Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Ναι, μου το έστειλαν για το κενό που είχα αφήσει ανάμεσα στα γράμματα κ στους αριθμούς της ταυτότητας. Έχω συμπληρώσεις τα υπόλοιπα στοιχεία που ζητάει (ημερομηνία λήξης, εθνικότητα, κτλ.) στα ελληνικά, δε μου δίνει κ άλλη επιλογή όμως. Να σου πω την αλήθεια έχω αγχωθεί κάπως...
Γιατί τα συμπλήρωσες στα ελληνικά; Πάντα με λατινικούς χαρακτήρες τα συμπληρωνουμε αυτα.. Αν υπάρχει η δυνατότητα άλλαξε τα και βαλτα όπως φαινονται στη ταυτότητά σου! Έχεις ταυτότητα με λατινικούς χαρακτηρες έτσι;;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Ωραιο χιονακι σημερα στο λονδινο!

Συμβουλη για οσους σκοπευουν να πανε λονδινο.
Στη σταση covent garden μην ακολουθησετε τις σκαλες,εκτος και αν εχετε καλη αντοχη.
Οση ουρα και να εχει το ανσασερ να μεινετε εκει,μην κανετε την εξυπναδα και φυγετε,οπως εκανα εγω σημερα και ανεβαινα και ανεβαινα και τελειωμο δεν ειχα:lol:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ωραιο χιονακι σημερα στο λονδινο!

Συμβουλη για οσους σκοπευουν να πανε λονδινο.
Στη σταση covent garden μην ακολουθησετε τις σκαλες,εκτος και αν εχετε καλη αντοχη.
Οση ουρα και να εχει το ανσασερ να μεινετε εκει,μην κανετε την εξυπναδα και φυγετε,οπως εκανα εγω σημερα και ανεβαινα και ανεβαινα και τελειωμο δεν ειχα:lol:
Αλλο παλι και τουτο. Εχει στο Covent Garden σκαλες;
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
βρε συ, αφού γραφει στη βαση της σκαλας ποσα ειναι ακριβως! (96 νομιζω;;) και το holborn ειναι της υπομονης...

(ΧΑΧΑ καλα νομιζα αρχικα 196 αλλα σκεφτηκα οτι θα το παραεχεζα! 193 ειναι τελικα!!)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Ναι βρε,στη σταση του μετρο,οπως βγαινεις εχεις δυο επιλογες ή σκαλες ή ανσασερ.

Δεν προσεξα αν εγραφε κατι.Μονο 96 ειναι;μου φανηκε αιωνας!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Ενταξει ηρωας ειμαι.
Εν τω μεταξυ μονο εμεις τραβουσαμε την ανηφορα και μου φανηκε λιγο περιεργο και το αγγλικο χιουμορ λιγο πριν τον τερματισμο μου λεει ενας που κατεβαινε οτι ειμαστε στη μεση!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ενταξει ηρωας ειμαι.
Εν τω μεταξυ μονο εμεις τραβουσαμε την ανηφορα και μου φανηκε λιγο περιεργο και το αγγλικο χιουμορ λιγο πριν τον τερματισμο μου λεει ενας που κατεβαινε οτι ειμαστε στη μεση!
Δεν φαινεται να περνας καλα στο Λονδινο, σα να κουραστηκες...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
E ξερεις τωρα δεν εχουμε σταματησει λιγακι,λονδινο ειναι αυτο.
Μονο σημερα το μεσημερι μια σταση και ξανα στους δρομους αργοτερα.

Οταν ερθεις εσυ δοκιμασε λιγο τις σκαλες και γραψε εντυπωσεις;)
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
206
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
σωσε μεεεεεε

ρε tripakia Κανε τπτ γιατι εχω τρελαθει..βλεπω κατι ξενοδοχεια με κοινοχρηστο μπανιο κ κοντευω να παθω εγκεφαλικο!!! 19-24 απριλιου..κατι γυρω στα 60-80 ευρω 5 διανυκτερευσεις...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Κοιτα αγαπη για τον tripakia.... Σου εχω απαντησει στο αλλο θεμα,δεν χρειαζεται να το γραφεις παντου.
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
206
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
ναι σορρυ νομιζα δεν ειχε καταχωρηθει!ευχαριστω παντως
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom