Μεξικό Πάμε Μεξικό!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το κομμάτι με το chicken bus ειδικά μου άρεσε ιδιαίτερα!!

Όποιος θέλει πολυτέλειες, να πάει σε κανένα κυριλέ resort! Εδώ είναι Μεξικό! :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.390
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πριν σκεφτειτε τι μανα ειμαι εγω:D που εσερνα το παιδι μου στην αλλη ακρη του πλανητη χωριs να εχω κλεισει δωματιο , να σαs πω οτι το ειχα ψαξει καλα,ηξερα ακριβωs που παω και ηξερα οτι θα εβρισκα οπωσδηποτε δωματιο :cool: .
Εξαλλου η Τουλουμ ειναι γεματη ενοικιαζομενεs καλυβεs και μερικεs περιοχεs σε περιπτωση αναγκηs νοικιαζουν αιωρεs για το βραδυ για 4 ευρω - αυτο που ευχοταν ο junior δηλαδη.
Απο την αλλη πρεπει να γινει εναs κυριοs go2dbeach οταν μεγαλωσει ;-) .
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχω προσβληθεί από go2dbeach-ίαση, περιμένω κάθε μέρα με τη μούρη κολλημένη στο μόνιτορ για το επόμενο επεισόδιο των περιγραφών από το Μεξικό. :D


Το πιο ωραίο βέβαια είναι αυτό:

και εαν δουμε ενα μικρο βοα να μην τρομαξουμε :shock: , ειναι το pet του ξενοδοχειου! ΥΠΕΡΟΧΑ!!!
Ωραία pets έχουν εκεί !! :haha: :haha: :haha:
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Έχω προσβληθεί από go2dbeach-ίαση, περιμένω κάθε μέρα με τη μούρη κολλημένη στο μόνιτορ για το επόμενο επεισόδιο των περιγραφών από το Μεξικό. :D

Το αυτό ισχύει και για μένα :D :D :D .
 

maria

Member
Μηνύματα
96
Likes
75
Πάντως αν το έβγαζες όλο αυτό σε βιβλίο, εγώ θα ήμουν η πρώτη που θα το αγόραζε. Για σκέψου το... :)
 

Angeliki

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή (ξανά)
Well, well,

Το πιο αμελές μέλος του site, εγώ δηλαδή, έχω επίσης καθηλωθεί από τις γλαφυρότατες περιγραφές της Mrs Go to the beach... Δε χρειάζεται να γράψεις βιβλίο, νομίζω ότι αν συνεχίσεις να γράφεις στο παρόν site, θα γίνουμε τοις πασι γνωστοί και θα ανέβει η δημοτικότητά μας κτλ, κτλ... θα έχουμε το αποκλειστικό προνόμιο να σε απολαμβάνουμε εμείς τα μέλη του TravelStories.gr!

Πάντως, ένα ομαδικό ταξιδάκι στο Μεξικό θα ήταν ό,τι πρέπει. Αντε όμως να βρούμε μέρες που να μπορούν όλοι!

Σχετικό - άσχετο:
Κάποτε, σε ένα αεροδρόμιο (δε θυμάμαι ποιο) συνάντησα ένα Χιώτη ναυτικό. Πάντα μαγευόμουν από τους ναυτικούς και η κλασσική ερώτηση δεν άργησε να πέσει:

- Από όλα τα μέρη που έχετε ταξιδέψει, ποιό σας άρεσε πιο πολύ;
- Μμμ, το μέρος όπου γνώρισα τη γυναίκα μου, το Μεξικό βέβαια!!!

Από τότε μου μπήκε η ιδέα ότι κάποια μέρα θα πρέπει να μάθω περισσότερα και κυρίως από κοντά για τη χώρα αυτή... εξάλλου τι τα μάθαμε τα ισπανικά;;;

Πάντως, για την ώρα έχω κλείσει για Βαρκελώνη 17-23 Ιουλίου...

Τα λέμε,
Αγγελική
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Αυτές Αγγελική, είναι απ’ τις καλύτερες στιγμές των ταξιδιών κατά την άποψή μου. Να γνωρίζεις ανθρώπους. Η Ελληνοκύπρια που είχα γνωρίσει στην Τσεχία, ο Παλαιστίνιος στην Ιορδανία κοκ

Αλλά για να επιστρέψουμε ... welcome στο fan club της go2dbeach. Το ότι έχεις αμελήσει το forum, ήμουν ευγενικός και δεν ήθελα να το γράψω :) . Αυτό σημαίνει ότι από Ισπανία θα έχεις να μας πεις πολλά :)

Go2dbeach, περιμένουμε το επόμενο post.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
εγω ημουνα ολομοναχη πανω στην ξυλινη σκαλα , με φοντο την εντυπωσιακη πυραμιδα , δυο φοινικεs να γερνουν με χαρη ποζαρονταs για την τελεια φωτογραφια και μια εκτυφλωτικη τυρκουαζ θαλασσα να κινειται στο ρυθμο των τυμπανων των Μαγια.
Best περιγραφή ever!! :clap::clap::clap:

Τι άλλο να πω, είμαστε τυχεροί που τα μοιράζεσαι μαζί μας. :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλά τι να πω πια για τις περιγραφές σου.

Ένα θα πω:



:D
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Αυτό που θα πω εγώ για τις περιγραφές πάντως, είναι ότι δημιουργούν στο μυαλό μου τρομερά ζωντανές και όμορφες εικόνες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.301
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom