Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

Eleni P

Member
Μηνύματα
101
Likes
480
Πόσες μέρες θα μείνεις στο Λονδίνο;; Σε συμφέρει να βγάλεις 7 ήμερη TravelCard (κοστίζει 35 λίρες για ζώνες 1-3) για να επωφεληθείς την προσφορά 2for1.Στα περισσότερα αξιοθέατα θα πληρώνεις 1 εισιτήριο αντί για 2.
Δες το παρακάτω site http://www.daysoutguide.co.uk/2for1-london
4 βράδια θα μείνω.Απλά αναρωτιόμουν αν άξιζε να βγάλω travelcard ή μια ολοήμερη κάθε μέρα στο μετρό;
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
4 βράδια θα μείνω.Απλά αναρωτιόμουν αν άξιζε να βγάλω travelcard ή μια ολοήμερη κάθε μέρα στο μετρό;
Μμμ..στη θέση σου θα σκεφτόμουν τότε το πρόγραμμα με τα αξιοθέατα που θα ήθελα να δω και θα έβλεπα τι με συμφέρει.Για παράδειγμα αν δεν θέλεις να μπλεχτείς με μουσεία,London eye κλπ και απλά να έκανες βόλτα στο Λονδίνο τότε θα έβγαζα ολοήμερη.Αν ήθελα να μπω σε πολλά όπως έκανα εγώ τότε θα έβγαζα 7ήμερη για να κόβω μισό εισιτήριο.
 

Eleni P

Member
Μηνύματα
101
Likes
480
Μμμ..στη θέση σου θα σκεφτόμουν τότε το πρόγραμμα με τα αξιοθέατα που θα ήθελα να δω και θα έβλεπα τι με συμφέρει.Για παράδειγμα αν δεν θέλεις να μπλεχτείς με μουσεία,London eye κλπ και απλά να έκανες βόλτα στο Λονδίνο τότε θα έβγαζα ολοήμερη.Αν ήθελα να μπω σε πολλά όπως έκανα εγώ τότε θα έβγαζα 7ήμερη για να κόβω μισό εισιτήριο.
Μάλιστα..ωραία θα το δώ !!σε ευχαριστώ πολύ!!!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.281
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Βρισκω ξενοδοχειο στο Peckham... Εχει καλα σχολια (για την τιμη του παντα) και το επιλέγω γιατι εχει ακριβως απ εξω σταση λεοφωρειου . Περνανε και νυχτερινα. Διαβαζω στα σχολια ομως οτι ειναι επικινδυνη περιοχη. Τι λετε; Ειναι ; (με το δεδομενο οτι και βραδυ να γυριζουμε ξενοδοχειο αργα, απο τη σταση θα πηγαινουμε μερικα βηματα μονο.)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
που στο peckham? τθν queens road να προσεχεις. Η περιοχή του bellenden εχει φαει γερο φτιαξιμο και ειναι καλα. Επισης κοντα στ peckham rye ειναι καλα
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.281
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
http://www.melrose-aparthotel.co.uk/ αυτα τι λενε; 66ευρω τη βραδια; κοιταξα ολα τα κεντρικα αλλα ειναι παρα πολυ ακριβα... (120 και βαλε)
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.281
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
καμια απαντηση; Βρηκα και αυτα http://www.booking.com/hotel/gb/mar...;dcid=2;label=postbooking_confpage#map_opened με 78€. Ειναι πολυ καλυτερη η περιοχη ετσι; Απλα το προβλημα ειναι οτι το booking δεν εχει σχολια γιατι ειναι νεο το δωματιο. Τι λετε;
Έχω κλείσει 2 φορές σε ολοκαίνουργιο κατάλυμμα στο booking και περίμενα τα πρώτα σχόλια για να κρατήσω το δωμάτιο. Και τις 2 φορές δεν απογοητεύτηκα. Μάλιστα η τιμή ανέβηκε όταν άρχισαν τα (θετικά) σχόλια.
Για το συγκεκριμένο, μη βλέπεις μόνο την τιμή. 8 τμ για δίκλινο σημαίνει 2μx4μ χώρος, δηλαδή δεν το λες δωμάτιο καν. Επίσης, έχεις κοιμηθεί ποτέ σε futon ; (ούτε να με πλήρωναν).
 
Last edited:

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Έχω κλείσει 2 φορές σε ολοκαίνουργιο κατάλυμμα στο booking και περίμενα τα πρώτα σχόλια για να κρατήσω το δωμάτιο. Και τις 2 φορές δεν απογοητεύτηκα. Μάλιστα η τιμή ανέβηκε όταν άρχισαν τα (θετικά) σχόλια.
Για το συγκεκριμένο, μη βλέπεις μόνο την τιμή. 8 τμ για δίκλινο σημαίνει 2μx4μ χώρος, δηλαδή δεν το λες δωμάτιο καν. Επίσης, έχεις κοιμηθεί ποτέ σε futon ; (ούτε να με πλήρωναν).
Θα συμφωνήσω για την απογείωση των τιμών μετά τα πρώτα θετικά σχόλια. Το futon τι ειναι;;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Θα συμφωνήσω για την απογείωση των τιμών μετά τα πρώτα θετικά σχόλια. Το futon τι ειναι;;

Εσωτερικά έχει στρώσεις πάπυρου και βαμβακιού μόνο. Δηλαδή μηδέν ελαστικότητα. Θεωρείται καλό για τη μέση, αλλά άστο, μετά από ολοήμερο περπάτημα δεν θα πάρω...
 
Last edited:

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.281
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ωχ! σε φακίρη πέσαμε! Δεν το ειχα καταλαβει ... Προσπαθουσα να δω το κρεββατι πως ακριβως ειναι αλλα δεν εβγαλα ακρη! Αρα το προηγουμενο καλυτερο και ας ειναι μακρια; Ειναι ενα θεμα με το στρωμα!
Το θεμα ειναι οτι οσα προτεινετε εδω μεσα για 100€, εγω στα τελη Ιουνιου τα βρισκω 160€. Αν βρειτε κατι καλο μεχρι 100€ πειτε μου...
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom