Olympic Air Ολυμπιακή και χειραποσκευές

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θα φας ζυγισμα εκει,
ζυγιζουν στην Aegean? πρεπει να το δω αυτο. κ μαλιστα στις θυρες της ΟΑ που γινεται παντα ψιλοχαμος. για 3 εκ δεν θα εχει κανενα προβλημα νομιζω, αφου ειναι κ στο μηκος. χωραει. θα απεφευγα να παραδωσω αποσκευη παντως. στο Παλερμο θα καθυστερησει η παραδοση...
 

@Konsta

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
ζυγιζουν στην Aegean? πρεπει να το δω αυτο. κ μαλιστα στις θυρες της ΟΑ που γινεται παντα ψιλοχαμος. για 3 εκ δεν θα εχει κανενα προβλημα νομιζω, αφου ειναι κ στο μηκος. χωραει. θα απεφευγα να παραδωσω αποσκευη παντως. στο Παλερμο θα καθυστερησει η παραδοση...
Όσες φορές έχω ταξιδέψει με Aegean πάντα ζυγίζουν τις αποσκευές μου .Μόνο σ εμένα το κανουν;:) Για να το λες εσύ Samion κάτι παραπάνω θα ξέρεις για το αεροδρόμιο του Παλέρμο .:lol:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Όσες φορές έχω ταξιδέψει με Aegean πάντα ζυγίζουν τις αποσκευές μου .Μόνο σ εμένα το κανουν;:) Για να το λες εσύ Samion κάτι παραπάνω θα ξέρεις για το αεροδρόμιο του Παλέρμο .:lol:
δεν μου τις εχουν ζυγισει ποτε. αλλα ουτε καν εχω δει να ζυγιζουν σε gate.
στο Παλερμο οι καθυστερησεις στις αποσκευες ειναι φημισμενες...
 

@Konsta

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Καλησπέρα .Τελικά την βαλίτσα μου την έδωσα στο γκισέ "εθελοντικά" και μια χαρά πέρασε !Επίσης δεν καθυστέρησε καθόλου στο αεροδρόμιο του Παλέρμο.Την πήρα μέσα σε 10 λεπτά !

Ξέχασα να πω ο,τι πέρασα πολύ ωραία στο Παλέρμο !!Ωραία πόλη
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.026
Likes
41.016
δεν μου τις εχουν ζυγισει ποτε. αλλα ουτε καν εχω δει να ζυγιζουν σε gate.
Πηρε λιγους μηνες να δω το σχολιο, αλλα διευκρινιζω πως οταν παω στο γκισε για "εθελοντικη" παραδοση, οπως τη δινω τρωω ζυγισμα απο σποντα στον ιμαντα διπλα στον υπαλληλο. Στο γκειτ δεν εχω δει ποτε ζυγαρια :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.423
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom