ΗΠΑ Ξενοδοχειο για Νεα Υορκη

TrObAs

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
από τις 31/08 έως τις 11/09 στο Riu plaza times squares €1500 για τις 11 νύχτες,
που και πως;
hotwire.com
με την προσφορά που κλείνεις και ξέρεις περίπου που πας :)
€123 το δωμάτιο συν τους φόρους
με το booking ήθελα σίγουρα τα διπλά
Συγνώμη που απαντάω μετά από καιρό αλλά διάβασα ότι η σελίδα αυτή δεν είναι αξιόπιστη και μπορεί να την πατήσεις άσχημα , υπάρχουν άλλα παιδιά στο φόρουμ που το έχουν χρησιμοποιήσει ?
 

max1990

Member
Μηνύματα
47
Likes
11
Έκλεισα με τη κοπέλα μου για Μάρτιο τα αεροπορικά. Πότε λέτε να ξεκινήσω να ψάχνω για ξενοδοχείο.?
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
Έκλεισα με τη κοπέλα μου για Μάρτιο τα αεροπορικά. Πότε λέτε να ξεκινήσω να ψάχνω για ξενοδοχείο.?
Να μπαινεις απο τωρα να βλεπεις τιμες και προσφορες, αν δεις καμια καλη προσφορα με δωρεαν ακυρωση κλειστην και αν αργοτερα βρεις καποια πιο συμφερουσα ακυρωνεις την παλια κρατηση και κανεις κρατηση την καινουργια!
 

max1990

Member
Μηνύματα
47
Likes
11
Για 9 νύχτες έχει κανένας να προτείνει κανένα ξενοδοχείο κοντά στη Times Square μέχρι κανένα 1000 ευρώ?
 

sakislagadas

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
παρισι,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Να ρωτήσω επείδη και εγώ ψαχνομαί για νέα υορκη,παρτατήρησα οτι τα ξενοδοχεία τα περισσότερα δέν παρέχουνε πρωινό δωρεάν,και ακόμα καί αν έχουνε είναι πολύ βασίκο,με κορν φέικσ και τέτοια.Το λέω επειδή γία να φάς έξω ποσότητα όλα τα ώραια που χούν θέλει χρήμα γιατί την νέα υόρκη φθηνή δε τη λές!!

Έκλεισα με τη κοπέλα μου για Μάρτιο τα αεροπορικά. Πότε λέτε να ξεκινήσω να ψάχνω για ξενοδοχείο.?
Από τώρα,τόν Μάρτιο σχετικά είναι φθηνά τα ξενοδοχεία,απο απρίλη και μετά είναι παράλογες οί τιμές που φτιάχνει ο καιρος καί αρχίζει η υψηλή σεζόν τους!!
 
Last edited by a moderator:

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Εγώ πέτυχα απίστευτη προσφορά στο booking μείον 80% για Νοέμβριο, το ξενοδοχείο Fairfield Inn & Suites by Marriott Midtown δίπλα στον σταθμό Penn & Madison Square Garden, 4 βράδια στα 260 ευρώ μαζί με φόρους! Λίγες μέρες αλλά και πάλι το ξενοδοχείο μου βγήκε πάμθηνα.
 

sakislagadas

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
παρισι,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Εγώ πέτυχα απίστευτη προσφορά στο booking μείον 80% για Νοέμβριο, το ξενοδοχείο Fairfield Inn & Suites by Marriott Midtown δίπλα στον σταθμό Penn & Madison Square Garden, 4 βράδια στα 260 ευρώ μαζί με φόρους! Λίγες μέρες αλλά και πάλι το ξενοδοχείο μου βγήκε πάμθηνα.
Το είδα τώρα,πάρα πολύ καλό!!
 

_angie_

Member
Μηνύματα
48
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Miami
@sakislagadas τα ξενοδοχεία όντως τα περισσότερα δεν προσφέρουν στην τιμη δωματίου πρωινό. Να ξέρεις πάντως πως πραγματικά, θα φας πολύ καλύτερα έξω στα bakeries ή σε μαγαζιά με πρωινό και θα έχεις τη δυνατότητα να δοκιμάσεις πολλές διαφορετικές γύσεις. Εγώ όταν έψαχνα θυμάμαι πως αν ήθελες πρωινό έπρεπε να προσθέσεις στην τιμή δωματίου πάνω κάτω +16-20 δολλάρια το άτομο αλλά έξω με 8 με 15 δολλάρια τρώτε 2 άτομα και μπόλικο. Πραγματικά αξίζει, οπότε μην το σκέφτεσαι καθόλου το πρωινό. Εμας το ξενοδοχείο δεν είχε, αλλά καθόλου δεν μας πείραξε, σε κάθε μαγαζάκι που μπαίναμε ήθελα να τα φάω όλα!
 

sakislagadas

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
παρισι,βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Και για να πάρεις και μια γεύση.... :)
View attachment 154652 View attachment 154654
Τι λές τώρα!!Μού φαίνεται δε το γλύτωνο το ταξίδι στήν πόλη πού δε κοίμαται ποτέ!!Γενίκα αυτά τα μαγαζιά εστίασης μετράνε πολύ,τρώς κατί γρηγορό και ποίοτικο!!Πάντως άμα είναι 15 δολλάρια το πρώινο καί να ευχαριστιέσε χαλαλί!Τετοία μαγαζία εχεί και στο αγαπημένο λονδίνο που χει ποσα pret a magner καο όχι μόνο,τα χα γονατίσει οσες φορές πήγα!:innocent:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom