Κολομβία Νομιμοι και με διαβατηρια στη Κολομβια..

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Γιωργαρα σε φανταζομαι με τους λιμοκοντορους διπλα διπλα στην business κ εσυ με την metrosport κ την -εχω παει στα περατα της Γης- μπλουζα του Αρη κ πεφτω κατω απο τα γελια :haha::haha::haha::haha::haha: Φωτο-ντοκουμεντα υπαρχουν ???

Ελα κ με ενα χερι μια χαρα γραφεις περιμενω την συνεχεια :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Περαστικα και εν τω μεταξυ βρες καποιον να του υπαγορευεις και να μας γραφει εκεινος.
Και φυσικα μην ξεχασεις να του πεις να βαζει σμάιλις αναμεσα στις προτασεις :bleh::bleh::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Αχ βρε Γιώργο.... αμαν σε ¨ φάγαμε ¨με τη ζήλια μας χα χα χα!!!!
Περαστικά σου εύχομαι να γίνεις γρήγορα καλα και συμφωνώ με την go2beach βρες γραμματέα!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Περαστικά!!!!Να γίνεις σύντομα καλά και να συνεχίσεις την όμορφη ιστορία σου,για την Κολομβία που κατά τη γνώμη μου είναι απο τους πιο ενδιαφέροντες προορισμούς.:D
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Jorge περαστικα , εμεις περιμενουμε υπομονετικα .....
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Περαστικα και εν τω μεταξυ βρες καποιον να του υπαγορευεις και να μας γραφει εκεινος.
Και φυσικα μην ξεχασεις να του πεις να βαζει σμάιλις αναμεσα στις προτασεις :bleh::bleh::haha::haha:
jjajajaja..τρελοκομειοοοοο:haha::haha::haha: ωραια ιδεα,γιατι οχι??:haha::haha: παιδια,σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας,ηδη ειμαι πολυ καλυτερα σε θεση να γραψω αλλα ειλικρινα αυτο που με συμβαινει ολο αυτο το διαστημα των δυο μηνων που γυρισα απο εκει λες και το κανει επιτηδες να μη μπορω να συνεχισω την ιστορια μου για τη Κολομβια..:lol:
εχω φιλοξενησει μεσω ενος σαιτ ενα ζευγαρι απο Αργεντινη,ενα ζευγαρι απο Βενεζουελα και μια παρεα απο Περου..:clap::clap::clap: οργανοθηκαμε και κανουμε και κατι φιεστας συνεχεια με ολη τη λατινοπαρεα εδω και ειλικρινα θελω πολυ να βρω χρονο(κ μυαλοοοοο..:haha::haha::haha::bleh::bleh::bleh:)για να συνεχισω να γραφω αλλα τι περιμενετε απο ενα ατομο που 20 οκτωβρη παει να πληρωσει σε μαγαζια και βγαζει απο τις τσεπες του ξεχασμενα χαρτονομισματα πεσος κολομβιανος...αχαχχαχχχαχχαχαχαχ:haha::haha::haha::D:D
το μυαλο μου οπως και τη καρδια μου(αυτη η καημενη παντα ολο καπου την αφηνω,αλλα θελει και αυτη και καθεται βεβαια..:D:D)ειναι αφημενα ΕΚΕΙ το κορμι μου που περιφερεται στη θεσσαλονικη προσπαθει να βρει χρονο,πολυ συντομα ομως θα επανελθω και ειλικρινα ειναι κριμα γιατι αυτες τις ιστοριες πρεπει να ειχα τη δυνατοτητα να τις λεω προφορικα,καθως για χιλιοστη φορα θα παραπονεθω οτι δε μπορω και δεν μου φτανει και οι ''φατσες'' και τα κουμπακια του πληκτρολογιου,στο να αποτυποσω οπως εγω θελω ολο αυτο που ζησαμε και ειδαμε,καθως οσα παιδια ειχα τη τυχη και τη χαρα να γνωρισω απο κοντα,εδω απο το φορουμ,ξερουν οτι αξιζει το κοπο να κατσουμε γυρω απο μια μπουκαλαρα και μετα απο λιγες ωρες να φτανει το στομαχι στο γονατο απο τα γελια,διηγωντας ιστοριες απο εκει..:haha::haha::haha: (παντα με αρεζε η υπερβολη...:D:D)
λοιπον,χθες ηρθε ενα ζευγαρι απο ισπανια(εχω ενα θεμα με το ''θ'' αλλα κανω πως το ξεπερναω..:haha::haha:),γουσταρουν εδω,βλεπουν τι ειναι να δουν,και μολις τι κανουν συνεχιζω εκει που σταματησα στην εξωτικη,γραφικη-πλην-ομως ''κρυα'' σε σχεση με τις υπολοιπες πολεις της Κολομβιας,Μπογκοτα..:lol:
 
Last edited by a moderator:

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ονειρεμένο Ταξίδι
γυρος του κοσμου
Περαστικα σου ευχηθηκα...; αλλα , μαλλον περασε το χερι...
οι ισπανοι...αν εχουν μεινει 20 μερες και δεν λενε να φυγουν, ειναι μπαταχτσηδες, ελεος πια ...
Οσες ιστοριες εχουν ξεκινησει για την Κολομβια, ολες εχουν μεινει στη μεση...
Αντε ρε Γιωργο, γραψε τη συνεχεια...;)
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ονειρεμένο Ταξίδι
γυρος του κοσμου
Και επαναλαμβανω!!! Κατσε γραψε!!!!
Εστω μονο δυο (2) γραμουλες.....
Κολομβια ειμαστε... Δυο γραμουλες μονο...
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ονειρεμένο Ταξίδι
Διάστημα
Τώρα το πήρα "γραμμή" αυτό το θέμα!!!

Που είσαι βρε Γιώργο... δώσε υλικό στο λαό!!!
 

skylaki

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
αργεντινη
Ονειρεμένο Ταξίδι
παταγονία
Περιμένουμε με αγωνία τη συνέχεια φίλε.Η Λατινική Αμερική είναι ανεξάντλητη και η ομορφιά της απερίγραπτη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom