Ξενοδοχεία Στη Νέα Υόρκη??

on-off

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
serbia
Ταξίδι-Όνειρο
κίνα-βόρεια κορέα
vrbo.com λέγεται το site που χρησιμοποιώ.είχαμε βρει διαμέρισμα για τρία άτομα με 200 δολάρια τη βραδυά το νοέμβριο που είναι υψηλή περίοδο.τρίκλινο εκείνη την εποχή σε ξενοδοχείο ήταν πολύ πιό ακριβό.
γενικά τα ξενοδοχεία στην νέα υόρκη είναι πανάκριβα.
 

Bonifas

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βιεννη
Ξερει κανεις αν υπαρχει τροπος να σπασεις την κρατηση σε ξενοδοχειο οταν η πολιτικη του το απαγορευει? Μιλαω για την νεα υορκη παντα και για μεσα απριλη
 

mourmar

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Νέα Υόρκη, σου 'ρχόμαστε!

Ξερει κανεις αν υπαρχει τροπος να σπασεις την κρατηση σε ξενοδοχειο οταν η πολιτικη του το απαγορευει? Μιλαω για την νεα υορκη παντα και για μεσα απριλη
Γεια σας, παιδιά. :) Μου αρέσει η κουβέντα σας και τη βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσα. Πρόκειται να πάμε κι εμείς Νέα Υόρκη, ο άντρας μου κι εγώ τον Οκτώβριο του '11. Ψάχνω απεγνωσμένα να βρω ένα μικρό, επιπλωμένο σπίτι κάπου στην Αστόρια για 30 ημέρες, αλλά μέχρι στιγμής δεν βρήκα κάτι που να το λες "λογικό" στην τιμή. Έχετε μήπως να προτείνετε κάτι ή κάποιον?
Να 'στε όλοι καλά.
 

lukia_t

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
vrbo.com λέγεται το site που χρησιμοποιώ.είχαμε βρει διαμέρισμα για τρία άτομα με 200 δολάρια τη βραδυά το νοέμβριο που είναι υψηλή περίοδο.τρίκλινο εκείνη την εποχή σε ξενοδοχείο ήταν πολύ πιό ακριβό.
γενικά τα ξενοδοχεία στην νέα υόρκη είναι πανάκριβα.
Θυμάσαι σε πποιο apt είχες μείνει?...ειναι πανακριβα τα ξενδοχεια και σκεφτομαι και γω να κλεισω απο εκει! παω σεπτέμβριο 17-21 και ξανά 25-29 ενδιαμεσα θα είμαι las vegas

δεν έχω ξανακλείσει apt και φοβάμαι λίγο

έχω βρει κάποιο αλλά με προβληματιζει για δες
Upper East Side Vacation Rental - VRBO 225329 - 0 BR Manhattan Apartment in NY, Madison Avenue ~ Beautiful, Sunny, Studio Apartment
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
κοιιτα εισαι στην Chinatown , δεν ειναι και τοσο χαριτωμενα εκει (βασικα ειναι μπλιαχ), αλλα αυτο δε σε νοιαζει. Σε νοιαζει που εισαι κοντα σε στασεις μετρο και κεντρικα .
Αν το εχεις βρει σε καλη τυχη , αρπα το !
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.966
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Booking.com: Hotel Mulberry, New York, United States of America - 452 Guest reviews. Book your hotel now! έχω βρεί αυτό το ξενοδοχείο ... για πείτε βρε παιδιά η τοποθεσία του είναι καλή? γιατί η τιμή του είναι....
Είναι στα βάθη της Chinatown, και το μόνο άλλο μέρος που είναι κοντά είναι ένα business district που ερημώνει το βράδι (εκεί που ήταν κάποτε τα θρυλικά five points). Αν δε σε πειράζει να βλέπεις μόνο κινέζους, να μυρίζεις κινέζικα φαγητά και να ρίχνεις λίγο περπάτημα για το μετρό, μείνε.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Είναι στα βάθη της Chinatown, και το μόνο άλλο μέρος που είναι κοντά είναι ένα business district που ερημώνει το βράδι (εκεί που ήταν κάποτε τα θρυλικά five points). Αν δε σε πειράζει να βλέπεις μόνο κινέζους, να μυρίζεις κινέζικα φαγητά και να ρίχνεις λίγο περπάτημα για το μετρό, μείνε.
Μηδενιστή :bleh:
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
μ'αλλον πρέπει να το ξανασκεφτώ ε? ουφ άντε πάλι απο την αρχή ..
 

eirinit76

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη again
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Booking.com: Hotel Mulberry, New York, United States of America - 452 Guest reviews. Book your hotel now! έχω βρεί αυτό το ξενοδοχείο ... για πείτε βρε παιδιά η τοποθεσία του είναι καλή? γιατί η τιμή του είναι....

Δεν ξερω κατα ποσο μπορω να βοηθησω, αλλα ημουν ΝΥ τον προηγουμενο μηνα, και προτεινω να βρεις ξενοδοχεια καπου στο μεσο του Μανχαταν. Εγω εμεινα Chelsea και ηταν πολυ ευκολη η μετακινηση μου σε ολο το "νησι" (ε, καλα το ομολογω, δεν ανεβηκα μεχρι Harlem...). Το ξενοδοχειο που εμεινα ειναι το Hilton New York Fashion District και το βρηκα σε πολυ καλη τιμη. Επειδη λαμβανω emails ακομα μπορω να πω οτι εχουν ακομα καλες τιμες. Το συστηνω ανετα γιατι μετα απο ενα τρελο διμηνο research που εκανα, τελικα με δικαιωσε η επιλογη μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom