Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.758
Likes
50.992
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όταν πας να μπεις στο μέιλ σου, σου λέει πως ο λογαριασμός είναι μπλοκαρισμένος και δεν έχεις πρόσβαση. Η μόνη λύση είναι να επικοινωνήσεις με τον πάροχο.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εννοούσα με τι αιτιολογία να σου μπλοκάρει το mail;
Αν και στην έγραψα στη συνέχεια.Ιράν-Β.Κορέα-Κούβα......πολύ θέλει;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.758
Likes
50.992
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ότι κάποιος έχει μπει στο μέιλ σου και στέλνει junk mails ασυστόλως.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.758
Likes
50.992
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μάλλον ο ελληνικός στρατός μπήκε, που μόλις μου έστειλε και μποναμά 6.000 ? πρόστιμο αυτοί ούτε τα ίδια τους τα χαρτιά δε βρίσκουνε. Καλά, έχω φοβερή εβδομάδα μπροστά μου λέμε.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι ακόμα δεν είδες τίποτα.Το βράδυ που θα μπουκάρει μέσα η NSA και η δίωξη να δεις γέλιο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Γιώργο δε σε θέλει...

"απαλλάσσονται της θητείας οι µοναχοί του Αγίου Ορους"

ενδιαφέρον...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.758
Likes
50.992
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι εγώ πια ΔΕΝ είμαι ανυπότακτος εσωτερικού, ως εκ τούτου δε θα έπρεπε να με πιάνει το μέτρο. Ας ψάξουν τα χαρτιά τους να τα βρουν. Αλλιώς ας έρθουν μέχρι την Κούβα να εισπράξουν. Η απειλή ότι δε θα πάρω φορολογική ενημερότητα με έχει σακατέψει, δε σου λέω τίποτε, θα πέσω στα ναρκωτικά.

Στα καλά, το hotmail εξέτασε το αίτημά μου και απελευθέρωσε το λογαριασμό μου (εντός 23 ωρών παρακλώ) και μου ήρθε κι ένα χαρτάκι που πλέον ανοίγει το δρόμο για απόκτηση άλλης υπηκοότητας και μάλλον και για απαλλαγή από την ελληνική (πλέον η ολοκλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων δεν αποτελεί προϋπόθεση για την αποποίηση της ελληνικής υπηκοότητας)... Οπότε εκτός από το Άγιον Όρος με χάνει και το Ελληνικό Κράτος, λέω να πληρώνω τους φόρους μου κάπου που να πιάνουν και τόπο από δω και πέρα. Ελπίζω να τα καταφέρει ο Μπένι και χωρίς εμένα...

Αυτόν τον φάκελο που βλέπω από τους Ιεχωβάδες να τον ανοίξω ή δε θα έχει καν γέλιο;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τι στο διάολο ρε;
Όλα αυτά σήμερα τα έλαβες;

Εμένα δεν έχει τέτοιο σασπένς το ταχυδρομείο μου.ΔΕΗ,ΟΤΕ άντε και κανένα πούρο από την Ελβετία.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.758
Likes
50.992
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συσσωρευμένο ταχυδρομείο 6 μηνών, μόλις σήμερα μου ήρθε από την "επίσημη" διεύθυνση κατοικίας μου.

Και πρόσεχε τι λες, γιατί εκτός από τους Ιεχωβάδες, στο φόρουμ μπαίνουν και τελωνειακοί.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
και μου ήρθε κι ένα χαρτάκι που πλέον ανοίγει το δρόμο για απόκτηση άλλης υπηκοότητας και μάλλον και για απαλλαγή από την ελληνική (πλέον η ολοκλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων δεν αποτελεί προϋπόθεση για την αποποίηση της ελληνικής υπηκοότητας)
Τί θα γίνεις;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.662
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom