουγεται πολυ κοινοτυπο...

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
:clap::clap: δε μπορείς μακριά μου
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Και Defkalion και taver και zmaria? :)

Τώρα είδα και τον τίτλο και πολύ μ'άρεσε το "Θεσσαλονίκη και περιχώρων" :)
Ειχα πληροφορηθει οτι εισαι απο τας Σερρας οποτε γιαυτο και "των περιχωρων" ο τιτλος .. Χαιρομαι που μαζευετε κοσμος παντως ...!! Μηπως αντι για αμαξια να νοικιασουμε κανενα πουλμανακι; :shock::shock::D:D
 

Kalliopi2

Member
Μηνύματα
54
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλίαααααα
Ταξίδι-Όνειρο
Salar De Uyuni, Βολιβία
Ειχα πληροφορηθει οτι εισαι απο τας Σερρας οποτε γιαυτο και "των περιχωρων" ο τιτλος .. Χαιρομαι που μαζευετε κοσμος παντως ...!! Μηπως αντι για αμαξια να νοικιασουμε κανενα πουλμανακι; :shock::shock::D:D
Καλή ιδέα!! Όσον αφορά το μέρος αν γίνετε να μην είναι Ταξιάρχης ή Βεργίνα, μπορώ να ψηφίσω Πορόια; (που δεν έχω πάει ποτε;!) ;)
 

Kalliopi2

Member
Μηνύματα
54
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Ιταλίαααααα
Ταξίδι-Όνειρο
Salar De Uyuni, Βολιβία
Ο Ταξιάρχης ήταν ένας από τους προορισμούς που είχα κι εγώ στο μυαλό μου. Τον καλό, όμως, τον φυλάω για το τέλος για να κάνω εντύπωση! :haha:
Η μέρα τελείωσε, το jonny εχ συγνώμη, η εντυπωσιακή πρόταση του babaduma ερχεται! :clap::clap:
 

finikass

Member
Μηνύματα
84
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
εκτός από τη Γη???
θέλετε να πάμε πόζαρ? δεν ξεπερνάει και το χιλιομετρικό όριο που έθεσε στην αρχή ο orestcrete..;)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
σουπερ φαση..:D:Dειτε 18/12 ειτε 11/12 και τα δυο σ/κ μπορουμε,αν ειναι να παμε στο ταξιαρχη να ξεκινησουμε απο τωρα ειδικη προετοιμασια-διατροφη,γιατι βλεπω να ξαναζωντανευουν στιγμες περσινες απο το ελατοχωρι..:haha::haha:
Γιώργο, θυμάσαι τι μας περιέγραφες στο "Έτση", εκείνο το βράδυ της προ-προηγούμενης συνάντησης (για τα πέριξ της Θεσ/νίκης εννοώ)? Εκεί σκεφτόμουν να εκδράμουμε. Τι λες? (μιας και είσαι γνώστης της περιοχής)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γιώργο, θυμάσαι τι μας περιέγραφες στο "Έτση", εκείνο το βράδυ της προ-προηγούμενης συνάντησης (για τα πέριξ της Θεσ/νίκης εννοώ)? Εκεί σκεφτόμουν να εκδράμουμε. Τι λες? (μιας και είσαι γνώστης της περιοχής)
Που ρε; Στην κολώνα που είχε πάει για κατούρημα, η οποία κολώνα είχε μια αφίσα οτι γίνεται ένα παναιρ στο παραπέρα χωριό; :shock::bleh::haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Που ρε; Στην κολώνα που είχε πάει για κατούρημα, η οποία κολώνα είχε μια αφίσα οτι γίνεται ένα παναΐρ στο παραπέρα χωριό; :shock::bleh::haha:
:haha::haha: Όχι ακριβώς. Σ' αυτό που είχε προηγηθεί του κατουρήματος! ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
:haha::haha: Όχι ακριβώς. Σ' αυτό που είχε προηγηθεί του κατουρήματος! ;)
Πάντως τί γέλιο είχαμε ρίξει σε κείνο το σαντουιτσάδικο :haha::haha:
(θα μας ακούσει και κανένας Αθηναίος )
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
ρε παιδιά sorry δηλαδή αλλά πρέπει να πάμε οπωσδήποτε εκτός;;; Εντός δεν μας κάνει; Μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν να έρθουν αλλά έχουν και υποχρεώσεις. Τα σχολεία είναι ακόμη ανοιχτά οπότε υπάρχουν διαβάσματα, ψώνια, λίγες μέρες πριν τις γιορτές... Δεν ξέρω.. Μήπως να το ξανασκεφτείτε;;;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
προτεινω να δουμε τη συμμετοχη εχει το εκτος Θεσσαλονικης και τι συμμετοχη το εντος και αμα δουμε οτι υπαρχει διαφορα στα ατομα τοτε παμε καπου εντος δεν θα τα χαλασουμε εκει ;)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ ψηφίζω ό,τι βολεύει τη Γιαννούλα! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom