Ο υπερσιβηρικός σιδηρόδρομος

ilenia

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ειναι πρωτη φορα που γραφω και ειμαι κατα ενθουσιασμένος!!!!

Μου αρέσουν πολυ τα ταξιδια και εχω κανει μερικα... πιο πολυ ευρωπη.
Για τον υπερσυβηρικο ειχα ψαξει πριν πολυ καιρο αλλα δεν εβρισκα παρεα:roll:

Πριν λιγες μερες που ειπα να ξανα ασχοληθω βρηκα αυτο το site και ομολογουμενος ειμαι πολυ χαρουμενος....:clap::clap:

Λοιπον ψαχνω παρεα για το μεγαλο ταξιδι... τα χρηματα δε τα εχω μαζεψει ακομα ολα σε μερικα μηνακια νομιζω θα τα εχω καταφερει....

Αν υπαρχει καποιος-καποια που θελει να κανει την "υπερβαση" :haha: να μιλησουμε..

Υ.γ.: ελπιζω να τα καταφερω με την πρωτη μου αναρτηση :p
Ενδιαφερομαι τρελα για ενα ταξιδι στον υπερσιβηρικο.Αν θες μπορουμε να μιλισουμε ψαχνω κ εγω ατομα αλλα ψαχνω κ πληροφοριες σχετικα με τ ταξιδι αν μπορεις πες μου που μπορω να ψαξω?
 

ilenia

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Παιδια πεθαινω για υπερσιβηρικο ψαχνω παρεα κ πληροφοριες...Ειμαι καινουργια στ site..Βοηθιστε..
 

ilenia

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γεια σας παιδια.... ειμαι και εγω ενας που εχει φαει κολλημα με τον υπερσιβηρικό. Προτιμώ καλοκαιράκι παρά χειμώνα αφού η ταλαιπωρία θα είναι μικρότερη και επιπλέον θα μπορέσω να δω τοπία που θα ποικίλουν σε αντίθεση με το μονότονο άσπρο - όλα χιονισμένα κλπ. Παραδόξως ο μόνος που φαίνεται να ψήνεται να με ακολουθησει είναι ενας φίλος μου Άγγλος μεγαλύτερης ηλικίας , ενώ η γυναίκα του λόγω δουλειάς δεν μπορεί. Καλό θα ήταν να μαζευόμασταν όσοι ενδιαφέρονται σοβαρα για πχ τον Ιούνιο να ανταλλάξουμε απόψεις.
Ενδιαφερομαι εγω κ μια φιλη μου για υπερσιβηρικο..Αν θες στειλε μου να μιλισουμε.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εδώ και καιρό σκεφτόμουν τον υπερσιβηρικό όπως είχα γράψει και σε παλαιότερα ποστ στο θέμα. Όμως τώρα με τη ραδιενέργεια δεν ξέρω τι θα κάνω... Ήδη έχω αρχίσει και σκέφτομαι τις εναλλακτικές, αφού πραγματικά ακόμη κι αν το ήθελα εγώ, αποκλείεται να το θέλει η παρέα. Ποιός ξέρει πότε θα μπορέσουμε να ξαναπάμε προς τα ανατολικά...
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Κι εγω το σκεφτομουν πολυ ζεστα αυτο το ταξιδι, αλλα υστερα απο τις εξεληξεις στην Ιαπωνια, δεν το βλεπω.Το θεμα ειναι οτι δεν εχω και εναλλακτικη...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
εγω λεω οτι δεν εχουμε τιποτα να φοβηθουμε
 

arcadian

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ν. Αμερικής
κι εγω νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να φοβηθουμε λογω ραδιενεργειας......... ισως στο βλαδιβοστοκ να υπαρχει κινδυνος...... μεχρι το ιρκουτσκ ομως πιθανον οχι
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
κι εγω νομιζω οτι δεν υπαρχει λογος να φοβηθουμε λογω ραδιενεργειας......... ισως στο βλαδιβοστοκ να υπαρχει κινδυνος...... μεχρι το ιρκουτσκ ομως πιθανον οχι
Μισό ταξίδι δηλαδή! Υπερσιβηρικός για μένα είναι να περάσεις όλη τη Ρωσία και φυσικά να καταλήξεις Πεκίνο. Σήμερα πήρε τ'αυτί μου ότι η ραδιενέργεια έφτασε στη Μόσχα...Όσο πάει απογοητεύομαι, ακόμη κι εγώ που παλαιότερα δεν υπήρχε περίπτωση να με σταματούσε τίποτα. Ποτέ βέβαια δεν έβαζα στο μυαλό μου πυρηνική έκρηξη, έστω και διαρροή...
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Οι φαν του υπερσιβιρικού επιβάλεται να δουν την ταινία the way back
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
που το ειδες εσυ οτι η ραδιενεργεια εφτασε μεχρι τη Μοσχα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom