Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

panagiotis3

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
παιδια σκοπευω να παω 5/2 στο Λονδινο και βλεπω οτι στο madame tussauds και λεει οτι 1-8/2 spirit of london ride closed ξερει καποιος τι συμβαινει..??θα παραμεινει κλειστο?η το συγκεκριμενο τμημα θα ειναι μονο κλειστο?
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Καλημέρα παιδιά και καλή βδομάδα,
Μέσα Μάρτη πάω Λονδίνο,
Πώς θα πάω απ το Γκαντγουικ στο κέντρο? (πιο συμφέρων τρόπος).
Και ψάχνω να βρώ ξενοδοχείο στο κέντρο με περίπου 100 ευρω την βραδιά, τι μου προτείνετε??
 

marianna mam

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκή
Καλησπερα σε ολους! Και καλη χρονια!!!!
Και εγω εχω κλεισει με easy 10 -14 Μαρτιου για λονδινο.
Ενα οικονομικο ξενοδοχειο που βρηκα ειναι το st Giles Classic HOTEL
με 105 ευρω. Και νομιζω μετα απο ατελειωτες ωρες μελετης απο την παρεα σας, ειναι και πολυ οικονομικο και πολυ κεντρικο???? Τι λετε και εσεις?
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα παιδιά και καλή βδομάδα,
Μέσα Μάρτη πάω Λονδίνο,
Πώς θα πάω απ το Γκαντγουικ στο κέντρο? (πιο συμφέρων τρόπος).
Και ψάχνω να βρώ ξενοδοχείο στο κέντρο με περίπου 100 ευρω την βραδιά, τι μου προτείνετε??
Ήμουν στο Λονδίνο για τα Χριστούγεννα και έμεινα στο Travelodge Waterloo!
Οικονομικό,καθαρό,πολύ ζεστό και το καλύτερο απ' όλα...απέχει 10 λεπτά από το London Eye το οποίο και βλέπαμε από το παράθυρό μας!Επίσης είναι 5 λεπτά από τον σταθμό του Waterloo.Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με 50 λίρες περίπου το βράδυ.
http://www.travelodge.co.uk/hotels/421/London-Central-Waterloo-hotel
 

marianna mam

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υορκή
Σας ευχαριστω !!!
Επειδη θα φτασουμε πολυ αργα,10μμ στο αεροδρομιο. ( απο την χαρα μου ή :cry: χαζομαρα μου δεν ειδα οτι θα φτασουμε τοσο αργα)
Προτεινετε καποια νυχτερινη βολτα, μαλλον θα μεινουμε
The Z Hotel Soho
ή St Giles Classic Hotel.
βοήθεια παρακαλω.......
 

andreas123

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
καλησπερα παιδια πρωτο μου μηνυμα εδω,καλως βρεθηκαμε λοιπον.με μια συντομη περιηγηση στο φορουμ εμεινα πολυ ευχαριστημενος και πηρα χρησιμες πληροφοριες.θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει καποιος φιλος να βοηθησει,παω λονδινο 5-9 απριλιου 4 διανυκτερευσεις,θα ηθελα καποιο ξενοδοχειο κοντα σε μετρο σχετικα κεντρικο απο 240 μεχρι 300 ευρω.ευχαριστω εκ των προτερων
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
καλησπερα παιδια πρωτο μου μηνυμα εδω,καλως βρεθηκαμε λοιπον.με μια συντομη περιηγηση στο φορουμ εμεινα πολυ ευχαριστημενος και πηρα χρησιμες πληροφοριες.θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει καποιος φιλος να βοηθησει,παω λονδινο 5-9 απριλιου 4 διανυκτερευσεις,θα ηθελα καποιο ξενοδοχειο κοντα σε μετρο σχετικα κεντρικο απο 240 μεχρι 300 ευρω.ευχαριστω εκ των προτερων
Τα ξενοδοχεία φιλαράκι είναι πολύ ακριβά στο Λονδίνο.
Εγώ έκλεισα το Sidney hotel με 110 euro την βραδιά..
Μπές στο Booking να πάρεις μια γεύση.. :cry:
 

andreas123

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
εχω βρει μερικα ενδεικτικα το απολλο και new dawn που ειναι σχετικα κοντα στο κεντρο και κοντα σε σταθμους μετρο με σχετικα καλα χρηματα αλλα το θεμα ειναι να ειναι αξιοπρεπη μην πεσω σε καμια τρωγλη,γι αυτο ρωτησα αν καποιος φιλος μπορει να προτεινει κατι η αν καποιος εχει μεινει σε ενα απο αυτα τα δυο να βοηθησει
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Τα ξενοδοχεία φιλαράκι είναι πολύ ακριβά στο Λονδίνο.
Εγώ έκλεισα το Sidney hotel με 110 euro την βραδιά..
Μπές στο Booking να πάρεις μια γεύση.. :cry:
μια χαρα ειναι το Sidney,γιατι κλαις; εχω μεινει... για τα λεφτα του οτι πρεπει...
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
μια χαρα ειναι το Sidney,γιατι κλαις; εχω μεινει... για τα λεφτα του οτι πρεπει...
κλαίω γιατί δεν έχει φθηνά ξενοδοχεία,
για πες μου για το Sidney τίποτα? (αρχίζω και ενθουσιάζομαι σιγά σιγα) σε 2 μήνες θα πάω εκεί,
ποσο μακρυά είναι απ το Μπικ Μπέν??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom