Νικαράγουα Ονδούρα Νικαράγουα - Ονδούρα

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Είμαι απ'το κινητό τώρα και δεν μπορώ να το ψάξω για να σου πω.Αν δε σε βοηθήσει κάποιος μέχρι να ξαναμπώ,θα το ψάξω αργότερα...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
βοηηηθεια!!! αν και μαυρομαλλουσα τα εκανα θαλασσα! δε θυμαμαι πως ειχα δημιουργησει το αλμπουμ φωτογραφιων. παω στη δημιουργια αλμπουμ, βαζω τιτλο και μετα δε βρισκω αλλο πεδιο για να βαλω φωτο. αν πατησω υποβολη ολοκληρωνεται χωρις να εχει τιποτα μεσα!! χαχα βοηθηστε με για να δειτει φωτο!!!!!!!!!
Λοιπόν, για να σε βοηθήσω μάλλον θα έπρεπε να φτιάξω ένα άλμπουν για να δώ τι και πώς.

Α: Πάντως αν έχεις ήδη δημιουργήσει, αν πατήσεις στο όνομά σου, δείχνει το προφίλ σου και δεξιά τα άμπουμ που έχεις φτιάξει. Αν έχεις φτιάξει λοιπόν, το ανοίγεις και κάτω έχει προσθήκη φωτογραφιών, οπότε έτσι προσθέτεις φωτογραφίες.

Β: Αν δεν έχεις φτιάξει καθόλου άλμπουμ ως τώρα, πάς πάλι στο προφίλ σου και δεξιά δημιουργία άλμπουμ, δίνεις όνομα και υποβολή. Λογικά τότε δημιουργείται το άλμπουμ και μετά πάς και προσθέτεις φωτογραφίες όπως γράφω στο Α.

Για έλεγξέ το, δεν ξέρω αν είναι έτσι, αλλά κάπως έτσι γίνεται...

Άντε, περιμένουμε!! :D
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
αν εχεις φτιαξει και εχει μεσα φωτο μπορεις να προσθεσεις, αν δεν εχει μεσα δε μπορεις! μου εχει σπασει τα νευρα! γγγρρρρρ
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
αν εχεις φτιαξει και εχει μεσα φωτο μπορεις να προσθεσεις, αν δεν εχει μεσα δε μπορεις! μου εχει σπασει τα νευρα! γγγρρρρρ
Εσύ γενικά στο προφίλ σου έχεις άλλα άλμπουμ; Συνολικά νομίζω μπορείς να έχεις ώς 30 φωτ/φίες. Πχ εγώ έχω 30 και έτσι δεν μπορώ να κάνω δοκιμή για να σε βοηθήσω...
Αν δεν έχεις φτάσει τις 30, μήπως πρέπει να πάς στην επεξεργασία άλμπουμ μήπως απο εκεί σ'αφήνει να προσθέσεις;
Άντε ρε παιδιά, ένας ειδικός;;;;;;
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
εχω ενα αλμπουμ και εχω βαλει 30 φωτο! προσπαθησα ολες οι εναλλακτικες! το ατιμο μ¨εχει εκνευρισει! παντως σ¨ευχαριστω πολυ για την προσπαθεια. κανενας ειδικος πουθενα....?????
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
E αν έχεις ένα άλμπουμ με 30 φωτό, δεν μπορείς να βάλεις άλλες νομίζω, ακόμη και νέο άμπουμ να δημιουργήσεις, δεν μπορείς να βάλεις άλλες φωτ/φίες, αφού συνολικά επιτρέπονται 30 κατ'άτομο. Έτσι νομίζω...
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
ααααα λες? κριμα...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
ααααα λες? κριμα...
Ε τι κρίμα;
Πήγαινε στο TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting και ανέβασε απο εκεί, απλά μετά κάνεις copy των κωδικό και επικόληση στο σημείο που θες (ανάμεσα σε παραγράφους ιστορίας ή έτσι χύμα σε απάντηση) ή φτιάξε έναν λογαριασμό flickr.com, εύκολο είναι και το ένα και το άλλο! :D
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
δεν παραιτησε βλεπω! χαχαχα οκ θα προσπαθησω να επεκταθω και σε αλλα μερη του διαδικτυου!! περιμενετε λιγο ακομα, υπομονη θα μαθω!!
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
που θα παει θα μαθω! εδω ανεβασα μερικες φωτο απο Νικαραγουα...αυριο θα τα παω καλυτερα....Flickr: Maria_Maz's Photostream
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Τι να πώ...Πανέμορφο μέρος, υπέροχα χρώματα...
Δε χρειάζεται να πώ τίποτα, οι εικόνες μιλάνε απο μόνες τους!
Ευχαριστούμε!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom