Νεπάλ Νεπάλ. Εκείνα τα Ιμαλάια που λέγαμε που είναι;

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Τέλειο το ταξίδι σας και γραμμένο με μοναδικό τρόπο! Πραγματικά υπέροχο!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Πολύ ωραία ιστορία! Πραγματικά απολαυστική!!!
Είχα διαβάσει την ιστορία σου, αλλά ο Σταύρος μας μίλησε αρκετά στη συνάντηση για αυτό σας το ταξίδι κι έτσι αποφάσισα να την κάνω επανάληψη :xmas_cheesygrin: για να έχω μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα της περιπέτειας σας. Από τα λεγόμενα του Σταύρου και από την ιστορία σου συμπεραίνω ότι είχατε συναρπαστικές εμπειρίες στο Νεπάλ και στα Ιμαλάια που είναι και το ταξίδι-όνειρο για μένα :xmas_biggrin:
Για ενημέρωσέ μας για το επόμενο ταξίδι σας... Αν υπάρχει μια θεσούλα και για μένα μπορεί να σας ακολουθήσω. Για τόσο μακρινούς προορισμούς είναι λίγο δύσκολο να βρω παρέα, οπότε αν με θέλετε μπορεί και να το αποφασίσω να πάω λίγο πιο μακριά :xmas_rolleyes:
Κι εγώ σου υπόσχομαι ότι:
θα' μαι καλό παιδί
άριστος ταξιδευτής
αρκεί εσύ και μόνο εσύ
να είσαι οργανωτής!!! :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

kemcap

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
γαυδος
Πολύ ωραία ιστορία! Πραγματικά απολαυστική!!!
Είχα διαβάσει την ιστορία σου, αλλά ο Σταύρος μας μίλησε αρκετά στη συνάντηση για αυτό σας το ταξίδι κι έτσι αποφάσισα να την κάνω επανάληψη :xmas_cheesygrin: για να έχω μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα της περιπέτειας σας. Από τα λεγόμενα του Σταύρου και από την ιστορία σου συμπεραίνω ότι είχατε συναρπαστικές εμπειρίες στο Νεπάλ και στα Ιμαλάια που είναι και το ταξίδι-όνειρο για μένα :xmas_biggrin:
Για ενημέρωσέ μας για το επόμενο ταξίδι σας... Αν υπάρχει μια θεσούλα και για μένα μπορεί να σας ακολουθήσω. Για τόσο μακρινούς προορισμούς είναι λίγο δύσκολο να βρω παρέα, οπότε αν με θέλετε μπορεί και να το αποφασίσω να πάω λίγο πιο μακριά :xmas_rolleyes:
Κι εγώ σου υπόσχομαι ότι:
θα' μαι καλό παιδί
άριστος ταξιδευτής
αρκεί εσύ και μόνο εσύ
να είσαι οργανωτής!!! :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
μπραβο σας παιδια που τολματε τοσο μακρυνα ταξιδια.σας ζηλευω.αλλα που θα παει θα παρω και εγω στο μελλον μια παρομοια αποφαση.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Πολύ ωραία ιστορία! Πραγματικά απολαυστική!!!
Είχα διαβάσει την ιστορία σου, αλλά ο Σταύρος μας μίλησε αρκετά στη συνάντηση για αυτό σας το ταξίδι κι έτσι αποφάσισα να την κάνω επανάληψη :xmas_cheesygrin: για να έχω μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα της περιπέτειας σας. Από τα λεγόμενα του Σταύρου και από την ιστορία σου συμπεραίνω ότι είχατε συναρπαστικές εμπειρίες στο Νεπάλ και στα Ιμαλάια που είναι και το ταξίδι-όνειρο για μένα :xmas_biggrin:
Για ενημέρωσέ μας για το επόμενο ταξίδι σας... Αν υπάρχει μια θεσούλα και για μένα μπορεί να σας ακολουθήσω. Για τόσο μακρινούς προορισμούς είναι λίγο δύσκολο να βρω παρέα, οπότε αν με θέλετε μπορεί και να το αποφασίσω να πάω λίγο πιο μακριά :xmas_rolleyes:
Κι εγώ σου υπόσχομαι ότι:
θα' μαι καλό παιδί
άριστος ταξιδευτής
αρκεί εσύ και μόνο εσύ
να είσαι οργανωτής!!! :xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
:xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz:
Πολύ καλό το τραγουδάκι, αλλά οργανωτής δεν θα πρέπει να είμαι εγώ, ο Σταύρος είναι κατάλληλος για αυτά, έτσι θα έχουμε και κάποιον για να του γκρινιάζουμε για κάθε αναποδιά που θα μας τυχαίνει:xmas_mrgreen:. Ελπίζω να σε δω στην κοπή της πίτας και εκεί θα σε ενημερώσουμε για το επόμενο ταξίδι μας και θα αποφασίσεις αν όντως θέλεις να έρθεις μαζί ή όχι. Καλή χρονιά.
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
μπραβο σας παιδια που τολματε τοσο μακρυνα ταξιδια.σας ζηλευω.αλλα που θα παει θα παρω και εγω στο μελλον μια παρομοια αποφαση.
Σε βλέπω να την παίρνεις γρήγορα την απόφαση, για την ώρα ...καλή Ρωσία.:xmas_biggrin:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
:xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz:
Πολύ καλό το τραγουδάκι, αλλά οργανωτής δεν θα πρέπει να είμαι εγώ, ο Σταύρος είναι κατάλληλος για αυτά, έτσι θα έχουμε και κάποιον για να του γκρινιάζουμε για κάθε αναποδιά που θα μας τυχαίνει:xmas_mrgreen:. Ελπίζω να σε δω στην κοπή της πίτας και εκεί θα σε ενημερώσουμε για το επόμενο ταξίδι μας και θα αποφασίσεις αν όντως θέλεις να έρθεις μαζί ή όχι. Καλή χρονιά.
Αχ, βρε Ιωάννα μου δυστυχώς δε θα μπορέσω να είμαι στη Ναύπακτο. Μένω στην Αθήνα και το Σάββατο δουλεύω. Ελπίζω η παρουσία στην κοπή της πίτας να μην είναι κριτήριο για να έρθει κάποιος μαζί σας :xmas_rolleyes::xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
:xmas_mrgreen: Ναι βρε δεν το ξέρεις; αν δεν είσαι υποψήφια για το φλουρί δεν έρχεσαι στο Θιβέτ, παλιά βουδιστική συνήθεια :xmas_mrgreen:
Δικό μου το λάθος νόμιζα ότι μένεις στην Πάτρα, θα τα κανονίσουμε σε PM.
 
Last edited by a moderator:

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα
Απίστευτο ταξίδι..Ήταν σαν να είμαι εκεί...!Μια μέρα θέλω πολύ και εγώ να κάνω ένα τέτοιο...Συγχαρητήρια...!!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Σε ευχαριστώ ελπίζω να πας και να χάρεις το ταξίδι σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom