Νικαράγουα Ονδούρα Νικαράγουα - Ονδούρα

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Θέλουμε ιστορία για Κόστα Ρίκα και καμιά φωτό από Roatan...παραλίγο να βρεθούμε εκεί πέρυσι και μας έμεινε απωθημένο η Ονδούρα...Γουατεμάλα δε πήγατε? Τικάλ...
Μπά...για τρείς χώρες αναφέρει ότι πήγαν στο ταξίδι: Κόστα Ρίκα, Ονδούρα, Νικαράγουα, οπότε η Γουατεμάλα έμεινε για άλλη φορά λογικά!

Αχ αυτές τις μέρες με Γουατεμάλα, Μεξικό και όλα τα τριγύρω, δεν έχουμε μείνει σε ησυχία!!! :rolleyes:
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
To forum ζητά Κοστα Ρίκα !!!!!!!!!!!!!! :)
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
συνταξιδιωτες μου με εχετε ανεβασει ψυχολογικα! ειχα μεγαλο αγχος για την ιστορια μου αλλα τωρα χαιρομαι που σας ξεσηκωσα και σας ταξιδεψα λιγο. ξεκιναω να γραψω την αρχη του ταξιδιου μας απο κοστα ρικα.
gts λιγο πιο πανω εχω βαλει το link απο τις φωτο της ονδουρας και εκει εχει αρκετες απο ροαταν.
θα τα πουμε συντομα...
ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
συνταξιδιωτες μου με εχετε ανεβασει ψυχολογικα! ειχα μεγαλο αγχος για την ιστορια μου αλλα τωρα χαιρομαι που σας ξεσηκωσα και σας ταξιδεψα λιγο. ξεκιναω να γραψω την αρχη του ταξιδιου μας απο κοστα ρικα.
gts λιγο πιο πανω εχω βαλει το link απο τις φωτο της ονδουρας και εκει εχει αρκετες απο ροαταν.
θα τα πουμε συντομα...
ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια
Ευχαριστούμε πολύ. Για Κόστα Ρίκα άνοιξε νέα ιστορία, για να ξεχωρίζουν. Πες μου ότι πήγατε και Montezuma να ζηλέψω πολύ :bleh::D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Τέλειες οι φωτό. Λατρεύω τις παλιές ισπανικές και βρετανικές αποικιακές πόλεις του Νέου Κόσμου. Γι'αυτό θέλω Κολομβία, Καρταχένα! Και μετά Καραϊβική....τέλειος συνδυασμός!
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
φυσικα και πηγαμε! ειναι απο τα must της χωρας!:)
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
συμφωνω απολυτα μαζι σου! λατρευω αυτες τις χωρες! καλα ειναι τα ταξιδια σε ολο τον κοσμο αλλα σαν την λατινοαμερικα και την κεντρικη αμερικη σε βαζω τιποτα. :clap::clap:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
φυσικα και πηγαμε! ειναι απο τα must της χωρας!:)
Ωχ...θέλω ριπόρτ και φωτογραφίες....με σκότωσες! :bleh::bleh::bleh:

συμφωνω απολυτα μαζι σου! λατρευω αυτες τις χωρες! καλα ειναι τα ταξιδια σε ολο τον κοσμο αλλα σαν την λατινοαμερικα και την κεντρικη αμερικη σε βαζω τιποτα. :clap::clap:
Εμπειρία έχω μόνο απο Βενεζουέλα, που είναι άλλο πράγμα, όχι λάτιν όπως φανταζόμουν, έχει άλλες χάρες, φυσικές, αλλά λάτιν δε την λες. Θέλω Μεξικό, Κολομβία, Γουατεμάλα-Ονδούρα. Δε ζητάω και πολλά....:D
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
το μεξικο για μενα παραμενει το καλυτερο μου ταξιδι, εχει τοσα πολλα διαφορετικα πραγματα να δεις και να κανεις που καθε μερα ειναι και μια αποκαλυψη. πηγαμε 21 μερες και καναμε 3000χλμ και 80 ωρες στο δρομο, αεροπλανα και λεωφορεια! απο γιουκαταν, τσιαπας, οαχακα μεχρι μεχικο σιτυ. do it! :p
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
το μεξικο για μενα παραμενει το καλυτερο μου ταξιδι, εχει τοσα πολλα διαφορετικα πραγματα να δεις και να κανεις που καθε μερα ειναι και μια αποκαλυψη. πηγαμε 21 μερες και καναμε 3000χλμ και 80 ωρες στο δρομο, αεροπλανα και λεωφορεια! απο γιουκαταν, τσιαπας, οαχακα μεχρι μεχικο σιτυ. do it! :p
Θα το κάνω σίγουρα....δε χάνεται το Μεξικό!
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
ο,τι χρειαστεις εδω ειμαστε! :lol:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
..ξεκιναω να γραψω την αρχη του ταξιδιου μας απο κοστα ρικα.
Τέλεια!! Περιμένω κι εγώ Κόστα Ρίκα :clap: Και μετά θα μας ευχαριστούσε πολύ και ένα Mexico. Κι εμένα το Μεξικό παραμένει ένα από τα δυο καλύτερα ταξίδια μου.
Πολύ ωραίες οι φωτο από Ονδούρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.367
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom