Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

Sam-chal

Member
Μηνύματα
862
Likes
1.909
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Καλησπερα!εχω κλεισει απο βιεννη για ρουμανια 09/09/2022.χθες εκανα ckeck -in !την καρτα επιβιβασης την δικια μου την εμφανιζει κανονικα.στην γυναικα μου εμφανιζει το μυνημα: "Δεν προκειται για καρτα επιβιβασης σε κινητη συσκευη.Μεταβειτα στο γκισε για check in για να λαβετε την εκτυπωμενη καρτα επιβιβαση σας".τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?
Πολύ νωρίς έκανες τσεκιν. Μπες στο chat και επικοινώνησε μαζί τους.
 

Maria GT

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Καλησπέρα.
Σε 20 μέρες θα ταξιδέψω στη Βιέννη. Η επιστροφή θα γίνει με Ryanair. Μου έβγαζε από τώρα να κάνω check in, πράγμα το οποίο έκανα. Ισχύει τόσες μέρες πριν; Η Austrian έγραφε ότι θα μπορώ να το κάνω 72 ώρες πριν. Μήπως έκανα κάποιο λάθος; Αν γνωρίζει κάποιος, παρακαλώ ας μου απαντήσει. Έχω αγχωθεί!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Καλησπέρα.
Σε 20 μέρες θα ταξιδέψω στη Βιέννη. Η επιστροφή θα γίνει με Ryanair. Μου έβγαζε από τώρα να κάνω check in, πράγμα το οποίο έκανα. Ισχύει τόσες μέρες πριν; Η Austrian έγραφε ότι θα μπορώ να το κάνω 72 ώρες πριν. Μήπως έκανα κάποιο λάθος; Αν γνωρίζει κάποιος, παρακαλώ ας μου απαντήσει. Έχω αγχωθεί!
Σημαντικές πληροφορίες για το check-in
 

kostastas

Member
Μηνύματα
27
Likes
33
Καλησπερα στο φόρουμ εχω κανει λαθος στην ημερομηνία γέννησης η οποία δεν διορθώνεται , θα χω θεμα; Ευχαριστω
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Καλησπερα στο φόρουμ εχω κανει λαθος στην ημερομηνία γέννησης η οποία δεν διορθώνεται , θα χω θεμα; Ευχαριστω
Αν δεν επηρεάζει ηλικιακές κατηγορίες (παιδια, εφηβοι κλπ), μάλλον οχι.
Το πιο πιθανό ειναι να μην το δει κανεις, το οναμα βλέπουν.
Εντούτοις, μπορειτε να απευθυνθυτε στο τσατ να το διορθωσουν, το εκανα εγω για την κορη μου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom