Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Παιδιά , στο travelodge έχει αυτήν την διευκρίνιση στον saver rate: Arrival date may be amended subject to availability and additional costs.
Φαντάζομαι σημαίνει οτι εγώ μπορώ να τροποποιήσω την ημερομηνία άφιξης σωστά?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Παιδιά, μέσω travelodge έχω βρει αυτά τα ξενοδοχεία : covent garden, euston , farringdon, central southwark ,kings cross, central bank.Και μέσω booking αυτό: pembridge palace hotel. Όποιος γνωρίζει τις τοποθεσίες τους, ας με βοηθήσει γενικά! Υπόψιν ότι λογικά θα είμαι εκεί 25/12 που δεν λειτουργούν τα μέσα!!
Προφανώς το καλύτερο όλων από άποψη τοποθεσίας είναι αυτό στο covent garden.
Μετά εγώ θα πήγαινα στο central bank και μετά στο kings cross
 

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Καλησπέρα σας,

με τα πολλά κατέληξα solo με ένα εισιτήριο τέλος Ιανουαρίου για 6 μερόνυχτα στο London. Κοιτάζοντας μονόκλινα δωμάτια, το μόνο που βρίσκω είναι κάτι μικροσκοπικά δωματιάκια το πολύ 9 τ.μ. γύρω στα 500-600Ε. Έτσι λοιπόν μου ήρθε στο μυαλό το hostel (θα κοινονοκοποιηθούμε και λίγο σκέφτηκα). Υπάρχει κάποιος συμφορουμίτης που να έχει μείνει σε κάποιο τίμιο, να προτείνει?
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Καλησπέρα σας,

με τα πολλά κατέληξα solo με ένα εισιτήριο τέλος Ιανουαρίου για 6 μερόνυχτα στο London. Κοιτάζοντας μονόκλινα δωμάτια, το μόνο που βρίσκω είναι κάτι μικροσκοπικά δωματιάκια το πολύ 9 τ.μ. γύρω στα 500-600Ε. Έτσι λοιπόν μου ήρθε στο μυαλό το hostel (θα κοινονοκοποιηθούμε και λίγο σκέφτηκα). Υπάρχει κάποιος συμφορουμίτης που να έχει μείνει σε κάποιο τίμιο, να προτείνει?
Olympic House Hotel, Official Site: Book Direct Now: Lower Price
Δες αυτό, είναι πολύ κοντά στον σταθμό του Πάτινγκτον. Το έχουν Κύπριοι. Πάρε τηλέφωνο, μετά τις 12 μεσημέρι ώρα Ελλάδας, και παζάρεψε την τιμή, μιλούν και ελληνικά.
Έχω μείνει, είναι πολύ καθαρό!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σας,

με τα πολλά κατέληξα solo με ένα εισιτήριο τέλος Ιανουαρίου για 6 μερόνυχτα στο London. Κοιτάζοντας μονόκλινα δωμάτια, το μόνο που βρίσκω είναι κάτι μικροσκοπικά δωματιάκια το πολύ 9 τ.μ. γύρω στα 500-600Ε. Έτσι λοιπόν μου ήρθε στο μυαλό το hostel (θα κοινονοκοποιηθούμε και λίγο σκέφτηκα). Υπάρχει κάποιος συμφορουμίτης που να έχει μείνει σε κάποιο τίμιο, να προτείνει?
Καλησπέρα
Το αδέλφι έμεινε στο Wombat's. Το θεωρεί το καλύτερο που έχει μείνει και έχει μείνει σε αρκετά. Είναι κοντά στο Tower of London.
https://g.co/kgs/7ZGb3r
 

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
141
Likes
99
Ονειρεμένο Ταξίδι
γαλλικη πολυνησια
Κοιτάζω για διαμονή Λονδινο που θα πάμε τον Μάρτιο για 4 μέρες. Σκέφτομαι να κλείσω 3 βραδιά σε κάποιο travelodge (ίσως govent garden)και επειδή η πτήση επιστροφής φεύγει 8 το πρωί από gatwick να κλείσω το τελευταίο βράδυ στο αεροδρόμιο για να μην ταλαιπωρηθουμε αγχωθουμε. Ερώτηση:σε περίπτωση που δεν μπορούμε να αφήσουμε τα πράγματα στο ξενοδοχείο τι μπορούμε να τα κάνουμε?
 

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
141
Likes
99
Ονειρεμένο Ταξίδι
γαλλικη πολυνησια
Καλή χρονιά σε όλους!προσπαθώ να κάνω μια κράτηση στο Travelodge Covent garden.θα πληρώσω με prepaid Visa. Δεν με αφήνει να προχωρήσω με βγάζει invalid το postal code.βαζω διεύθυνση στην Αθήνα εννοείται με αγγλικούς χαρακτήρες. Έστειλα mail να με βοηθήσουν. Μήπως μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει τι μπορεί να φταίει και δεν προχωράει στο payment?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Καλή χρονιά σε όλους!προσπαθώ να κάνω μια κράτηση στο Travelodge Covent garden.θα πληρώσω με prepaid Visa. Δεν με αφήνει να προχωρήσω με βγάζει invalid το postal code.βαζω διεύθυνση στην Αθήνα εννοείται με αγγλικούς χαρακτήρες. Έστειλα mail να με βοηθήσουν. Μήπως μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει τι μπορεί να φταίει και δεν προχωράει στο payment?
Βαλε μια αγγλικη διευθυνση απο ενα μαγαζι πχ...ετσι μου την πηρε κ μενα,δε ξερω για καποιο λογο ενω ειχα την ελληνικη μου διευθυνση δε μου την δεχοταν κ εκανα αυτο το κολπακι κ επιασε..δε νομιζω να χεις θεμα αλλα κ να χεις μπορεις να τους το πεις ως προβλημα του σιτε τους
 

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
141
Likes
99
Ονειρεμένο Ταξίδι
γαλλικη πολυνησια
Έκλεισα με δωρεάν ακύρωση στο Travelodge waterloo γιατί ήταν λίγο καλύτερες οι τιμές.βολευει η θα μπορούσα και καλύτερα?είναι για 22-25 Μαρτίου. Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή γιατί μου φαίνονται όλα πανάκριβα.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Έκλεισα με δωρεάν ακύρωση στο Travelodge waterloo γιατί ήταν λίγο καλύτερες οι τιμές.βολευει η θα μπορούσα και καλύτερα?είναι για 22-25 Μαρτίου. Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή γιατί μου φαίνονται όλα πανάκριβα.
Το μόνο που θα ξεχώριζα είναι στο covent garden. Αλλά είναι ακριβό συγκριτικά, οπότε όποιο άλλο διαλέξεις είναι μια χαρά. Αρκεί να δεις αν σε συμφέρει για το πήγαινε έλα αεροδρόμιο, και αν έχει tube ή λεωφορείο για το κέντρο. Επίσης μην επιλέξεις (γνώμη μου) super room, δεν έχει καμία διαφορά με το standard.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.585
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom