Ισπανία Οργάνωση ταξιδιού -> Βαρκελώνη με Ryanair

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Ναι το είδα και το προσπάθησα αλλά μάλλον είναι κράτηση για ιδιωτικό transfer γιατί μου βγάζει τιμή για 2 άτομα 150,00 ευρώ μόνο για το barcelona-girona και απ΄όσο είδα και σε άλλα site δεν υπάρχει κράτηση για το λεωφορείο. Ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.796
Λοιπον,απ οτι μου ειπανε δεν φευγει μονο ενα λεωφορειο το πρωι,
αλλα καλα ειναι οταν βγαλεις το εισητηριο για Βαρκελωνη βγαζεις
και το εισητηριο επιστροφης και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Ευχαριστώ για την απάντηση, ετσι κι αλλιώς θα βγάλω εισητήρια απο το αεροδρόμιο με επιστροφή .
 
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Παρισι
Γεια σας.Θελω να παω Βαρκελωνη 8-13 Ιουνιου.Θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τους τροπους που μπορω να μεταβω απο το αεροδρομιο της Χιρονα και απο την πολη της Χιρονα στην Βαρκελωνη με τα μμμ.Θα ηθελα να μου πειτε και τις τιμες αν γινεται και σε ποια σταση μετρο η τρενου σε αφηνουν οταν φτανεις στην Βαρκελωνη.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.796
Γεια σας.Θελω να παω Βαρκελωνη 8-13 Ιουνιου.Θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τους τροπους που μπορω να μεταβω απο το αεροδρομιο της Χιρονα και απο την πολη της Χιρονα στην Βαρκελωνη με τα μμμ.Θα ηθελα να μου πειτε και τις τιμες αν γινεται και σε ποια σταση μετρο η τρενου σε αφηνουν οταν φτανεις στην Βαρκελωνη.
21 ευρω πηγαινε ελα
aimg27.imageshack.us_img27_7281_barcelonazh.jpg
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.329
Likes
3.469
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Επειδή γύρισα πρόσφατα απο Girona με την πρωινή πτήση της Ryan προτείνω να μν περάσετε καθόλου απτην πόλη αυτή κ χαραμισετε μια μέρα απο Βαρκελώνη
Δεν εχει κάτι ιδιαίτερο, προτιμήστε το βραδυνο λεωφορείο απο Βαρκελώνη στις 03:00
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.091
Επειδή γύρισα πρόσφατα απο Girona με την πρωινή πτήση της Ryan προτείνω να μν περάσετε καθόλου απτην πόλη αυτή κ χαραμισετε μια μέρα απο Βαρκελώνη
Δεν εχει κάτι ιδιαίτερο, προτιμήστε το βραδυνο λεωφορείο απο Βαρκελώνη στις 03:00
Είναι θέμα γούστου, βέβαια. Εγώ που δεν πέρασα απλά αλλά έχω μείνει κάποιες μέρες τη θεωρώ κουκλίτσα. Δε μπορούμε να συγκρίνουμε με τη Βαρκελώνη, τα μεγέθη και το ύφος των πόλεων απέχουν, αλλά μου άρεσε πολύ.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Γεια σας.Θελω να παω Βαρκελωνη 8-13 Ιουνιου.Θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τους τροπους που μπορω να μεταβω απο το αεροδρομιο της Χιρονα και απο την πολη της Χιρονα στην Βαρκελωνη με τα μμμ.Θα ηθελα να μου πειτε και τις τιμες αν γινεται και σε ποια σταση μετρο η τρενου σε αφηνουν οταν φτανεις στην Βαρκελωνη.
Με λεωφορείο που κάνει το δρομολόγιο αεροδρόμιο Χιρόνας-Βαρκελώνη με τιμή 25 ευρώ το πηγαινε- έλα και σε αφήνει στο estacio de nord (αν το γράφω ορθογραφικά σωστά) που είναι κάτι σαν κεντρικός σιδηροδρομικός σταθμός στον οποίο πολύ κοντά είναι η στάση μετρό Arc de Triomf που μπορείς από κει να πας παντού.
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Να ρωτησω και εγω κατι.Επειδη θελουμε να δουμε και την Χιρονα θα κανουμε και μια διανυκτερευση εκει.Λογικα θα ειμαστε εκει μεσημερι και την επομενη το πρωι 7 πεταμε.Που ειναι καλα να κλεισουμε ξενοδοχειο?Στο αεροδρομιιο η μεσα στο κεντρο?Ποσο χιλ.μακρια ειναι απο το κεντρο το αεροδ.?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Ριξε μια ματια εδω,μεχρι να ξυπνησει ο panpan,....μετα το χθεσινο στραπατσο της Ισπανιας,στεναχωρηθηκε..και το εριξε στον υπνο :p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.008
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom