Ταϊλάνδη Ξενoδοχεία σε Phuket και Bangkok

DART

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Phuket - Bangkok
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα και εγώ!!!
Φανατική των travelstories εδώ και 2 χρόνια, απλά φέτος θέλω και εγώ να ζητήσω την βοήθεια σας και να προσπαθήσω και εγώ να μπω δυναμικά στην παρέα σας, μοιράζοντας και εγώ τις δικές μου ταξιδιωτικές εμπειρίες...
Φέτος λοιπόν αποφάσισα να επισκευτώ το Πουκέτ.Ξέρω ότι παίρνω ρίσκο με το θέμα του καιρού αλλά η άδεια δεν αλλάζει...Θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε ξενοδοχεία σε Πουκέτ και Μπανγκόκ.
Σας ευχαριστώ πολύ!
Νάντια
 

DART

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Phuket - Bangkok
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Samion είναι μέσα στις προτιμήσεις μου το Dusit Thani.Είναι όντως ωραιο???Από θέμα περιοχής???Είναι κοντα στο sky train?Είχα ξαναπάει πριν 2 χρόνια bangkok αλλά δεν είχα μείνει εκεί (δεν θυμάμαι το ονομα του ξενοδοχείου αυτην την στιγμη).Απλά τότε είχαμε κανει το λαθος και είχαμε ζητήσει smoking room και ήταν χαλια...(δεν είχαν ανακαινήσει τον συγκεκριμένο όροφο και παρόλο που το ξενοδοχειο ηταν αψογο το θεμα του δωματιου με απογοητευσε....).
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Samion είναι μέσα στις προτιμήσεις μου το Dusit Thani.Είναι όντως ωραιο???Από θέμα περιοχής???Είναι κοντα στο sky train?Είχα ξαναπάει πριν 2 χρόνια bangkok αλλά δεν είχα μείνει εκεί (δεν θυμάμαι το ονομα του ξενοδοχείου αυτην την στιγμη).Απλά τότε είχαμε κανει το λαθος και είχαμε ζητήσει smoking room και ήταν χαλια...(δεν είχαν ανακαινήσει τον συγκεκριμένο όροφο και παρόλο που το ξενοδοχειο ηταν αψογο το θεμα του δωματιου με απογοητευσε....).
είναι κλασικό πεντάστερο, δίπλα ακριβώς από το sky train, Patpong, καλή περιοχή. αν προσθέσουμε κ την τιμή του 55 Ε, ε γίνεται μονόδρομος. άπαιχτο.
 

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ


Πολύ σωστά.......συμφωνώ για Bangkok!!
Όπως επίσης και το Mandarin oriental που για μένα είναι το καλύτερο και μετά το Banyan tree όπου έχει πολύ όμορφα δωμάτια και το Shangri La..!!Εγώ είχα μείνει και στο Royal Meridien που είναι δίπλα στο τρένο και είχε την σουίτα σε πολύ καλή τιμή!!Πολύ όμορφο και αυτο αλλά τα απλά δωμάτια δεν έιναι και τίποτα super! Dusit Thani Phuket αλλά έχει πάααααρα πολλά και ωραία hotels..........Αυτά... τι μου θύμισεςςςςς..!:bleh:
 

DART

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Phuket - Bangkok
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Τι προτείνετε riverside ή μεσα στο κέντρο της Bangkok?Επίσης για Phuket σκεφτομαι το Dusit Thani Laguna Phuket, The chedi Phuket και το Laguna beach resort.Εχω μπερδευτει...Εαν εχετε ακουσει κατι για αυτα ή αν εχετε να μου προτεινετε και εσεις καποιο...Σας ευχαριστω!Ευχαριστω και την Ρενατα για αυτο που μου προτεινε σε αλλο Topik.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.072
Likes
2.836
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Μπανγκογκ εγω εμεινα στο Siam Hotel
αρκετα καλο, διπλα σε στασεις απο το το sky train και airport rail
 

DART

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Phuket - Bangkok
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Εχει καποιος μεινει στο dusit thani phuket???Κλεινω προς εκει...αλλα θα ηθελα την αποψη σας.Ευχαριστω εκ των προτερων....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom