Νεες προσφορές της Alitalia

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
τη Ναπολη την εχει ιουνιο και ιουλιο 93Ε. τώρα αν δεν εχει για Calabria, Milano, Palermo μας θλίβει όλους το ξέρω...:(
Εγώ λόγω δουλειάς ψάχνω απο Παρασκευή βράδυ με Κυριακή βράδυ,να "πεταχτώ" για έναν εσπρέσσο...Τις ώρες που θέλω να βρώ πτήση οι τιμές είναι στα ύψη σε σχέση με την προηγούμενη προσφορά που βρήκα μέχρι και το τριήμερο της Πρωτομαγιάς με 98€!!!Peccato...
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
φυσικά και να κλείσεις. όλοι αυτοί που λέγανε για την ΑΖ (χωρίς στοιχεία) έχουν κλείσει τα τριήμερα τους με την προσφορα των 99Ε...
Φιλτάτε σάμιον.
Και η αφεντιά μου έκλεισε για Κυανή ακτή με ΑΖ{στις προηγούμενες προσφορές} αλλά δεν βρίσκω λόγο να μην τη τη σιχτίριζω.

Συγνώμη που σου χαλάω τη φαντασίωση,αλλά δυστυχώς η ΑΖ και η Air One τα προβληματάκια τους τα χουνε.Μάλιστα αν θες στοιχεία.ενας φίλος μου με την κοπέλα πήγανε πριν λίγες βδομάδες στη Ρώμη και η βαλίτσα τους άφαντη για 24 ώρες.{Και όχι μόνο}Οκ μπορεί να ήταν απλά ενα ατύχημα.Αλλά.......

Πάντως για καλοκαίρι οι τιμές είναι φανταστικές!Δεν το συζητώ.Αλά να χει υπόψη ο κόσμος τα προβληματάκια :cool:της εταιρίας.Ε τι να κάνουμε?Καμιά φορά και το ταξίδι είναι πολλές φορές μια περιπέτεια.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ λόγω δουλειάς ψάχνω απο Παρασκευή βράδυ με Κυριακή βράδυ,να "πεταχτώ" για έναν εσπρέσσο...Τις ώρες που θέλω να βρώ πτήση οι τιμές είναι στα ύψη σε σχέση με την προηγούμενη προσφορά που βρήκα μέχρι και το τριήμερο της Πρωτομαγιάς με 98€!!!Peccato...
άντε για ένα baba στη via Toledo σαββατο με κυριακη...
να μη σου βάζω ιδέες..περιμένουμ την επόμενη προσφορά που είναι σίγουρο όρι θα έρθει. τις υπερατλαντικές για ΗΠΑ πάντως τις μείωσε >10% για το χειμώνα. aspettiamo.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Συγνώμη που σου χαλάω τη φαντασίωση,αλλά δυστυχώς η ΑΖ και η Air One τα προβληματάκια τους τα χουνε.Μάλιστα αν θες στοιχεία.ενας φίλος μου με την κοπέλα πήγανε πριν λίγες βδομάδες στη Ρώμη και η βαλίτσα τους άφαντη για 24 ώρες.{Και όχι μόνο}Οκ μπορεί να ήταν απλά ενα ατύχημα.Αλλά.......
τη φαντασίωση φίλε madman τη ζω >15 χρόνια και σε δεκάδες πτήσεις δεν είχα ΄χασει ποτέ βαλίτσα σε αντίθεση με την ΒΑ. μπορεί όμως να είναι φαντασίωση γι αυτό και δεν στηρίζομαι σ'αυτό αλλά σε πραγματικά στοιχεία. και εννοώ έπίσημα γιατί οι φίλοι μας μπροστά στις τόσες πτήσεις που έχει η ΑΖ κάθε μέρα δεν είναι αξιόπιστο στοιχείο όπως είπε και ο chief πριν. απλά τά τόπικ με θέμα την ΑΖ δεν τα καταλαβαίνω εκτός προσφορών. η ΚLM είναι πολύ χειρότερηστους δείκτες της αλλά πάω στοίχημα ότι πολλοί τη θεωρούν εταιρειάρα. τουλάχιστον γνωστοί μου.
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Φιλτάτε Σάμιον.

Σε λίγο που θα ταξιδέψω με ΑΖ θα τη κρίνω με τα 131 ευρώ που έδωσα.

Και δεν έχεις καταλάβει πάντως οτι η όποια κριτική γίνεται στην ΑΖ δεν αφορά μόνο τις βαλίτσες.Είναι και πάρα πολλά άλλα.

Ωστόσο χαίρομαι πράγματι που σε σένα σου πάνε όλα καλά με ΑΖ.:clap:.Αντε να πας Αθήνα-Μαϊάμι με 451 γιουρολάκια.Αυτή θα είναι μια υπερπαραγωγή θρίλερ.Περιμένω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ωστόσο χαίρομαι πράγματι που σε σένα σου πάνε όλα καλά με ΑΖ..Αντε να πας Αθήνα-Μαϊάμι με 451 γιουρολάκια.Αυτή θα είναι μια υπερπαραγωγή θρίλερ.Περιμένω.
έχω πάει 6 φορές και όλα ήταν ρολόι. τη μία φορά που αλλαξοπίστησα και πήγα με ΒΑ έτρεχα στο Sawgrass mills για ρούχα...άσε δεν βγάζεις άκρη έτσι. την υπερπαραγωγή του chief που πάει ΝΥ την αυγούλα με KLM πώς τη βλέπεις?
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
άντε για ένα baba στη via Toledo σαββατο με κυριακη...
να μη σου βάζω ιδέες..περιμένουμ την επόμενη προσφορά που είναι σίγουρο όρι θα έρθει. τις υπερατλαντικές για ΗΠΑ πάντως τις μείωσε >10% για το χειμώνα. aspettiamo.

Samion θέλω πολύ να κάνω un giro στη via Toledo Σ/κ αλλα δεν βρίσκω σε προσφορά ώρες που να βολέβουν..Έχεις κάτι να προτείνεις?Με βλέπω πάλι Μιλάνο να πίνω καφεδάκι στου Αρμάνι!!:bleh:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Samion θέλω πολύ να κάνω un giro στη via Toledo Σ/κ αλλα δεν βρίσκω σε προσφορά ώρες που να βολέβουν..Έχεις κάτι να προτείνεις?Με βλέπω πάλι Μιλάνο να πίνω καφεδάκι στου Αρμάνι!!:bleh:
θα τριγυρίσω στη Via Toledo και για σένα Sapienza!!!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Samion θέλω πολύ να κάνω un giro στη via Toledo Σ/κ αλλα δεν βρίσκω σε προσφορά ώρες που να βολέβουν..Έχεις κάτι να προτείνεις?Με βλέπω πάλι Μιλάνο να πίνω καφεδάκι στου Αρμάνι!!:bleh:
όλο το καλοκαίρι δεν θα πάρεις άδεια? η προσφορά ισχύει για ΟΛΟ το καλοκαίρι..
ακριβαίνει όμως ιούλιο-αύγουστο... με 96Ε...για τρέξτε...που ακούστηκε Νάπολη με κάτω από 100Ε?!!!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
όλο το καλοκαίρι δεν θα πάρεις άδεια? η προσφορά ισχύει για ΟΛΟ το καλοκαίρι..
ακριβαίνει όμως ιούλιο-αύγουστο... με 96Ε...για τρέξτε...που ακούστηκε Νάπολη με κάτω από 100Ε?!!!!

Δυστιχώς για καλοκαίρι έχω κανονήσει όλη μου την άδεια και δεν αλλάζει τώρα...Αν βρείς κανένα καλό δρομολόγιο για Σκ μέσα στον Ιούλιο έχω φύγει με χίλια!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom