Μεξικό Πάμε Μεξικό!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πωs οργανωθηκαμε?...οπωs παντα.Δεν οργανωθηκαμε:haha:.
Πηρα πληροφοριεs περισσοτερο απο Αμερικανουs στο ιντερνετ οι οποιοι μου ειπαν οτι μπορω να οδηγησω οπουδηποτε στο Μεξικο αλλα να μην περασω τα συνορα για το Μπελιζ .
Μαλλον μου ειπαν οτι δε θα με αφησει το γραφειο ενοικιασεων να περασω το αυτοκινητο τουs στα συνορα , αλλα ελα που με αφησαν!
Οτι οι δρομοι δεν ειναι πολυ καλοι , το Μπελιζ σιτι ειναι επικινδυνο το βραδυ , εχει χαλια χωματοδρομουs , πολλα σαμαρακια. Οποτε ειπαμε οκ παμε και βλεπουμε!Αν ειναι τοσο χαλια , γυρναμε πισω :cool:.
Τουs εγραψα ενα trip report (πιο συντομο απο αυτο) οταν γυρισα και ψιλοκουφαθηκαν.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωχ ωχ προβλέπεται μπινελίκι στον συμπαθή βαρκαρη που παράτησε τη φιλη μας στα ρεύματα για το ματς!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Και τι δεν είδαμε: μεγάλες πτήσεις προς μυστηριώδη μέρη :airplane:, επίδοση σε σπορ που αρμόζουν σε θαλάσσιους παραδείσους :snorkel:, εκδρομές στα άγνωστα βάθη προορισμών που οι τουρίστες περιφρονούν, -τα πάντα απαραίτητα- πλατσουρίσματα :surf1:, γνωριμίες με την... ντόπια αστυνομία :haha:, κολύμπι χωρίς φόβο και πάθος με τους καρχαρίες :shark:, γνωριμίες και παρεούλα με τους ντόπιους :hug:, τι άλλο να ζητήσουμε.

Ζήσαμε μαζί σου αυτές τις 17 ημέρες στις θάλασσες της Καραϊβικής!! Ευχαριστούμε για το ταξίδι!!

:clap::clap::clap:
 

billy

Member
Μηνύματα
72
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
polynesian , new zealand
ποτε βγενει το επομενο βιβλιο?????
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
xixixi ναι , ο Θανοσ εχει δικιο , χρωσταω κατι ακομα:haha:.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Θανο(σ)?:haha::haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μαλλον ο καλοs φιλοs Δακηs επιθυμει να σταματησω επιτελουs και να σαs γραφω μονο καθε 2 χρονια που παω ταξιδι:D.

Ευχαριστω οσουs με ακολουθησαν σε αυτη την πέριπετεια. Ευχαριστω το forum για τη φιλοξενεια και για την ελευθερια να καταγραψω αυτο που ηθελα , οπωs το ηθελα.
Ευχαριστω τουs γονειs μου και την Ακαδημια που μου εδωσε το Οσκαρ:haha: :haha: δυσκολο ειναι να παρασυρθει ο ανθρωποs νομιζετε?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:haha::clap::haha::clap:
Για μενα ειναι αυτο?:haha:

:oscar: Ευχαριστω το παιδι μου που θυσιαστηκε βουτωνταs με τουs καρχαριεs :haha:, το συζυγο μου που εγινε τουμπανο απ'τα κουνουπια για χαρη τηs τεχνηs :haha: και τελοs εσαs που σαs επετρεψα να διαβασετε το αριστουργηματικο διηγημα μου.Που ειναι το καλαμι μου να φυγω:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.880
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom