Νικαράγουα Ονδούρα Νικαράγουα - Ονδούρα

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
η κοστα ρικα ειναι στο ετοιμη...:clap::clap::clap:
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Πρέπει να ήταν καταπληκτική εμπειρία! Σου εύχομαι πάντα τέτοια! Απο περιέργεια είχες κανονίσει με κάποιο πρακτορείο αρχικά ή απλά ξένοιαστοι ταξιδιώτες? Συμφέρει να κανονίζει κανείς μόνος του για τέτοιες χώρες?
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
πραγματικα ηταν πολυ ωραιο ταξιδι. ταξιδευουμε μονοι μας χωρις πρακτορειο, διαβαζω αρκετα, φτιαχνω το προγραμμα μονη μου, αυτη η διαδικασια ειναι πολυ ωραια!! και κλεινουμε την πρωτη μας διανυκτερευση απο εδω. καμια φορα κλεινουμε και τις τελευταιες μερες σε καποια παραλια....μετα παμε απο πολη σε πολη με τα δημοσια μεταφορικα μεσα συνηθως και κλεινουμε δωματια επιτοπου. οδηγος μας ειναι ο lonely planet οσον αφορα στις πληροφοριες, στα δρομολογια, τους χαρτες της καθε πολης και καμια φορα και των δωματιων και των εστιατοριων.
:)
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
να σου ευχηθω και καλοριζικη στο φορουμ :clap::clap:.
και γω καινουργια ειμαι σχετικα....
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Συμφωνώ απολύτως! Για μένα η μισή μαγεία του ταξιδιού είναι η προετοιμασία του και όλη η διαδικασία του προγραμματισμού, δωμάτια, εισιτήρια κλπ. Είναι σαν να ξεκινάει το ταξίδι από τη στιγμή που θα το σκεφτείς και μόνο! Πάντως κ γώ προτιμώ να είμαι σχετικά ανεξάρτητη όσο γίνεται βέβαια και εννοείται κρατήσεις τελευταίας στιγμής και από κει κ πέρα βλέπουμε. Να υπάρχει κ λίγο περιπέτεια. Άλλωστε τα καλύτερα ταξίδια είναι αυτά με ανοιχτή επιστροφή! :lol:
 

Maria_Maz

Member
Μηνύματα
59
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ-Γκαλαπαγκος
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Βολιβια
καλα μας ταξιδια λοιπον!
:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom