Κομόρες Τανζανία Πάμε κάπου που δεν έχουμε πάει (Κομόρες-Τανζανία), μόνο μη κάτσουμε άλλο σπίτι…

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εκτός από ρίγανι και λεμόνια πάρτε και μουστάρδα και μαγιονέζα για τους αστακούς!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Για την ακρίβεια έχω γίνει κόκκινη από ζήλεια. Αυτή τη Τανζανία από πέρυσι τη λιβανίζω- μόνο στο μυαλό μου προς το παρόν δυστυχώς-.....Πόσο όμορφη εισαγωγή! Να είναι τόσο όμορφο και το ταξίδι. Αν και με τέτοια παρέα, είμαι σίγουρη.

Hakuna Matata

 
Last edited by a moderator:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Είναι δυνατόν να μη μπορούμε να πάρουμε ούτε μια μέρα άδεια να εκμεταλλευτούμε τα κ...εισητήρια της ολυμπιακής για κάτι κοντινό και εσείς αγαπητό γουρούνι να μας λέτε οτι ετοιμάζεστε για τέτοια μέρη??? Νόμιζα πως είστε ζωάκι με ευαισθησίες....
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εκτός από ρίγανι και λεμόνια πάρτε και μουστάρδα και μαγιονέζα για τους αστακούς!
ΕΡΣΗ μου αστακούς με 10 ευρώ το κομμάτι μόνο στην Σοκότρα φάγαμε... Έχω στείλει επανειλλημμένα μηνύματα να ξεχυθούν οι ψαράδες του γειτονικού χωριού να μας τους εξασφαλίσουν γιατί όπως μας διαβεβαίωσαν τα θαλασσινά θα είναι της ώρας κι όχι της κατάψυξης (που δεν νομίζω να έχει και κατάψυξη το ξενοδοχείο δηλαδή εκεί στο πουθενά)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εγώ βλέπω τη θετική πλευρά:

Αυτοί έχουνε σκάσει που δεν είμαστε μαζί! :bleh::haha::bleh:
Μιλάς κι εσύ βρε? Που γύρισες από κει που γύρισες??? Ααααα θα με τρελάνετε εσείς εδώ μέσα! Αααααα ξαναλέω!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
ΕΡΣΗ μου αστακούς με 10 ευρώ το κομμάτι μόνο στην Σοκότρα φάγαμε... Έχω στείλει επανειλλημμένα μηνύματα να ξεχυθούν οι ψαράδες του γειτονικού χωριού να μας τους εξασφαλίσουν γιατί όπως μας διαβεβαίωσαν τα θαλασσινά θα είναι της ώρας κι όχι της κατάψυξης (που δεν νομίζω να έχει και κατάψυξη το ξενοδοχείο δηλαδή εκεί στο πουθενά)
Σας ζηλεύω! Είπα οπτι σας ζηλεύω; Και για τους αστακούς και για χίλια άλλα δυό...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είναι δυνατόν να μη μπορούμε να πάρουμε ούτε μια μέρα άδεια να εκμεταλλευτούμε τα κ...εισητήρια της ολυμπιακής και εσείς αγαπητό γουρούνι να μας λέτε οτι ετοιμάζεστε για τέτοια μέρη??? Νόμιζα πως είστε ζωάκι με ευαισθησίες....
Δεν φταίω εγώ, το bihloides comoriensis
Eίναι ένα μικρόβιο αυτό. Μέχρι και το Βαρανάσι κατατρόπωσε :haha::haha::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Άμα τελικά το πάρετε απόφαση και δημιουργήσετε τραβελστορίτικη παροικία εκεί πέρα μακριά για σφυρίχτε μου! Κολυμπώντας θα έρθω μαζί με την Πηγή...
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Άμα τελικά το πάρετε απόφαση και δημιουργήσετε τραβελστορίτικη παροικία εκεί πέρα μακριά για σφυρίχτε μου! Κολυμπώντας θα έρθω μαζί με την Πηγή...
Στηριξου απανω μου!!Τι τους εχουμε τους φιλους....με φρεγατα του ΠΝ θα παμε!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μιλάς κι εσύ βρε? Που γύρισες από κει που γύρισες??? Ααααα θα με τρελάνετε εσείς εδώ μέσα! Αααααα ξαναλέω!
Κανονικά για να κερδίσω τον χαμένο χρόνο (10 μήνες εντός συνόρων!!!!!), έπρεπε να λείπω επ' αόριστον! Ή ανα πήγαινα Κομόρες-Τανζανία.... λέω τώρα!! Απίστευτο θα ήταν!!!!!!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Κρίμα που δεν μπορώ να έχω live ανταπόκριση.
Βλέπετε είναι αμφίβολο αν και ρεύμα θα έχουμε όλη τη μέρα πόσο μάλλον ίντερνετ. Moheli ΕΡΣΗ μου, θεωρείται μάλιστα το πλέον ενδεικνυόμενο καταφύγιο των απανταχού της γης καταζητούμενων (κι όχι το Αγκίστρι...)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom