Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
  • τελη ιουνιου εχει εκπτωσεις ετσι; (Με ενδιαφερει η τελευταια εβδομαδα)
  • Τι ώρα περιπου κλεινουν οι pub και τα εστιατορια;
  • Ποσο κοστιζει να στειλω ενα δεμα- πακετο απο Λονδινο για Ελλαδα; (Σε περιπτωση που δεν θα χωρανε στη μικρη μου βαλιτσα - Συστημενο πρεπει να το στειλω ετσι;)
  • Μα καλα, 174 σελιδες γραψατε; πως να τις διαβασω ολες αυτες:bleh:
1. Τέλη Ιουνίου εκπτώσεις. Καλά ψώνια.
2. Ούτε καν να το σκεφτείς να στείλεις δέμα. Βρες ένα σακίδιο που διπλώνει και βαλε το στη χειραποσκευή ή αγόρασέ το από κει. Π.χ http://www.travel-blue.com/default/comfort-and-care-1/folding-bags.html Στην επιστροφή το γεμίζεις και το παραδίνεις ως αποσκευή. Eίναι μικρότερο το κόστος για μια μόνο διαδρομή σε σχέση με το πακέτο!
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Ποιο ειναι το μερος στο Λονδινο στο οποιο θα παμε και θα δουμε την πολη απο ψηλά χωρις να δωσουμε ουτε μια λιρα!!! ???
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
Παιδάκια έχω μια απορία!Μείς πάμε 9-13 Μαΐου,Stansted και θα μείνουμε στο Shelton Hotel (Ήταν το πιο οικονομικό ανθρώπινο που έβρισκα :p )
Βολεύει από ότι είδα το μετρό Manor House, που όμως ανήκει και στη ζώνη 2 και στην 3.Εμάς θα μας χρεώνει σα να είμαστε στη 2 ή στην 3?
Θα αρχίσω το διάβασμα του θέματος σιγά σιγά :)
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.911
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μου φαίνεται πολύ παράξενο κάποια στάση να ανήκει σε δύο ζώνες.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
πολλες υπαρχουν που βρισκονται σε δυο ζωνες στελιο. Πληρωνεις το φθηνοτερο. Αν πχ εχεις travelcard 1-2 δεν πληρωνεις τιποτα εξτρα. Αν ησουν κατοικος ζωνης 3 και δουλευες manor hoyse, παλι, μονο με την 3 θα ησουν οκ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom