Ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη

r31134

Member
Μηνύματα
32
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ε τοτε Ηλεκτρα Παλλας σαν πρωτη επιλογη,
σαν δευτερη θα κοιταζα το Egnatia Palace
και σαν πιο μακρυα απο κεντρο,το Μακεδονια Παλλας
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.374
Likes
6.875
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Λοιπόν θέλω να είναι κάπου που να μπορώ να κάνω τις βόλτες μου στο κέντρο και στην παραλία με τα πόδια και να μην χρειάζομαι ταξί και ιστορίες.

:)
ιδανικά για να κάνεις τις βόλτες σου παραλιακά ειναι το Μακεδονία Παλλάς και το Electra palace.
Δεν ξέρω ομως τι παίζει από τιμές και πόσα είσαι διατεθειμένος να πληρώσεις για τις 2 βραδυές!
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Σας ευχαριστώ θερμά για τις απαντήσεις σας. Λοιπόν θέλω να είναι κάπου που να μπορώ να κάνω τις βόλτες μου στο κέντρο και στην παραλία με τα πόδια και να μην χρειάζομαι ταξί και ιστορίες.

Δε θέλω κάτι "οικονομικό και καλό" όπως λέμε συνήθως. Θέλω κάτι "σούπερ".

:)
Μπες εδώ και θα βρείς αυτά που ζητάς : daios | hotel
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
το daios που πρότεινε ο τουμπιώτης το είχα ξεχάσει ,είναι το πιο καινούργιο και το πιο σούπερ!!απ όλα ,απο θέση δε δεν το συζητάμε αφού είναι μπροστά στην παραλία φάτσα κάρτα και κέντρο ταυτόχρονα!,απλά είχα την εντύπωση ότι σε τιμή ξεφεύγει πολύ σε σχέση με τα άλλα πεντάστερα,έτσι φημολογούνταν όταν πρωτοάνοιξε...
ο τουμπιώτης πάντως φαίνεται ενημερωμένος εφ όσον λέει για καλές τιμές....
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
να πας στο δαιος αδερφε ειναι οτι καλυτερο υπαρχει..και επειδη ειναι μικρο με σουιτες ειναι πιο γκλαμουρατο και πιο μπιζ μπιζε:cool::cool:,απο τα αλλα επισης καλα ξενοδοχεια..να πας και να πινεις καφε και σοκολατα συνεχεια απο το πρωι μεχρι το βραδυ,μπας και παρουμε και κανα μπονους παραπανω:haha::haha:,καθωτι δουλευω σε εταιρια εσπρεσσο και οπως θα καταλαβες εχουμε τα προιοντα μας και στο δαιο:p:p,αλλα περα απο το χαβαλε ειναι ωραια και μουρατη φαση εκει..
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
το daios που πρότεινε ο τουμπιώτης το είχα ξεχάσει ,είναι το πιο καινούργιο και το πιο σούπερ!!απ όλα ,απο θέση δε δεν το συζητάμε αφού είναι μπροστά στην παραλία φάτσα κάρτα και κέντρο ταυτόχρονα!,απλά είχα την εντύπωση ότι σε τιμή ξεφεύγει πολύ σε σχέση με τα άλλα πεντάστερα,έτσι φημολογούνταν όταν πρωτοάνοιξε...
ο τουμπιώτης πάντως φαίνεται ενημερωμένος εφ όσον λέει για καλές τιμές....
Το βρίσκω γύρω στα 130 ευρό που το θεωρώ σούπερ τιμή για αυτά που προσφέρει.Τα μόνα πρόβληματα που έχει είναι 1)δεν έχει μεγάλο λόμπι για μια συνάντηση τραβελοστοριτών παρουσία του Def 2)το πάρκινγκ του καλύπτει γύρω στα 13 αυτοκίνητα και λαμβάνοντας υπόψιν ότι και τα γύρω πάρκιγκ κλείνουν σχετικά νωρίς αυτό ίσως αποτελέσει πρόβλημα σε πιθανή συνάντηση μας εκεί.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η συνάντηση σίγουρα δε θα γίνει στο χοτέλ, δε φτάνει για να μας φιλοξενήσει. Για καμιά παραλία μας κόβω :D

Οκ φαίνεται καλό όντως, αν δε βρω κάτι άλλο θα το κλείσω.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ας μιλήσει και κάποιος ''ειδικός'' στα ξενοδοχεία...:D λοιπόν electra palace ναι μεν αλλά με τίποτα το απλό δωμάτιο (standard) οπότε τα ακριβότερα νομίζω δεν θα είναι και το καλύτερο value. daios ναι σούπερ πάνω στην παραλία ΚΑΙ με δωεάν parking. από τα υπόλοιπα μας μένουν 2 το makedonia palace κλασσική επιλογή και με ωραία βόλτα μέχρι αριστοτέλους και φυσικά το super nikopolis δίπλα στην ικέα με την τεράστια πισίνα και πολύ καλή σύνδεση με το κέντρο (εγώ αυτό προτιμώ) επειδή όμως θέλεις κέντρο είπες κλείσε daios;)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Για πότε το υπολογίζεις Δευκαλίωνα; Να ξέρω μήπως τύχει να βρίσκομαι κι εγώ Κατερίνη ώστε να πεταχτώ! :rolleyes:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βρε παιδιά το Δαιος κάνει 180 ευρώ τη βραδιά, είπαμε, μην το παρακάνουμε κι'όλας.

Είπε κάποιος ότι το βρίσκει με 130? το δίκλινο; πού;

Cakenet, το σ/κ που θα βρίσκομαι επάνω θα είναι 25-27 Σεπτέμβρη.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Βρε παιδιά το Δαιος κάνει 180 ευρώ τη βραδιά, είπαμε, μην το παρακάνουμε κι'όλας.

Είπε κάποιος ότι το βρίσκει με 130? το δίκλινο; πού;

Cakenet, το σ/κ που θα βρίσκομαι επάνω θα είναι 25-27 Σεπτέμβρη.
Το 130 το δίκλινο αφορούσε Αύγουστο μήνα .Τον Σεπτέμβρη η τιμή είναι παραπάνω.Αν σου άρεσε όμως πές μου να το κοιτάξω για καλύτερη τιμή( θα βάλω να δουλέψουν τα κονέ ).
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Cakenet, το σ/κ που θα βρίσκομαι επάνω θα είναι 25-27 Σεπτέμβρη.
Α...οκ, είπα μήπως και ήσουν κάπου μέσα στον Αύγουστο, αλλά δεν, οπότε άκυρο.

Τουμπιώτη, βάλε τα κονέ σου να δουλέψουν λοιπόν!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom