Γαλλία Νότια Γαλλία

Νότια Γαλλία...αλλά που?

  • Toulouse Bordeaux

    Votes: 6 54,5%
  • Nice-Monaco-Marseille

    Votes: 5 45,5%

  • Total voters
    11
  • Poll closed .

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εγώ θα σου πρότεινα να πας αεροπορικώς Νίκαια αλλά να μείνετε Κάννες που είναι φανταστικά! Είναι μια κατηφορική πόλη έχει συνοικίες με μονοκατοικίες του '50-60, εγώ βέβαια είχα πάει Οκτώβρη, αλλά όταν περάσαμε απο την παραλία τη λιμπίστηκα!!! Άπέναντι έχει και 2 νησάκια το 1ο έχει τα ερείπια φυλακών, με ωραία φυσική ομορφιά και οι Γάλλοι παίρνουν το καραβάκι και το χρησιμοποιούν για πικ-νικ!!! Είναι πολύ ωραίο μέρος για μια ημερήσια-αν σ'ενδιαφέρει πες μου να ποστάρω φωτο-, το 2ο έχει ένα καθολικό μοναστήρι (δεν προλάβαινα να πάω).Μπορείς να το 'χεις σαν βάση για Νίκαια και γύρω περιοχή, σημειωτέον οτι η νίκαια είναι κανονική μεγαλούπολη
Κάννες για βάση? Και να είσαι συνεχώς κολλημένος στην κίνηση? Όχι ευχαριστώ... (Μια Παρασκευή απόγευμα τον Ιούνιο που μας πέρασε έκανα το Κάννες - αεροδρόμιο Νίκαιας σε 3 ώρες παρά κάτι...)
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Κάννες για βάση? Και να είσαι συνεχώς κολλημένος στην κίνηση? Όχι ευχαριστώ... (Μια Παρασκευή απόγευμα τον Ιούνιο που μας πέρασε έκανα το Κάννες - αεροδρόμιο Νίκαιας σε 3 ώρες παρά κάτι...)
Ε όχι αν είναι να φύγω από την κίνηση της αθήνας και να μπλέξω στης Γαλλίας να μου λείπει. Ηδη έχω ψηθεί για Μπορντώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.980
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom