Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
237
Επόμενο Ταξίδι
???
ειμαι εκτος και δε μπορω να το ψαξω. Για ριξτε μια ματια, το ραδιοφωνο λεει οτι ανακοινωθηκε απεργια στα ΜΜΜ στην boxing day
στα ΜΜΜ συγκαταλέγονται και τα λεωφορειά απο stansted? όχι ε?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γιατί Mr taver? Εσείς δεν είστε ερωτευμένος με το Λονδίνο?:xmas_wink:
Όπως ο περισσότερος κόσμος, δε συνηθίζω να "ερωτεύομαι" πόλεις. Δεν είναι καν νορμάλ, οι άνθρωποι συνήθως ερωτεύονται ανθρώπους, όχι πόλεις, ζώα, αντικείμενα κλπ...

Το Λονδίνο πάντως δεν είναι στο top-5 μου. Ίσως όχι και στο top-10 μου. Όπως και για τον περισσότερο κόσμο, άλλωστε.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
237
Επόμενο Ταξίδι
???
Η μεταφορά απο stansted επηρεάζεται με αυτην την απεργία; εννοω τα λεωφορεια της easy ή terravision. τουλάχιστον να φτάσουμε στην πολη και απο κει θα τη βρουμε την άκρη!
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Όπως ο περισσότερος κόσμος, δε συνηθίζω να "ερωτεύομαι" πόλεις. Δεν είναι καν νορμάλ, οι άνθρωποι συνήθως ερωτεύονται ανθρώπους, όχι πόλεις, ζώα, αντικείμενα κλπ...

Το Λονδίνο πάντως δεν είναι στο top-5 μου. Ίσως όχι και στο top-10 μου. Όπως και για τον περισσότερο κόσμο, άλλωστε.
Εντάξει μην δαγκώνετε....:xmas_biggrin: το "ερωτεύομαι" είναι μεταφορικό...οκ, μπορεί και να κάνω λάθος, αλλά είχα την εντύπωση ότι αυτή η πόλη έχει αγαπηθεί από πολλούς εδώ μέσα... αλλά σαν παλιός κάτι θα γνωρίζετε παραπάνω...δεν επιμένω
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Η μεταφορά απο stansted επηρεάζεται με αυτην την απεργία; εννοω τα λεωφορεια της easy ή terravision. τουλάχιστον να φτάσουμε στην πολη και απο κει θα τη βρουμε την άκρη!
Αφου τα αρθρα λενε οτι ειναι μονο για underground πως να επηρεαζονται οι ιδιωτικες εταιρειες?
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
237
Επόμενο Ταξίδι
???
Το πιθανότερο είναι να μην επηρεάζονται, απλά επειδή δεν είμαι γνώστης της κατάστασης κ δε θέλω να βρεθώ προ απροόπτου, γι αυτό ρώτησα.

Πάντως, μερικοι εδω μέσα(όπως έχουν επισημάνοι κι άλλοι) είστε έτοιμοι να αρπαχτήτε με το παραμικρο...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Το πιθανότερο είναι να μην επηρεάζονται, απλά επειδή δεν είμαι γνώστης της κατάστασης κ δε θέλω να βρεθώ προ απροόπτου, γι αυτό ρώτησα.

Πάντως, μερικοι εδω μέσα(όπως έχουν επισημάνοι κι άλλοι) είστε έτοιμοι να αρπαχτήτε με το παραμικρο...
Ποιος αρπαχτηκε?30 λινκ σου εχουμε παραθεσει,ολες τις εταιρειες και τους τροπους μεταφορας.Δηλαδη τι αλλο να κανουμε να σου κλεισουμε το εισιτηριο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom