Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μωρέ να το άλλαζα, άλλα δε έχω εισιτήριο για να κάνω e check in και να το βάλω στα αγγλικά :Ρ
 

fanbaros

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ήταν όλα κατατοπιστηκότατα . Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες. Περιμένουμε να φτάσουν στο περιθώριο των 15 ημερών ώστε να κάνουμε check-in. Girona ερχόμαστε !!!
 

AmaruK

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Λίγη βοήθεια ρε παιδιά !!!

Προχθές έκλεισα κάτι εισιτήρια να πετάξω με Rynair για πρώτη φορά! Επειδή όμως έκλεισα συνολικά 9 εισιτήρια στο ένα απ'ο αυτά έκανα βλακεία! Έβαλα στη θέση του επιθέτου το όνομα και στη θέση του ονόματος το επίθετο! Πήρα 5 φορές τηλέφωνο στο αρμόδιο τηλέφωνο αλλά κανείς δεν απαντάει! Έχω στείλει e-mail και πάλι κανείς δεν απαντάει ! Ξέρει κανένας να μου πει τι να κάνω ? Να το αφήσω έτσι η πρέπει να κλείσω άλλο εισιτήριο??
Ευχαριστώ πολύ όλους σας!
 

panosss567

Member
Μηνύματα
42
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία-Γερμανία-Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
???
Δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα .
Εγώ θα έκανα τον χαζό.
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Σας παρακαλώ χρειάζομαι τη βοήθεια σας... Η ταυτότητα μου είναι κυπριακή και επειδή την έχω εκδόσει πρόσφατα, γραφει επιπλέον και ένα άλλο νούμερο που ονομάζεταi document number. Το οποίο μου ζητείται με την ίδια ονομασία στο check-in της Ryanair. Δεν ξέρω ποιο από τα δύο νούμερα να γράψω.. Καμιά βοήθεια;
 

elana

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
γεια σας! εχω κλεισει για 2 ατομα εισητιρια και αγορασα και μια βαλιτσα 20 κιλων! οταν θα κανω το τσεκ ιν καπου εκει θα δηλωσω και την βαλιτσα? διαβασα ολα τα σχολια και δεν εχω καταλαβει μονο αυτο, δηλαδη θα πρεπει να την δηλωσω οταν θα κανω το τσεκ ιν? ευχαριστω για τον χρονο σας?
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
elana said:
γεια σας! εχω κλεισει για 2 ατομα εισητιρια και αγορασα και μια βαλιτσα 20 κιλων! οταν θα κανω το τσεκ ιν καπου εκει θα δηλωσω και την βαλιτσα? διαβασα ολα τα σχολια και δεν εχω καταλαβει μονο αυτο, δηλαδη θα πρεπει να την δηλωσω οταν θα κανω το τσεκ ιν? ευχαριστω για τον χρονο σας?
Ναό το check in θα δώσεις τα εισητηρια ή τον κωδικό κράτησης και θα παραδώσεις και την αποσκευη!
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΘΑ την βαλεις στο τετραγωνη θηκη να την δουν και μετα την παιρνεις επανω στο αεροπλανο
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Τη βαλίτσα τη παραδινεις στο τσεκ ιν!τη χειραποσκευη την παίρνεις μαζί σου στο αεροσκάφος .
 

elana

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
μαλλον δεν καταλαβατε τι ροταω. εγω απλα ηθελα να μαθω πως οταν θα μπω να κανω ον λινε τσεκ ιν εκτος απο τα ονοματα θα πρεπει να συμπληρωσω κ την βαλιτσα την εκστρα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom