Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
278
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλησπέρα! Βρήκα αυτή την σελίδα για εισιτήρια για το Φάντασμα της Όπερας http://www.theatrepeople.com/book/availability1/1018/161/1?bookingDate=20140418&type=A
Αυτά που μου βγάζει με 27 και 33 λίρες, υπάρχει περίπτωση αν πάω στην leicester square όπως έχω διαβάσει εδώ να τα βρω φθηνότερα?
 

passa

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Εαν οι θεσεις που εχουν αυτες τις τιμες σε καλυπτουν γιατι να το ρισκαρεις, γνωμη μου παντα!
 

passa

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
Εγω παντως εκλεισα για μια αλλη παρασταση απο το www.visitlondon.com οπου εχει διαγραμμα με τις θεσεις του καθε θεατρου και ποιες ειναι ελευθερες παντα βασει της τιμης που μπορεις και θελεις να πληρωσεις γιατι θεωρω οτι αν πας εκει μπορεις να βρεις ισως φθηνοτερες τιμες αλλα δεν γνωριζω αν θα σε καλυπτουν οι θεσεις χωρις αυτο βεβαια να αποτελει τον κανονα και οπως προειπα αυτη ειναι η γνωμη μου και αυτο ειναι υποκειμενικο!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
278
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα! Από το hostel στο Λονδίνο μου ζήτησαν να έχω μαζί μου key locker για την φύλαξη των αντικειμένων μου. Τι εννοούν όμως? Δεν είναι λουκέτο από ότι καταλαβαίνω.
 

despoina87

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια,Καναδας
καλησπερα ..διαβαζω καιρο τωρα τις συζητησεις αλλα σημερα αποφασισα να γραψω ! φευγω για Λονδινο 5-9 Απριλη και θα φτασω με τη Ryanair στο Stansted .. ηθελα να ρωτησω,αν καποιος ξερει,με ποιο τροπο μπορω να φτασω απο το αεροδρομιο στο paddington που βρισκεται το ξενοδοχειο ..
Επισης,το ξενοδοχειο που θα μεινω ειναι το Royal Cambridge Hotel στο paddington.. εχει μεινει καποιος εκει? γνωριζει κατι γι αυτο? ευχαριστω εκ των προτερων!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
καλησπερα ..διαβαζω καιρο τωρα τις συζητησεις αλλα σημερα αποφασισα να γραψω ! φευγω για Λονδινο 5-9 Απριλη και θα φτασω με τη Ryanair στο Stansted .. ηθελα να ρωτησω,αν καποιος ξερει,με ποιο τροπο μπορω να φτασω απο το αεροδρομιο στο paddington που βρισκεται το ξενοδοχειο ..
Επισης,το ξενοδοχειο που θα μεινω ειναι το Royal Cambridge Hotel στο paddington.. εχει μεινει καποιος εκει? γνωριζει κατι γι αυτο? ευχαριστω εκ των προτερων!
Περισσοτερο σε βολευει να παρεις easybus(είναι και το φθηνότερο αν το κλείσεις νωρίς) http://www.easybus.co.uk/ το οποίο κατεβαίνει μέχρι baker street και από εκεί θα πάρεις τη central Η την bakerloo και θα κατέβεις paddington.

Γενικότερα μία επίσκεψη στη σελίδα του αεροδρομίου θα σου λύσει τις απορίες, δεν ειναι και δύσκολο!
http://www.stanstedairport.com/transport-and-directions/stansted-to-central-london
 

despoina87

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια,Καναδας
ευχαριστω πολυ! θα τα κοιταξω..και κατι ακομα..τι με συμφερει περισσοτερο να παρω oyster ή travelcard?? εμαθα και για την London Pass, η οποια περιλαμβανει και αξιοθεατα και μεταφορες..γνωριζεις τιποτα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.376
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom