Ξενοδοχειο σε Τρικαλα -Καλαμπακα-Πυλη Τρικαλων

coco_

Member
Μηνύματα
1.324
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ωχ και μεις θελουμε να παμε στο Μυλο των Ξωτικων ..λετε να γινεται κολαση απο κοσμο ...ουρες κλπ κλπ?
Σίγουρα να πάτε, ειδικά εαν έχεις και παιδάκια θα το χαρούν πολύ. Πέρυσι που ηταν η πρώτη χρονιά γινόταν ένας σχετικός πανικός και είχε θέμα με το παρκάρισμα ειδικά τις μέρες που ηταν αργίες, τωρα εαν πάτε σχετικά νωρίς δεν νομίζω ότι θα έχετε πρόβλημα. Απλά στο ανέφερα επειδή φέτος διαφημιστηκε πολύ και ακούω ότι ετοιμάζουν ομαδικές εκδρομές και μαζικές κρατησεις τα ξενοδοχεία, να το επισπευσεται λίγο για να βρείτε κάτι καλό. (Βέβαια όλα αυτά μπορεί να είναι και ράδιο αρβυλα των ξενοδοχων...γνωστα κόλπα):xmas_lol:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
μην μεινεις Καλαμπακα ρε Κλεο! μεινε σε κανενα χωριουδακι να ηρεμησετε και πατε εκδρομη στα ξωτικα:xmas_mrgreen::xmas_twisted: Περιμενω τηλεφωνο να κερασω καφε ε;:xmas_cool:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ελενακι περσι ειχαμε μεινει στα ορεινα του Ασπροποταμου,οπου εριξε το χιονι της αρκουδας ..αλλα ειχαμε το θηριο(=τζιπ).
Φετος θηριο δεν εχει ..οποτε δεν θελω να το πολυρισκαρω.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
KLEOPATRA said:
Ελενακι περσι ειχαμε μεινει στα ορεινα του Ασπροποταμου,οπου εριξε το χιονι της αρκουδας ..αλλα ειχαμε το θηριο(=τζιπ).
Φετος θηριο δεν εχει ..οποτε δεν θελω να το πολυρισκαρω.
Για ξενώνα Κλεο αν δεν έχεις ήδη κλείσει δες και στο Καστρακι " ξενώνας Παπασταθης "
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ευχαριστω Χρηστο μου ..θα μεινουμε τελικα στο Αμαλια Χοτελ.
Στο Καστρακι ..εχω φαει τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ σουβλακια ...ever.

Tωρα αυτο γα το δυσκολο παρκινγκ αναφορικα με το Μυλο των Ξωτικων δε μου αρεσει....ω ρε εχουν να πεσουν καντηλια απο το Μαρκο Αντωνιο.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
KLEOPATRA said:
Ευχαριστω Χρηστο μου ..θα μεινουμε τελικα στο Αμαλια Χοτελ.
Στο Καστρακι ..εχω φαει τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ σουβλακια ...ever.

Tωρα αυτο γα το δυσκολο παρκινγκ αναφορικα με το Μυλο των Ξωτικων δε μου αρεσει....ω ρε εχουν να πεσουν καντηλια απο το Μαρκο Αντωνιο.
Τα καντηλια ταιριάζουν τουλάχιστον με το κλίμα των θρησκευτικων εορτών

Χαχαχα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ελπιζω να εχει και κανενα παγοδρομιο...γιατι εχω να κανω απο περσι.....εκανα ρολλερσκειτ μικρη ..και βλεπω οτι βοηθαει αρκετα κ στον παγο...το πηρα το κολαι γρηγορα δηλ
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.324
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Ελπιζω να εχει και κανενα παγοδρομιο...γιατι εχω να κανω απο περσι.....εκανα ρολλερσκειτ μικρη ..και βλεπω οτι βοηθαει αρκετα κ στον παγο...το πηρα το κολαι γρηγορα δηλ
Έχει παγοδρόμιο! Πάρε μια γευση από τις δραστηριοτητες!
Χάρτης των Ξωτικών | Ο Μύλος των Ξωτικών
Το Αμαλία είναι πολύ καλό ξενοδοχείο.
Με το parking μην αγχωνεσαι απλά μπορείς να το αφησεις λιγο πιο μακρυα. Ο κλασσικος Ελληνας θέλει να παρκαρει στην πόρτα (ή και μέσα αν γίνεται) οπότε απλά μην μπλεχτειται εκει στα στενα και δεν θα εχετε πρόβλημα.:xmas_smile:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
έκανα και γω πέρσι τα Φώτα το ίδιο ...έμενα σε Καστράκι και πήγα Τρίκαλα Μύλο ξωτικών και Περτούλι που είχε πολύ ωραίο χιόνι...ήταν πολύ όμορφα....
Ο μύλος είναι μια καλή προσπάθεια των Τρικάλων και θα ενθουσιάσει κυρίως τους μικρούς αλλά και κάποιους μεγάλους....Δεν μπορεί να αντέξει όμως την πολυκοσμία και τώρα νομίζω ότι παραγίνεται το κακό με τις ορδές σχολείων που επισκέπτονται αλλά και τη διαφήμιση που έχει πέσει...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Θα σου προτείνω και αυτό για μια ημερήσια εκδρομή και για καλό φαγητό...
Κεραμαριό Παραδοσιακή Ταβέρνα και Ενοικιαζόμενα Δωμάτια

www.[B]keramario[/B].gr/
Ιωαννα ειναι εκπληκτικα αυτα τα σπιτακια..πολυ ιδιαιτερα ...κριμα που εχουμε ηδη κλεισει...τα σημειωσα για μελλοντικη εξορμηση...τωρα ειναι αργα και δεν μπορω να παρω τηλ,ειμαι περιεργη να μαθω τιμη.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
γύρω στα 120-130 ευρω την βραδια....αν τελικα πατε για φαγητό να ζητησετε τον Μητσο τον ιδιοκτ'ητη ειναι ξαδερφος του αντρα μου ....ηρθε απο Αμερική πριν χρονια και εφτιαξε αυτη την κατασταση εκεί.... ειναι τα πατρικά χωράφια του αντρα μου...οταν ο παππους του ηρθε και αυτός απο την Αμερική πηγε και αγορασε βουνοπλαγιές και βοσκοτόπια και εμεις τωρα πληρώνουμε.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom